Estonije za dobar
dojam

04.08.2013.
Pobjeda protiv Estonije za dobar dojam

Hrvatska ženska U-17 reprezentacija dramatičnom je pobjedom protiv Estonije okončala svoj nastup u kvalifikacijskoj skupini 2 za odlazak na EP.

Pobjedom od 2:1 protiv domaće Estonije, Hrvatska je osvojila prve bodove u skupini i tako kvalifikacije okončala na trećem mjestu u skupini, iza Norveške i Rumunjske.

Hrvatska je Estoniju svladala po "poučku Manchester Uniteda" iz finala Lige prvaka 1999. godine. Estonke su, naime, povele u 63. minuti pogotkom Tammik, no Hrvatska je u sudačkoj nadoknadi došla ne samo do izjednačenja već i pobjede.

Prvo je Zrno u prvoj minuti sudačke nadoknade izjednačila, da bi potom Melani Mihić postigla i pogodak za pobjedu i veliko veselje naših djevojaka.

Hrvatska - Estonija 2:1

Hrvatska: Sabo, Pezelj, Buljević, Šegota (od 77. Sudan), Devčić, Tomić, Dokuzović, Schafer-Hansen (od 41. Zrno), Mihić, Balić, Kristić (od 41. Kunštek).

Izbornik: Ivica Milković