Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

1. HNLŽ

Prva ženska nogometna liga najviša je razina natjecanja u ženskom klupskom nogometu u Hrvatskoj.

1. HNLŽ
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
11.09.2016. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek9 : 0Pregrada
10.09.2016. 16:30
1. HNLŽ
Trnava2 : 2Katarina Zrinski
11.09.2016. 17:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram12 : 2Neretva
10.09.2016. 17:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan1 : 2Split
11.09.2016. 16:00
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 2Lepoglava
2. kolo
Izvještaj
18.09.2016. 17:00
1. HNLŽ
Pregrada7 : 0Lepoglava
18.09.2016. 16:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split4 : 1Viktorija
18.09.2016. 14:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Marjan
17.09.2016. 16:30
1. HNLŽ
Sloboda, Tužno
Katarina Zrinski0 : 3Agram
17.09.2016. 13:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Trnava
3. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 16:30
1. HNLŽ
Gaj, Goričan
Trnava5 : 3Pregrada
25.09.2016. 16:00
1. HNLŽ
Špansko, Zagreb
Agram0 : 4Osijek
25.09.2016. 13:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan0 : 3Katarina Zrinski
25.09.2016. 15:00
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija3 : 0Neretva
24.09.2016. 16:00
1. HNLŽ
Lepoglava1 : 5Split
4. kolo
Izvještaj
02.10.2016. 13:00
1. HNLŽ
Pregrada, Pregrada
Pregrada1 : 4Split
02.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 0Lepoglava
02.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
Sloboda, Tužno
Katarina Zrinski1 : 1Viktorija
02.10.2016. 11:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek19 : 0Marjan
02.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
Trnava1 : 8Agram
5. kolo
Izvještaj
08.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram4 : 1Pregrada
08.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan1 : 3Trnava
09.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija0 : 3Osijek
08.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava2 : 2Katarina Zrinski
08.10.2016. 16:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split4 : 0Neretva
6. kolo
Izvještaj
30.10.2016. 14:30
1. HNLŽ
Pregrada, Pregrada
Pregrada4 : 4Neretva
13.10.2016. 13:30
1. HNLŽ
Katarina Zrinski1 : 2Split
30.10.2016. 14:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek10 : 0Lepoglava
29.10.2016. 15:00
1. HNLŽ
Gaj, Goričan
Trnava2 : 1Viktorija
29.10.2016. 15:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram9 : 1Marjan
7. kolo
Izvještaj
05.11.2016. 14:15
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan6 : 0Pregrada
06.11.2016. 14:30
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija1 : 7Agram
05.11.2016. 14:30
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 2Trnava
06.11.2016. 13:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split0 : 3Osijek
06.11.2016. 14:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 0Katarina Zrinski
8. kolo
Izvještaj
13.11.2016. 10:00
1. HNLŽ
Pregrada5 : 1Katarina Zrinski
13.11.2016. 11:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek5 : 1Neretva
13.11.2016. 14:00
1. HNLŽ
Gaj, Goričan
Trnava1 : 3Split
13.11.2016. 14:00
1. HNLŽ
Špansko, Zagreb
Agram3 : 1Lepoglava
12.11.2016. 13:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan1 : 5Viktorija
9. kolo
Izvještaj
20.11.2016. 14:30
1. HNLŽ
JELAS, Slavonski Brod
Viktorija2 : 0Pregrada
19.11.2016. 12:00
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava4 : 0Marjan
19.11.2016. 14:15
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split0 : 5Agram
19.11.2016. 13:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Trnava
19.11.2016. 14:00
1. HNLŽ
Sloboda, Tužno
Katarina Zrinski1 : 10Osijek
10. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:30
1. HNLŽ
Pregrada, Pregrada
Pregrada0 : 7Osijek
18.03.2017. 15:30
1. HNLŽ
Katarina Zrinski2 : 2Trnava
19.03.2017. 15:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 6Agram
19.03.2017. 13:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split10 : 0Marjan
18.03.2017. 15:00
1. HNLŽ
Lepoglava1 : 3Viktorija
11. kolo
Izvještaj
25.03.2017. 15:30
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava3 : 2Pregrada
26.03.2017. 10:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija1 : 3Split
26.03.2017.
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan3 : 1Neretva
26.03.2017. 15:30
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram7 : 0Katarina Zrinski
26.03.2017. 12:00
1. HNLŽ
Gaj, Goričan
Trnava0 : 13Osijek
12. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 16:00
1. HNLŽ
Pregrada, Pregrada
Pregrada0 : 4Trnava
02.04.2017. 12:30
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek6 : 0Agram
01.04.2017. 14:00
1. HNLŽ
Sloboda, Tužno
Katarina Zrinski4 : 2Marjan
01.04.2017. 16:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 2Viktorija
01.04.2017. 13:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split9 : 0Lepoglava
13. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 16:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split7 : 0Pregrada
22.04.2017. 15:00
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava3 : 3Neretva
23.04.2017. 16:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija1 : 1Katarina Zrinski
23.04.2017. 11:30
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan0 : 10Osijek
22.04.2017. 13:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram3 : 1Trnava
14. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 13:00
1. HNLŽ
NK Pragrada, Pregrada
Pregrada0 : 3Agram
29.04.2017. 16:30
1. HNLŽ
Gaj, Goričan
Trnava3 : 2Marjan
30.04.2017. 16:30
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek17 : 0Viktorija
29.04.2017. 17:00
1. HNLŽ
Katarina Zrinski0 : 0Lepoglava
30.04.2017. 16:30
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Split
15. kolo
Izvještaj
07.05.2017. 11:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 0Pregrada
07.05.2017. 16:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split10 : 1Katarina Zrinski
06.05.2017. 17:00
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava0 : 5Osijek
07.05.2017. 17:30
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija0 : 3Trnava
06.05.2017. 12:00
1. HNLŽ
Omiš, Omiš
Marjan0 : 6Agram
16. kolo
Izvještaj
21.05.2017. 17:00
1. HNLŽ
NK Pragrada, Pregrada
Pregrada6 : 1Marjan
21.05.2017. 15:00
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram7 : 2Viktorija
21.05.2017. 13:30
1. HNLŽ
Trnava2 : 2Lepoglava
21.05.2017. 11:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek9 : 0Split
20.05.2017. 11:00
1. HNLŽ
Mihovljan, Mihovljan
Katarina Zrinski3 : 3Neretva
17. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 17:00
1. HNLŽ
Katarina Zrinski1 : 1Pregrada
28.05.2017. 11:00
1. HNLŽ
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 10Osijek
27.05.2017. 14:00
1. HNLŽ
Park mladeži, Split
Split6 : 1Trnava
30.05.2017. 18:00
1. HNLŽ
SRC Lepoglava, Lepoglava
Lepoglava1 : 4Agram
28.05.2017. 11:00
1. HNLŽ
Stanko Vlainić-Dida, Slavonski Brod
Viktorija2 : 3Marjan
18. kolo
Izvještaj
04.06.2017. 17:00
1. HNLŽ
Pregrada, Pregrada
Pregrada4 : 2Viktorija
04.06.2017. 17:00
1. HNLŽ
Poljud, Split
Marjan3 : 2Lepoglava
04.06.2017. 17:30
1. HNLŽ
Zagreb, Zagreb
Agram5 : 3Split
03.06.2017. 16:30
1. HNLŽ
Trnava3 : 3Neretva
02.06.2017. 17:00
1. HNLŽ
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek14 : 0Katarina Zrinski
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1818001572+15554
2.Agram1816029225+6748
3.Split1814047432+4242
4.Trnava (-3)187473654-1822
5.Neretva185583663-2720
6.Viktorija1844102961-3216
7.Pregrada1842123467-3314
8.Katarina Zrinski182882369-4614
9.Marjan1840142692-6612
10.Lepoglava1825112264-4211
39 golova
Mateja Andrlić
31 gol
Tomislava Matijević
28 golova
Izabela Lojna
26 golova
Maja Joščak
24 gola
Anela Lubina
16 golova
Ana Dujmović
15 golova
Perica Cicijelj
13 golova
Helena Perić
12 golova
Andrea Valušek
11 golova
Sandra Žigić, Petra Glavač, Doris Tomić, Andreja Šćukanec-Hopinski
10 golova
Sara Bučić
9 golova
Mihaela Horvat
8 golova
Veronika Terzić, Ivana Bojčić, Melani Mihić, Mihaela Brkić, Lorena Balić, Martina Šalek, Ivana Katunar
7 golova
Leona Požgaj, Ivana Maltašić, Lucija Mudrinić
6 golova
Valentina Kupčić, Iva Bukač, Kristina Nevrkla
5 golova
Martina Krog, Jelena Grbavac, Petra Pezelj, Mateja Bulut
4 gola
Marijana Vranješ, Marija Herceg, Nikolina Majhen, Ivana Korpar, Mateja Mužar, Petra Bračević, Tea Pedić, Tamara Laslavić, Elizabeta Balić, Kristjana Kolgjeraj, Glorija Šimunović, Lorena Lovrić, Antonela Radeljić
3 gola
Željka Radanović, Iva Culek, Antonija Kompes, Sara Klarić, Mateja Videc
2 gola
Ana Gruica, Ana Marija Kalamiza, Tamara Đula, Martina Špoljar, Violeta Baban, Matea Čuljak, Marija Matuzić, Anamarija Mišetić, Ivana Kolovrat, Nikolina Romić, Ina Fridrih, Gabrijela Grabar, Damjana Antolin, Petra Barbir, Marija Vučkovečki, Renata Pazarac, Lea Zdunić
1 gol
Mia Pirić, Monika Čavić, Izidora Juriša, Andrea Godinić, Katarina Rabuzin, Eva Tomek, Veronika Krndelj, Mateja Cikač, Ivana Bistrović, Dijana Bakač, Barbara Krisztina Nagy, Merima Tanović, Mateja Žilić, Sandra Kuča, Anamarija Jozić, Karla Resanović, Ana-Marija Pedišić, Dora Sikavica, Antonia Dulčić, Maria Kunštek, Mirela Čajić, Valentina Miškec, Karla Šegota, Mateja Baršić, Ena Devčić, Sandra Trstenjak, Petra Mandić-Jelaska, Josipa Horvat, Suzana Brodar, Tatjana Bregar, Dragica Cepernić, Rea Tunić, Barbara Legin, Marija Turkalj, Iva Kušteljega

Ljestvica

1.Osijek18+15554
2.Agram18+6748
3.Split18+4242
4.Trnava (-3)18-1822
5.Neretva18-2720
6.Viktorija18-3216
7.Pregrada18-3314
8.Katarina Zrinski18-4614
9.Marjan18-6612
10.Lepoglava18-4211