Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Istok

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 1Marsonia
26.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 0Bjelovar
26.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 5Koprivnica
27.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 1Croatia Đakovo
27.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem0 : 2Čepin
26.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija1 : 1Osijek
26.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Belišće
26.08.2017. 17:30
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 0Varteks
2. kolo
Izvještaj
03.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 1Varteks
03.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 4Vukovar 1991
01.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek1 : 0Mladost
03.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin2 : 2Slavija
03.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 1Bedem
03.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 2BSK
02.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 0Međimurje
03.09.2017. 17:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1Slavonija
3. kolo
Izvještaj
09.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Marsonia
09.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Oriolik
10.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 0Bjelovar
10.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 0Koprivnica
09.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija2 : 2Croatia Đakovo
09.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 1Čepin
10.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Osijek
09.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varteks3 : 0Belišće
4. kolo
Izvještaj
16.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 0Belišće
17.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek2 : 0Varteks
17.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin3 : 1Vukovar 1991
16.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 1Mladost
16.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica3 : 0Slavija
16.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 0Bedem
16.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 0BSK
16.09.2017. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 2Međimurje
5. kolo
Izvještaj
22.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 1Marsonia
24.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Slavonija
24.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 3Oriolik
23.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija3 : 1Bjelovar
23.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 0Koprivnica
23.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 0Croatia Đakovo
23.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks1 : 0Čepin
23.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 1Osijek
6. kolo
Izvještaj
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 3Osijek
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin1 : 0Belišće
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 0Varteks
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 2Vukovar 1991
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 0Mladost
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 0Slavija
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 3Bedem
27.09.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 2BSK
7. kolo
Izvještaj
01.10.2017. 16:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 0Marsonia
01.10.2017. 16:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Međimurje
30.09.2017. 16:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija3 : 1Slavonija
30.09.2017. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost3 : 0Oriolik
30.09.2017. 16:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19915 : 1Bjelovar
01.10.2017. 16:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks1 : 3Koprivnica
30.09.2017. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 3Croatia Đakovo
30.09.2017. 16:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek0 : 0Čepin
8. kolo
Izvještaj
07.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 2Čepin
07.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 2Osijek
07.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica3 : 1Belišće
07.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 0Varteks
04.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 0Vukovar 1991
07.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 1Mladost
07.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 3Slavija
08.10.2017. 15:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 3Bedem
9. kolo
Izvještaj
15.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 2Marsonia
14.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija1 : 1BSK
14.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 2Međimurje
14.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19912 : 0Slavonija
14.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks0 : 0Oriolik
14.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 1Bjelovar
13.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek0 : 1Koprivnica
15.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin3 : 0Croatia Đakovo
10. kolo
Izvještaj
21.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia5 : 0Croatia Đakovo
21.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 1Čepin
21.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 1Osijek
21.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 0Belišće
21.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 1Varteks
21.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 0Vukovar 1991
22.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 2Mladost
22.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem0 : 1Slavija
11. kolo
Izvještaj
28.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija2 : 1Marsonia
28.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 4Bedem
28.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 4BSK
29.10.2017. 14:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks0 : 4Međimurje
28.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 2Slavonija
29.10.2017. 14:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek1 : 0Oriolik
29.10.2017. 14:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin3 : 0Bjelovar
28.10.2017. 15:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 2Koprivnica
12. kolo
Izvještaj
04.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Koprivnica
04.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 0Croatia Đakovo
04.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Čepin
04.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 0Osijek
04.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje6 : 0Belišće
05.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 0Varteks
05.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Vukovar 1991
04.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija2 : 2Mladost
13. kolo
Izvještaj
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 0Marsonia
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 2Slavija
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks0 : 4Bedem
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 3BSK
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek5 : 1Međimurje
12.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin3 : 1Slavonija
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 0Oriolik
11.11.2017. 14:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 1Bjelovar
14. kolo
Izvještaj
18.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 0Bjelovar
18.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1Koprivnica
18.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 0Croatia Đakovo
18.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Čepin
19.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 0Osijek
19.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 0Belišće
18.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija3 : 1Varteks
19.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost3 : 0Vukovar 1991
15. kolo
Izvještaj
25.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19910 : 1Marsonia
26.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks1 : 0Mladost
25.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće3 : 2Slavija
26.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek3 : 0Bedem
26.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin3 : 2BSK
25.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 3Međimurje
26.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica3 : 0Slavonija
25.11.2017. 13:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 1Oriolik
16. kolo
Izvještaj
10.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 1Oriolik
10.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 0Slavonija
28.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 1Međimurje
10.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo3 : 0BSK
11.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin1 : 1Bedem
10.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Slavija
10.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 0Mladost
15.03.2018. 19:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varteks1 : 1Vukovar 1991
17. kolo
Izvještaj
18.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks0 : 3Marsonia
17.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 2Belišće
17.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 2Osijek
17.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija1 : 1Čepin
18.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 0Croatia Đakovo
18.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Koprivnica
17.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 0Bjelovar
17.03.2018. 15:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija0 : 2Oriolik
18. kolo
Izvještaj
11.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia2 : 1Slavonija
24.03.2018. 15:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 3Međimurje
24.03.2018. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 1BSK
24.03.2018. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 0Bedem
24.03.2018. 15:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 0Slavija
25.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin0 : 0Mladost
24.03.2018. 15:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek4 : 0Vukovar 1991
24.03.2018. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 0Varteks
19. kolo
Izvještaj
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 1Marsonia
11.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varteks1 : 1Osijek
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Vukovar, Vukovar
Vukovar 19911 : 1Čepin
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 1Croatia Đakovo
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija0 : 1Koprivnica
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 1Bjelovar
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 1Oriolik
31.03.2018. 16:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 0Slavonija
20. kolo
Izvještaj
07.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 2Međimurje
07.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 3BSK
07.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 1Bedem
07.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 0Slavija
10.04.2018. 18:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 2Mladost
07.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 0Vukovar 1991
08.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin3 : 0Varteks
07.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek3 : 0Belišće
21. kolo
Izvještaj
14.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek3 : 0Marsonia
14.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 0Čepin
15.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Sloboda, Tužno
Varteks1 : 0Croatia Đakovo
14.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 19911 : 1Koprivnica
14.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 3Bjelovar
14.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija2 : 0Oriolik
15.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 1Slavonija
15.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 0Međimurje
22. kolo
Izvještaj
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : BSK
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Bedem
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Slavija
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Mladost
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Vukovar 1991
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica : Varteks
21.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Belišće
22.04.2018. 16:30
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin : Osijek
23. kolo
Izvještaj
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin : Marsonia
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Croatia Đakovo
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Koprivnica
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varteks : Bjelovar
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Oriolik
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost : Slavonija
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija : Međimurje
25.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : BSK
24. kolo
Izvještaj
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Bedem
29.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Slavija
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Mladost
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Vukovar 1991
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Varteks
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Belišće
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica : Osijek
28.04.2018. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Čepin
25. kolo
Izvještaj
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Marsonia
06.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin : Koprivnica
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Bjelovar
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Oriolik
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varteks : Slavonija
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Međimurje
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost : BSK
05.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija : Bedem
26. kolo
Izvještaj
12.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Slavija
13.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Mladost
13.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Vukovar 1991
12.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Varteks
12.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Belišće
12.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Osijek
12.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Čepin
12.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica : Croatia Đakovo
27. kolo
Izvještaj
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica : Marsonia
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Bjelovar
20.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin : Oriolik
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : Slavonija
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Međimurje
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varteks : BSK
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Bedem
19.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost : Slavija
28. kolo
Izvještaj
26.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Mladost
26.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija : Vukovar 1991
27.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Varteks
27.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Belišće
26.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Osijek
26.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Čepin
26.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Croatia Đakovo
26.05.2018. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Koprivnica
29. kolo
Izvještaj
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Marsonia
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica : Oriolik
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo : Slavonija
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Čepin, Čepin
Čepin : Međimurje
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek : BSK
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Bedem
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varteks : Slavija
31.05.2018. 17:30
3. HNL Istok
Stadion Borovo naselje, Vukovar
Vukovar 1991 : Mladost
30. kolo
Izvještaj
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Vukovar 1991
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost : Varteks
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija : Belišće
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : Osijek
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK : Čepin
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Croatia Đakovo
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija : Koprivnica
03.06.2018. 17:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Bjelovar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek2113353512+2342
2.Bedem2112364025+1539
3.BSK2111643220+1239
4.Koprivnica2111463324+937
5.Međimurje2110473927+1234
6.Čepin219753018+1234
7.Marsonia2110473324+934
8.Slavija218853023+732
9.Bjelovar2192102529-429
10.Mladost217592324-126
11.Oriolik216781725-825
12.Vukovar 1991214982130-921
13.Belišće2163121942-2321
14.Slavonija2153132441-1718
15.Croatia Đakovo2145121631-1517
16.Varteks2145121234-2217
15 golova
Kruno Jambrušić
13 golova
Filip Škvorc
12 golova
Bruno Boban
10 golova
Bruno Brlić
9 golova
Nebojša Popović
8 golova
Luka Agatić, Mate Bajić, Florian Abramović, Stjepan Šimičić, Mile Sučić
7 golova
Tihomir Šoštarić, Matej Peharda, Mario Munivrana
6 golova
Leo Mikić, Matej Bekavac, Goran Jurić
5 golova
Hrvoje Mišić, Matija Vrbanić, Josip Raić Sudar, Jan Marcijuš, Luka Čakarić
4 gola
Filip Marinović, Željko Ostrman, Duje Mrdeša, Nino Brcković, Nemanja Dorić, Ivan Jakovljević, Mario Majstorović, Željko Madžarević, Drago Ćorić, Marko Čanić, Almedin Bundavica
3 gola
Ivan Smojvir, Robert Mišković, Stjepan Stubičan, Matej Marušić, Pejo Kuprešak, Matej Sivrić, Tomislav Pleić, Ivan Peharda, Zoran Ratković, Marko Smolčić, Bojan Tucaković, Ivan Validžić, Marijo Rajić, Nicholas Rafael LLanos Lohinski, Domagoj Damjanović, Luka Sambol, Matija Matoković, Jurica Antonović
2 gola
Ivan Durdov, Josip Čikvar, Marko Puškarić, Leo Kovačić, Mirko Marić, Ivan Jakešević, Josip Solić, Dino Galičić, Filip Makopek-Pušec, Josip Gačić, Mihael Žaper, Fabijan Petričević, Matej Kožul, Josip Ciprić, Luka Pačar, Josip Eling, Danijel Lončar, Matej Blašković, Matej Hudećek, Marin Vučemilović, Drago Lovrić, Ivan Režić, Emil Jelić, Mate Tominac, Josip Balentović, Deni Hajdarović, Blaž Tustonjić, Tomas Grgačević, Antun Vuksanović, Mario Lučić, Saša Kuburić, Jurica Pranjić, Luka Sminderovac, Dejan Slunjski, Josip Jakovljević, Luka Šiprak, Hrvoje Trupac, Josip Kozić, Anto Gudelj, Domagoj Ivić, Goran Borko, Marin Pilj, Talys Alves Pereira Oliveira, Muzafer Ejupi, Marko Šubara, Vinko Ančurovski
1 gol
Bruno Damjanović, Tomislav Soldić, Luka Bubalo, Ivan Atlija, Robert Stahović, Nemanja Prodanović, Vinicius Muniz Ribeiro, Yuki Takatoku, Ivan Sokser, Matija Čakalić, Kristijan Krajček, Mihael Pongračić, Renato Kurtušić, Ivan Orač, Vedran Mlinarić, Nino Patafta, Dino Brajković, Ivan Plum, Vedran Malecki, Benjamin Ždinjak, Josip Tunjić, Antun Kvaternik, Matias Šulc, Mislav Včelik, Branko Nikolić, Elvis Sabol, Luka Marković, Marin Ištvanić, Bruno Krstanović, Valentino Podobnik, Dominik Marjanović, Dragan Juranović, Mario Jazvić, Ivan Mandić, Marin Renić, Robert Ćosić, Vedran Furmek, Ivan Ptiček, Robert Malnar, Antonio Rosandić, Neven Hlišć, Luka Kolak, Mario Markuz, Mateo Barukčić, Robert Bojić, Alen Matijević, Karlo Malenović, Tomislav Ognjenčić, Albert Nreca, Ivan Jajalo, Marko Grbeš, Filip Lišnić, Luka Dragojević, Dominik Broz, Martin Buzuk, Vedran Goluža, Bojan Gvozdenović, Igor Tkalčić, Ivan Gelo, Stjepan Mamić, Damir Mirković, Domagoj Lajtman, Domagoj Žigri, Luka Barešić

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

 

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

 

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

 

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

 

U Treću HNL, odgovarajuću skupinu, ulazi posljednjeplasirani klub Druge HNL iz natjecateljske godine 2017./2018. i eventualno jedanaesto plasirani klub Druge HNL ako dođe do odigravanja kvalifikacija s klubom iz Treće HNL Jug (ovisno o licenciranju i broju zainteresiranih klubova za nastupanje u Drugoj HNL)

 

Iz nižih stupnjeva natjecanja u Treću HNL ulaze klubovi koji se prijave i ispunjavaju propisane uvjete ;

 

- skupina Istok: prvak Četvrte lige HNS Središta Osijek i pobjednik kvalifikacija (koje se igraju po dvostrukom kup sustavu) prvaka Četvrte lige ŽNS Varaždin i Međimurskog ŽNS i prvaka Četvrte lige NS Virovitičko-podravskog, Bjelovarsko-bilogorskog i Koprivničko-križevačkog,

 

- skupina Jug: dva kluba pobjednika kvalifikacija prvaka prvih županijskih liga koje se igraju po dvostrukom kup sustavu. Kvalifikacije vodi rukovodstvo natjecanja Treće HNL Jug,

 

- skupina Zapad: dva najbolje plasirana kluba Četvrte lige Središta Zagreb i najbolje plasirani klub Četvrte lige Središta Rijeka

 

Ukoliko se klubovi ne prijave u roku za Treću HNL, može ih zamijeniti i niže plasirani klub ukoliko ispunjava uvjete i prijavio se u zadanom roku, ali ne ispod 4. mjesta na tablici određene LIGE.

 

Iz Treće HNL, pojedine skupine, ispada onoliki broj klubova koliko je potrebno da u natjecateljskoj godini 2018/2019. skupine Istok, Zapad i Jug broje do 16 klubova.

 

Posljednjeplasirani klub pojedine skupine Treće HNL obvezno ispada.

 

U Treću HNL, odnosno u kvalifikacije za popunu Treće HNL u natjecateljskoj godini 2018./19. mogu ući samo klubovi koji na dan 1.5. tekuće natjecateljske godine ispunjavaju uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u Trećoj HNL od 27.7.2017. i koji na kraju prvenstva nisu plasirani ispod 4. mjesta na tablici određene skupine.

Ljestvica

1.Osijek21+2342
2.Bedem21+1539
3.BSK21+1239
4.Koprivnica21+937
5.Međimurje21+1234
6.Čepin21+1234
7.Marsonia21+934
8.Slavija21+732
9.Bjelovar21-429
10.Mladost21-126
11.Oriolik21-825
12.Vukovar 199121-921
13.Belišće21-2321
14.Slavonija21-1718
15.Croatia Đakovo21-1517
16.Varteks21-2217