Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Istok

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Istok
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
27.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 0Belišće
28.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 1Slavija
28.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 1BSK
27.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 0Višnjevac
27.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 1Mladost
27.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 3Croatia Đakovo
27.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 2Vukovar 1991
27.08.2016. 17:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 2Osijek
2. kolo
Izvještaj
03.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 1Osijek
03.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19913 : 4Slavonija
03.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 2Marsonia
03.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Oriolik
04.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 3Međimurje
04.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK3 : 1Bjelovar
03.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija1 : 1Koprivnica
03.09.2016. 17:30
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin3 : 0Bedem
3. kolo
Izvještaj
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 1Belišće
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 2Varaždin
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 1Slavija
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 1BSK
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 1Višnjevac
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia0 : 1Mladost
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Croatia Đakovo
07.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek1 : 2Vukovar 1991
4. kolo
Izvještaj
10.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće3 : 1Vukovar 1991
14.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 5Osijek
10.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Slavonija
11.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac1 : 2Marsonia
11.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Oriolik
10.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija0 : 2Međimurje
10.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin6 : 1Bjelovar
11.09.2016. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem4 : 1Koprivnica
5. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 1Belišće
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 0Bedem
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 0Varaždin
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Slavija
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0BSK
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija4 : 0Višnjevac
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Mladost
17.09.2016. 16:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19912 : 0Croatia Đakovo
6. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće5 : 0Croatia Đakovo
24.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 1Vukovar 1991
24.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac2 : 5Osijek
25.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 1Slavonija
24.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija0 : 0Marsonia
24.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 0Oriolik
25.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 0Međimurje
24.09.2016. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 0Bjelovar
7. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 0Belišće
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Koprivnica
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Bedem
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia0 : 3Varaždin
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 1Slavija
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 0BSK
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19912 : 0Višnjevac
01.10.2016. 16:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 0Mladost
8. kolo
Izvještaj
08.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 1Mladost
08.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 0Croatia Đakovo
05.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 0Vukovar 1991
12.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija1 : 0Osijek
08.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 0Slavonija
08.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Marsonia
09.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 1Oriolik
08.10.2016. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Međimurje
9. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 1Belišće
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 0Bjelovar
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 2Koprivnica
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 2Bedem
17.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek1 : 1Varaždin
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Slavija
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1BSK
15.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Višnjevac
10. kolo
Izvještaj
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 0Višnjevac
23.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 0Mladost
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija4 : 1Croatia Đakovo
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 0Vukovar 1991
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 2Osijek
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 1Slavonija
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 0Marsonia
22.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Oriolik
11. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 0Belišće
29.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia0 : 1Međimurje
29.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 1Bjelovar
02.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek1 : 1Koprivnica
29.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19910 : 0Bedem
29.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Varaždin
29.10.2016. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Slavija
30.10.2016. 14:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 2BSK
12. kolo
Izvještaj
06.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 1BSK
05.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija3 : 0Višnjevac
05.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 1Mladost
06.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 1Croatia Đakovo
06.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 0Vukovar 1991
07.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Osijek
05.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 2Slavonija
05.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 0Marsonia
13. kolo
Izvještaj
12.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 2Belišće
12.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 1Oriolik
13.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek2 : 0Međimurje
13.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19910 : 2Bjelovar
12.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 0Koprivnica
12.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 0Bedem
13.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac1 : 0Varaždin
13.11.2016. 14:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK5 : 2Slavija
14. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 0Slavija
19.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 3BSK
20.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem2 : 0Višnjevac
21.11.2016. 18:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 1Mladost
19.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 1Croatia Đakovo
19.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 1Vukovar 1991
19.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 0Osijek
19.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 1Slavonija
15. kolo
Izvještaj
26.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 0Belišće
26.11.2016. 13:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek2 : 0Marsonia
26.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Oriolik
26.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo0 : 1Međimurje
26.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 0Bjelovar
27.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac1 : 0Koprivnica
27.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 3Bedem
26.11.2016. 13:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija1 : 3Varaždin
16. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 1Varaždin
04.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija0 : 1Bedem
05.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 0Koprivnica
05.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac1 : 2Bjelovar
04.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 2Međimurje
04.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 0Oriolik
04.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19911 : 1Marsonia
04.03.2017. 13:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek1 : 1Slavonija
17. kolo
Izvještaj
13.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek4 : 2Belišće
11.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 1Vukovar 1991
11.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia4 : 1Croatia Đakovo
11.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1Mladost
11.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje5 : 2Višnjevac
11.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 1BSK
14.03.2017. 18:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 1Slavija
12.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem4 : 0Varaždin
18. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 0Bedem
18.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varaždin1 : 2Koprivnica
18.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija2 : 1Bjelovar
19.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK2 : 1Međimurje
19.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 4Oriolik
18.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 0Marsonia
18.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 0Slavonija
18.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19910 : 3Osijek
19. kolo
Izvještaj
25.03.2017. 15:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Belišće
23.03.2017. 15:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek2 : 1Croatia Đakovo
25.03.2017. 15:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija0 : 0Mladost
25.03.2017. 15:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 0Višnjevac
25.03.2017. 15:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1BSK
25.03.2017. 15:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Slavija
25.03.2017. 15:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 2Varaždin
26.03.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 0Bedem
20. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće4 : 0Koprivnica
02.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem4 : 0Bjelovar
01.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varaždin1 : 0Međimurje
01.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija0 : 0Oriolik
02.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK0 : 1Marsonia
02.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 1Slavonija
31.03.2017. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost3 : 1Osijek
01.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Vukovar 1991
21. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo1 : 1Belišće
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19911 : 0Mladost
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek8 : 0Višnjevac
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija1 : 2BSK
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 1Slavija
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik1 : 1Varaždin
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje6 : 0Bedem
08.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 2Koprivnica
22. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 2Bjelovar
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 2Međimurje
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem4 : 1Oriolik
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varaždin4 : 1Marsonia
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija2 : 2Slavonija
14.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK3 : 3Osijek
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac2 : 1Vukovar 1991
15.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Croatia Đakovo
23. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 2Belišće
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Višnjevac
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19910 : 1BSK
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek0 : 0Slavija
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 2Varaždin
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 0Bedem
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1Koprivnica
22.04.2017. 16:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 0Bjelovar
24. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće0 : 4Međimurje
29.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 0Oriolik
29.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 4Marsonia
30.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem3 : 0Slavonija
28.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varaždin3 : 0Osijek
29.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija5 : 2Vukovar 1991
30.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK3 : 0Croatia Đakovo
30.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac2 : 4Mladost
25. kolo
Izvještaj
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac1 : 2Belišće
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost3 : 1BSK
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 1Slavija
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19913 : 1Varaždin
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 1Bedem
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija2 : 0Koprivnica
25.04.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia3 : 0Bjelovar
03.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik0 : 1Međimurje
26. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće2 : 0Oriolik
06.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 0Marsonia
06.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 0Slavonija
08.05.2017. 18:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 2Osijek
07.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem5 : 3Vukovar 1991
06.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varaždin1 : 0Croatia Đakovo
06.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija4 : 1Mladost
07.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK12 : 2Višnjevac
27. kolo
Izvještaj
14.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK3 : 2Belišće
14.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 6Slavija
13.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 1Varaždin
13.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo2 : 2Bedem
13.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19912 : 2Koprivnica
13.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek2 : 1Bjelovar
13.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 3Međimurje
13.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia1 : 1Oriolik
28. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće1 : 2Marsonia
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik2 : 1Slavonija
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Osijek
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar5 : 0Vukovar 1991
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica3 : 1Croatia Đakovo
21.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem1 : 0Mladost
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
SKUNC Sloboda, Varaždin
Varaždin3 : 0Višnjevac
20.05.2017. 17:00
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija5 : 1BSK
29. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
S.Z. Šivo, Pleternica
Slavija3 : 1Belišće
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
Bijelo Brdo, Bijelo Brdo
BSK1 : 2Varaždin
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
Višnjevac, Višnjevac
Višnjevac0 : 2Bedem
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 0Koprivnica
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
Đakovo, Đakovo
Croatia Đakovo3 : 1Bjelovar
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
Vukovar, Vukovar
Vukovar 19912 : 3Međimurje
28.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
NK Olimpija, Osijek
Osijek3 : 1Oriolik
27.05.2017. 17:30
3. HNL Istok
NK Slavonija, Požega
Slavonija3 : 1Marsonia
30. kolo
Izvještaj
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Belišće, Belišće
Belišće : Slavonija
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Stadion uz Savu, Slavonski Brod
Marsonia : Osijek
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Oriolik, Oriovac
Oriolik : Vukovar 1991
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje : Croatia Đakovo
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar : Mladost
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica : Višnjevac
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Ivankovo, Ivankovo
Bedem : BSK
04.06.2017. 17:30
3. HNL Istok
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin : Slavija
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Međimurje2919465625+3161
2.Varaždin2917665026+2457
3.Osijek2915775831+2752
4.Bedem2915594935+1450
5.BSK29144115539+1646
6.Marsonia2913793831+746
7.Slavonija2912894543+244
8.Mladost29127102727043
9.Slavija29118104532+1341
10.Oriolik29108113030038
11.Bjelovar29114143747-1037
12.Croatia Đakovo29105143350-1735
13.Vukovar 19912995153449-1532
14.Belišće2986153741-430
15.Koprivnica2975172548-2326
16.Višnjevac (-1)2933231782-6511
21 gol
Nenad Erić
18 golova
Josip Špoljarić
12 golova
Leo Mikić, Ivan Jakešević
11 golova
Mile Sučić, Dominik Milinković, Stjepan Šimičić
10 golova
Ivan Ikić
9 golova
Valentino Podobnik, Dino Kresinger, Benjamin Ždinjak
8 golova
Luka Ivanović, Luka Mihaljević, Josip Raić Sudar, Ivan Koledić
7 golova
Zoran Ratković, Matej Bekavac, Bruno Boban, Antun Vuksanović, Goran Jurić, Saša Šest, Ivan Režić, Domagoj Damjanović
6 golova
Nemanja Dorić, Karlo Šimek, Josip Golubar, Mario Mijatović, Hrvoje Mišić, Tomislav Žuljević, Damir Mirković
5 golova
Stjepan Oštrek, Mihael Klepač, Dario Jertec, Mario Lučić, Josip Jakovljević, Marijan Mihaljević, Josip Milardović, Goran Divković, Domagoj Drožđek, Dominik Tkalec, Marijo Rajić, Duje Mrdeša
4 gola
Mario Munivrana, Deni Hajdarović, Vedran Malecki, Matej Marušić, Marko Kraljević, Pejo Kuprešak, Ivan Orač, Marko Bubnjić, Vedran Furmek, Danijel Lončar, Leo Kovačić, Josip Čikvar, Domagoj Žigri, Matej Šorli, Marin Vučemilović, Matej Blašković, Roberto Bognar, Leonard Mesarić, Matija Kolarić, Nikola Šafarić, Vjekoslav Kolar, Branko Nikolić, Tin Kvesić, Mateo Jakšić, Filip Marinović, Srđan Radojčić
3 gola
Ivan Lacković, Nebojša Karamarković, Andrej Pavlović, Almedin Bundavica, Ivan Smojvir, Dino Galičić, Mihael Pongračić, Goran Borko, Gordan Golik, Luka Jagačić, Josip Mišić, Mario Majstorović, Leonard Vuk, Ivan Validžić, Matej Peharda, Ivan Peharda, Jan Marcijuš, Dino Brajković, Ivan Plum, Jure Ivančić, Boris Ujvari
2 gola
Ivan Sabljić, Luka Šiprak, Alen Maras, Tomislav Milić, Florian Abramović, Vinko Pušić, Matej Bošnjak, Josip Kozić, Josip Eling, Franjo Jaković, Blaž Tustonjić, Emil Jelić, Darije Vučinić, Ivan Žgela, Mile Pavelić, Ante Birčić, Dominik Marinčić, Marin Ištvanić, Zoran Bosak, Bojan Tucaković, Dominik Suton, Ivan Bogdanović, Luka Marin, Mihael Žaper, Marin Magdić, Marko Karačić, Renato Nović, Marko Šubara, Neven Grbeša, Luka Ćorić, Robert Mišković, Nemanja Prodanović, Matej Grafina
1 gol
Matej Uhlarik, Mateo Miličić, Josip Ciprić, Vinko Ančurovski, Luka Sambol, Bruno Ivić, Filip Lišnić, Luka Matković, Filip Benković, Ivan Glogač, Marko Ilakovac, Josip Solić, Marin Nikolić, Luka Kolak, Matko Zirdum, Marko Kalanj, Dino Bognar, Patrik Šimunić, Ivan Grgić, Dejan Slunjski, Ivan Conjar, Karlo Težak, Goran Mujanović, Stjepan Nikolić Kovačić, Alen Jelčić, Zvonimir Bošnjaković, Alen Haring, Marko Čanić, Mario Žaja, Karlo Majtanić, Zoran Kukec, Veli Zenuni, Matej Žitnjak, Luka Marković, Jurica Pranjić, Domagoj Grgić, Vjeran Škof, Ivan Božić, Antonio Vuković, Mateo Branilović, Mislav Včelik, Dino Stipanović, Stjepan Salapić, Drago Lovrić, Lovro Anić, Željko Ostrman, Kristijan Makovec, Relja Mihajlović, Matej Novak, Matej Jakšić, Kristijan Lucić, Dinko Leko, Ivan Vrhovac, Ivan Borna Jelić Balta, Matija Vrbanić, Miloš Mišić, Matija Čakalić, Hrvoje Trupac, Vedran Mlinarić, Tomislav Pleić, Filip Kupanovac, Andrej Kovačić, Josip-Domagoj Hranilović, Josip Balentović, Andrej Šimunec, Mario Jazvić, Tomislav Jurković

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

Prvaci skupina Treće HNL igraju kvalifikacije po jednostrukom bod-sustavu na neutralnom terenu. Dva prvoplasirana kluba iz kvalifikacija ulaze u Drugu HNL.

Ljestvica

1.Međimurje29+3161
2.Varaždin29+2457
3.Osijek29+2752
4.Bedem29+1450
5.BSK29+1646
6.Marsonia29+746
7.Slavonija29+244
8.Mladost29043
9.Slavija29+1341
10.Oriolik29038
11.Bjelovar29-1037
12.Croatia Đakovo29-1735
13.Vukovar 199129-1532
14.Belišće29-430
15.Koprivnica29-2326
16.Višnjevac (-1)29-6511