Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
27.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 4Hajduk II
28.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac1 : 0Primorac (B)
27.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 3Kamen
28.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia0 : 2Orkan
28.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC2 : 0Neretva
27.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš1 : 1RNK Zmaj
27.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0OSK
27.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Val
27.08.2016. 17:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP3 : 0ZMAJ
2. kolo
Izvještaj
04.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 2ZMAJ
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val4 : 1Jadran LP
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 2Zadar
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj2 : 0GOŠK Dubrovnik
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Omiš
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan2 : 2NERETVANAC
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 2Croatia
03.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 1Hrvace
04.09.2016. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Nogometni klub Primorac
3. kolo
Izvještaj
11.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac0 : 4Hajduk II
10.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace0 : 1Junak
11.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Primorac (B)
11.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC3 : 0Kamen
10.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš2 : 1Orkan
10.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Neretva
10.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1RNK Zmaj
10.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP0 : 5OSK
11.09.2016. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ1 : 1Val
4. kolo
Izvještaj
14.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II8 : 0Val
14.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 0ZMAJ
13.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj1 : 2Jadran LP
13.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Zadar
13.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan0 : 3GOŠK Dubrovnik
14.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Omiš
14.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 2NERETVANAC
14.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Croatia
14.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac0 : 1Hrvace
5. kolo
Izvještaj
18.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 1Hajduk II
18.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia5 : 0Nogometni klub Primorac
18.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC1 : 0Junak
17.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš2 : 1Primorac (B)
17.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 2Kamen
17.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar6 : 0Orkan
17.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP1 : 2Neretva
18.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ2 : 0RNK Zmaj
17.09.2016. 16:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val2 : 1OSK
6. kolo
Izvještaj
25.09.2016. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II3 : 0OSK
23.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj1 : 1Val
24.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 0ZMAJ
24.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan0 : 1Jadran LP
24.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Zadar
25.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0GOŠK Dubrovnik
25.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 1Omiš
25.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac3 : 0NERETVANAC
24.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 2Croatia
7. kolo
Izvještaj
28.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Hajduk II
28.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC2 : 2Hrvace
28.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš0 : 0Nogometni klub Primorac
28.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 1Junak
27.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 1Primorac (B)
27.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP0 : 2Kamen
27.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ3 : 0Orkan
27.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val1 : 1Neretva
28.09.2016. 16:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 0RNK Zmaj
8. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II3 : 1RNK Zmaj
01.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 3OSK
01.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan4 : 1Val
01.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0ZMAJ
01.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Jadran LP
02.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0Zadar
02.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac2 : 2GOŠK Dubrovnik
01.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Omiš
02.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 2NERETVANAC
9. kolo
Izvještaj
09.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC1 : 3Hajduk II
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš2 : 4Croatia
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Hrvace
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar4 : 0Nogometni klub Primorac
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP2 : 1Junak
09.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ0 : 1Primorac (B)
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val3 : 1Kamen
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 1Orkan
08.10.2016. 16:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj1 : 1Neretva
10. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II0 : 1Neretva
15.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan3 : 3RNK Zmaj
15.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0OSK
13.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 1Val
16.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak3 : 0ZMAJ
16.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac2 : 1Jadran LP
18.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 2Zadar
16.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia0 : 1GOŠK Dubrovnik
16.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC3 : 1Omiš
11. kolo
Izvještaj
21.10.2016. 15:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš1 : 2Hajduk II
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0NERETVANAC
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Croatia
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP2 : 3Hrvace
23.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ4 : 0Nogometni klub Primorac
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val1 : 0Junak
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 3Primorac (B)
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj1 : 2Kamen
22.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 1Orkan
12. kolo
Izvještaj
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II2 : 0Orkan
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 0Neretva
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)5 : 1RNK Zmaj
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0OSK
26.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac3 : 0Val
26.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace4 : 3ZMAJ
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Jadran LP
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC1 : 2Zadar
25.10.2016. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš0 : 1GOŠK Dubrovnik
13. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 2Hajduk II
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Omiš
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP0 : 3NERETVANAC
30.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ1 : 4Croatia
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val1 : 0Hrvace
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 0Nogometni klub Primorac
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj3 : 1Junak
30.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 1Primorac (B)
29.10.2016. 14:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan3 : 0Kamen
14. kolo
Izvještaj
06.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II4 : 0Kamen
05.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Orkan
06.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 1Neretva
06.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac2 : 0RNK Zmaj
05.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace6 : 0OSK
06.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia4 : 0Val
06.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC3 : 2ZMAJ
05.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš2 : 0Jadran LP
05.11.2016. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 0Zadar
15. kolo
Izvještaj
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Hajduk II
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP2 : 1GOŠK Dubrovnik
13.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ3 : 3Omiš
13.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val2 : 1NERETVANAC
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 0Croatia
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj1 : 1Hrvace
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva3 : 2Nogometni klub Primorac
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan2 : 0Junak
12.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Primorac (B)
16. kolo
Izvještaj
17.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II4 : 2Primorac (B)
20.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Kamen
20.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac1 : 1Orkan
19.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 0Neretva
20.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 0RNK Zmaj
20.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC1 : 0OSK
19.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš3 : 0Val
19.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1ZMAJ
19.11.2016. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 0Jadran LP
17. kolo
Izvještaj
26.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP1 : 1Hajduk II
27.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ2 : 0Zadar
26.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val0 : 0GOŠK Dubrovnik
26.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK3 : 2Omiš
26.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj2 : 3NERETVANAC
26.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 2Croatia
29.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan0 : 0Hrvace
29.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 2Nogometni klub Primorac
26.11.2016. 13:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Junak
18. kolo
Izvještaj
05.03.2017. 12:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II1 : 0Junak
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 1Nogometni klub Primorac
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 0Hrvace
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan1 : 0Croatia
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2NERETVANAC
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj2 : 2Omiš
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 0GOŠK Dubrovnik
04.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val2 : 0Zadar
05.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ1 : 1Jadran LP
19. kolo
Izvještaj
12.03.2017. 14:30
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ2 : 0Hajduk II
11.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP1 : 0Val
11.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0OSK
11.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik5 : 1RNK Zmaj
11.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš0 : 0Neretva
12.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC2 : 1Orkan
12.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Kamen
11.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Primorac (B)
12.03.2017. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac2 : 1Junak
20. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II3 : 1Nogometni klub Primorac
19.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Hrvace
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)0 : 2Croatia
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1NERETVANAC
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan1 : 1Omiš
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1GOŠK Dubrovnik
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj2 : 1Zadar
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 2Jadran LP
18.03.2017. 15:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val0 : 0ZMAJ
21. kolo
Izvještaj
21.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val1 : 2Hajduk II
21.03.2017. 15:10
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ3 : 0OSK
21.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP1 : 0RNK Zmaj
21.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 2Neretva
21.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 0Orkan
21.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš1 : 0Kamen
21.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC3 : 2Primorac (B)
22.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia0 : 1Junak
22.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Nogometni klub Primorac
22. kolo
Izvještaj
26.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II6 : 1Hrvace
26.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac0 : 2Croatia
26.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 1NERETVANAC
25.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 0Omiš
25.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen3 : 1GOŠK Dubrovnik
25.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan2 : 3Zadar
25.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva0 : 1Jadran LP
26.03.2017. 15:45
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj4 : 2ZMAJ
25.03.2017. 16:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK1 : 1Val
23. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 0Hajduk II
01.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val2 : 1RNK Zmaj
02.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ2 : 0Neretva
01.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP5 : 1Orkan
01.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar2 : 0Kamen
01.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 0Primorac (B)
01.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš0 : 2Junak
02.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC1 : 0Nogometni klub Primorac
02.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Hrvace
24. kolo
Izvještaj
09.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II2 : 0Croatia
08.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 1NERETVANAC
09.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac1 : 0Omiš
09.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0GOŠK Dubrovnik
08.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 1Zadar
08.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Jadran LP
08.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan2 : 0ZMAJ
08.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva2 : 1Val
08.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj4 : 0OSK
25. kolo
Izvještaj
12.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj0 : 2Hajduk II
11.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK0 : 3Neretva
11.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val2 : 0Orkan
11.04.2017. 15:15
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ7 : 0Kamen
11.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP2 : 1Primorac (B)
12.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar3 : 3Junak
12.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik3 : 1Nogometni klub Primorac
12.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš0 : 3Hrvace
12.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC1 : 2Croatia
26. kolo
Izvještaj
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II5 : 0NERETVANAC
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Omiš
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0GOŠK Dubrovnik
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac1 : 1Zadar
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak2 : 0Jadran LP
18.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)4 : 0ZMAJ
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen4 : 2Val
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan2 : 1OSK
18.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva4 : 2RNK Zmaj
27. kolo
Izvještaj
23.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva1 : 2Hajduk II
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj2 : 0Orkan
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK2 : 1Kamen
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val1 : 0Primorac (B)
23.04.2017. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ2 : 0Junak
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP2 : 0Nogometni klub Primorac
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 1Hrvace
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 3Croatia
22.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš5 : 3NERETVANAC
28. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II5 : 0Omiš
30.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC4 : 0GOŠK Dubrovnik
30.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 1Zadar
30.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace4 : 0Jadran LP
30.04.2017. 15:15
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac2 : 0ZMAJ
30.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak1 : 0Val
29.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0OSK
29.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 2RNK Zmaj
29.04.2017. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan : Neretva
29. kolo
Izvještaj
02.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan : Hajduk II
02.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Kamen
02.05.2017. 15:15
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj : Primorac (B)
03.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Junak
03.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Nogometni klub Primorac
02.05.2017. 15:15
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ : Hrvace
03.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP : Croatia
03.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : NERETVANAC
03.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Omiš
30. kolo
Izvještaj
08.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : GOŠK Dubrovnik
06.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš : Zadar
07.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC : Jadran LP
07.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : ZMAJ
06.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Val
07.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac : OSK
07.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : RNK Zmaj
06.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretva
06.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Orkan
31. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hajduk II
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan : Primorac (B)
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Junak
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj : Nogometni klub Primorac
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : Hrvace
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Croatia
14.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ : NERETVANAC
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP : Omiš
13.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Dubrovnik
32. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Zadar
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Jadran LP
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš : ZMAJ
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC : Val
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : OSK
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : RNK Zmaj
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac : Neretva
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Orkan
20.05.2017. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen
33. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Hajduk II
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Dalmacija, Dugi Rat
Orkan : Nogometni klub Primorac
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Iza Vage, Metković
Neretva : Hrvace
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Makarska, Makarska
RNK Zmaj : Croatia
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Športski centar Gola Brda, Otok
OSK : NERETVANAC
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Omiš
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Blato
ZMAJ : GOŠK Dubrovnik
27.05.2017. 17:30
3. HNL Jug
Jadran, Ploče
Jadran LP : Zadar
34. kolo
Izvještaj
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk II : Jadran LP
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : ZMAJ
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Val
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Sportski centar Anđelko Marušić Ferata, Omiš
Omiš : OSK
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Opuzen, Opuzen
NERETVANAC : RNK Zmaj
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Neretva
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Orkan
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Nogometni klub Primorac : Kamen
03.06.2017. 17:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B)
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk II2820357121+5063
2.Hrvace2814954627+1951
3.Croatia2815494627+1949
4.NERETVANAC2814594943+647
5.Zadar2811984230+1242
6.GOŠK Dubrovnik28117103432+240
7.Jadran LP28124123240-840
8.Primorac (B)28123133836+239
9.Kamen28116113543-839
10.Neretva27115113636038
11.Junak28106122627-136
12.Val28106123046-1636
13.ZMAJ28104144343034
14.OSK28104143044-1434
15.Nogometni klub Primorac2896132744-1733
16.RNK Zmaj2877143953-1428
17.Omiš2876153247-1527
18.Orkan2776143148-1727
22 gola
Vlatko Blažević
14 golova
Deni Jurić
12 golova
Petar Bašić-Šiško, Stipe Barać, Pjero Antunović
11 golova
Ante Ćapin, Dragan Brečić, Tomislav Mrkonjić
10 golova
Robert Jandrek
9 golova
Antonio Štimac, Dino Deak, Željko Malčić, Vinko Petković, Branko Čubrilo, Baldo Cicijelj, Šime-Josip Pedišić
8 golova
Zvonimir Perković-Šantar, Ante Mihaljević, Frane Jerković, Mislav Pezo
7 golova
Dino Primorac, Ivan Mastelić, Tomislav Gudelj, Mateo Vučemil, Mate Bajić
6 golova
Ivan Šarić, Marin Bakić, Duje Bilić, Ivan Prtajin
5 golova
Mate Ćorić, Nemanja Šešlija, Zvonimir Vukoja, Stjepan Stipanović, Frane Vojković, Armin Abazi, Frane Barać, Ante Batinović, Marin Jonjić, Antonio Lipotić, Marko Vrkić
4 gola
Stipe Baran, Ivica Zelić, Vedran Ješe, Luka Vodopija, Mario Tadić, Marko Jurić, Joško Hajder, Mario Marić, Anthony Kalik, Abel Kalfić, Nedjeljko Kešina, Nikola Marić, Ante Kovačević, Karlo Torbarina
3 gola
Ivan Delić, Andrija Bubnjar, Filip Omazić, Marin Jukić, Marin Romić, Josip Galić, Ante Babić, Ivan Vuković, Mijo Šabić, Tomislav Brnadić, Boris Rapaić, Antonio Brzoja, Vladimir Štimac, Duje Medak, Željko Sablić, Luka Jurić, Valerije Jurić, Stipe Banić-Škojo, Dražen Jelić, Marin Mić, Želimir Terkeš, Ivan Rašić, Antonio Čagalj, Drago Gabrić, Petar Kljenak, Ivan Todorić, Ivan Samardžić, Duje Klarić, Zdenko Jurčević, Domagoj Veraja
2 gola
Zvonimir Miletić, Nikola Jurjević-Škopinić, Josip Gojak, Dino Božinović, Marin Vuksan, Slavko Grubić, Ivan Žužul, Petar Petranić, Ivan Norac-Kevo, Ante Vukušić, Marin Koštić, Ante Vuković, Frane Grbeša, Toni Legčević, Ivan Šimurina, Ivan Tokić, Josip Bilaver, Marko Colić, Goran Barbir, Jurica Granić, Ante Barać, Ante Marčić, Alen Družijanić, Šimun Horvat, Ivan Knezović, Mario Mornar, Branimir Galić, Mislav Kustura, Rozario Čobanov, Tonći Mujan, Ante Sršen, Nicholas Rafael Lanos Lohinski, Marin Tomas, Frane Tomaš, Luka Pasariček, Ivan Lipotić, Luka Juričić, Josip Jozić, Domagoj Zovko, Ivan Raič, Vlatko Stojanovski, Ivan Šutić-Galić, Ante Musulin, Marijan Imeri, Ismar Hairlahović, Ivica Bašić, Zvonimir Ožegović, Zvonimir Janjić, Mirko Selak, Mario Lovre Vojković, Marko Vukušić, Lovre Erlić, Tomislav Dadić, Krešimir Božinović, Anđelo Čulina, Mate Šuto
1 gol
Ante Brnić, Ive Bilić, Nikola Marinović, Duje Kustura, Toni Mrkić, Luka Dumančić, Tonio Teklić, Stipe Jančić, Domagoj Poljak, Teo Zečić, Jerko Šeparović, Roberto Viduka, Eduard Raguž, Mario Runje, Filip Gojak, Luka Bubalo, Jakov Karin, Karlo Udovičić, Marin Oršulić, Ante Maršić, Jure Prančević, Marino Tomaš, Dženan Haračić, Stanislav Vasilj, Ivan Paponja, Mario Pedišić, Mislav Glavinić, Marko Musulin, Martin Musulin, Marin Matić, Jakov Marinović, Roko Tarle, Zlatan Gafurović, Vedad Jaganjac, Marin Brkić, Toni Tipurić, Ivan Šalinović, Ante Karoglan, Toni Žile, Marino Jurjević, Marin Karamarko, Antonio Šerer, Nedo Ereš, Predrag Šimić, Luka Fuštin, Ivan Knežević, Zvonimir Grgat, Antonio Mušić, Aljoša Krstičević, Zvonimir Milić, Domagoj Kuran, Drago Jelavić, Toni Ljubas, Stefan Lazarevski, Josip Juranović, Domagoj Torbarina, Teo Kardum, Šime Marković, Paulo Colić, Luka Batur, Nino Vučemilović-Alegić, Ante Jonjić, Duje Banić, Ivan Zorica, Ivan Rako, Marin Vidošević, Josip Jurjević, Roko Puljiz, Branimir Borozan, Nikola Bašić, Luka Vučko, Marijan Karoglan, Matej Lozina, Dominko Radalj, Jure Gale, Mirko Tolić, Marko Bitanga, Ivan Klarić-Dračar, Dragan Župan, Vinko Nobilo

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

Prvaci skupina Treće HNL igraju kvalifikacije po jednostrukom bod-sustavu na neutralnom terenu. Dva prvoplasirana kluba iz kvalifikacija ulaze u Drugu HNL.

Ljestvica

1.Hajduk II28+5063
2.Hrvace28+1951
3.Croatia28+1949
4.NERETVANAC28+647
5.Zadar28+1242
6.GOŠK Dubrovnik28+240
7.Jadran LP28-840
8.Primorac (B)28+239
9.Kamen28-839
10.Neretva27038
11.Junak28-136
12.Val28-1636
13.ZMAJ28034
14.OSK28-1434
15.Nogometni klub Primorac28-1733
16.RNK Zmaj28-1428
17.Omiš28-1527
18.Orkan27-1727