Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0Neretvanac
26.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik2 : 2Jadran LP
26.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Zagora
26.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val0 : 2Urania
27.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac2 : 0Zadar
26.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split1 : 1Imotski
27.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 1Zmaj
26.08.2017. 17:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)1 : 2Junak
2. kolo
Izvještaj
03.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 0Junak
02.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj0 : 1Primorac (B)
02.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 1Croatia
02.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar0 : 0Split
03.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania3 : 1Primorac
02.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 1Val
02.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 0Kamen
02.09.2017. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace3 : 0GOŠK Dubrovnik
3. kolo
Izvještaj
09.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Neretvanac
09.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen0 : 0Hrvace
09.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val1 : 6Jadran LP
10.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac4 : 1Zagora
09.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split0 : 2Urania
10.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia1 : 0Zadar
09.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 0Imotski
09.09.2017. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak4 : 1Zmaj
4. kolo
Izvještaj
17.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac1 : 3Zmaj
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski0 : 0Junak
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar1 : 0Primorac (B)
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 0Croatia
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora1 : 3Split
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP0 : 1Primorac
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace2 : 0Val
16.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Kamen
5. kolo
Izvještaj
23.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 0Neretvanac
23.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val2 : 1GOŠK Dubrovnik
24.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac0 : 0Hrvace
23.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 1Jadran LP
24.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia2 : 0Zagora
23.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 1Urania
23.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 2Zadar
23.09.2017. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj2 : 0Imotski
6. kolo
Izvještaj
01.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac0 : 3Imotski
30.09.2017. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar4 : 0Zmaj
01.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania2 : 0Junak
30.09.2017. 16:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora2 : 3Primorac (B)
30.09.2017. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP4 : 0Croatia
30.09.2017. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 2Split
30.09.2017. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik0 : 1Primorac
30.09.2017. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen2 : 1Val
7. kolo
Izvještaj
07.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val3 : 1Neretvanac
08.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac0 : 0Kamen
07.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 2GOŠK Dubrovnik
08.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia3 : 0Hrvace
07.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)2 : 0Jadran LP
07.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 0Zagora
07.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj1 : 1Urania
07.10.2017. 16:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski1 : 0Zadar
8. kolo
Izvještaj
15.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac2 : 0Zadar
15.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania0 : 0Imotski
14.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora4 : 0Zmaj
14.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP2 : 0Junak
14.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace1 : 4Primorac (B)
14.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik1 : 1Croatia
15.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen1 : 1Split
14.10.2017. 15:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val0 : 1Primorac
9. kolo
Izvještaj
22.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Neretvanac
21.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split3 : 1Val
22.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Kamen
21.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B)3 : 1GOŠK Dubrovnik
21.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak0 : 2Hrvace
21.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj3 : 4Jadran LP
21.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski3 : 2Zagora
21.10.2017. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar5 : 2Urania
10. kolo
Izvještaj
29.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Urania
28.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar
28.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Imotski
28.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zmaj
28.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak
28.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B)
28.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Croatia
29.10.2017. 14:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Split
11. kolo
Izvještaj
04.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac
05.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Primorac
04.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Val
04.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Kamen
04.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : GOŠK Dubrovnik
04.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Hrvace
04.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Jadran LP
05.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora
12. kolo
Izvještaj
12.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Zagora
11.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Urania
11.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zadar
11.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Imotski
11.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj
11.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Junak
12.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Primorac (B)
11.11.2017. 14:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Croatia
13. kolo
Izvještaj
19.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Neretvanac
18.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Split
18.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac
18.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Val
18.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Kamen
18.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Dubrovnik
19.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvace
18.11.2017. 13:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Jadran LP
14. kolo
Izvještaj
26.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Jadran LP
25.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zagora
25.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Urania
25.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar
25.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Imotski
26.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Zmaj
25.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Junak
26.11.2017. 13:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Primorac (B)
15. kolo
Izvještaj
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretvanac
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Croatia
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Split
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Primorac
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Val
03.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Dubrovnik
02.12.2017. 13:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Hrvace
16. kolo
Izvještaj
25.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Hrvace
24.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik
24.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Kamen
25.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Val
24.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Primorac
24.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Split
24.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Croatia
24.02.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B)
17. kolo
Izvještaj
03.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac
03.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj
04.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Imotski
03.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zadar
04.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Urania
03.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Zagora
03.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Jadran LP
03.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvace
18. kolo
Izvještaj
11.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : GOŠK Dubrovnik
10.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Kamen
10.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Val
10.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Primorac
11.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split
10.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Croatia
10.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Primorac (B)
10.03.2018. 15:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Junak
19. kolo
Izvještaj
14.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Neretvanac
13.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Imotski
13.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar
14.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Urania
14.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zagora
13.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Jadran LP
13.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Hrvace
14.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik
20. kolo
Izvještaj
18.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Kamen
17.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Val
17.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac
17.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Split
17.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Croatia
18.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B)
17.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak
17.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Zmaj
21. kolo
Izvještaj
24.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Neretvanac
24.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Zadar
24.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Urania
24.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora
25.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Jadran LP
24.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Hrvace
25.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : GOŠK Dubrovnik
24.03.2018. 15:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Kamen
22. kolo
Izvještaj
01.04.2018. 16:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Val
31.03.2018. 16:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac
31.03.2018. 16:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split
31.03.2018. 16:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Croatia
31.03.2018. 16:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Primorac (B)
31.03.2018. 16:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Junak
01.04.2018. 16:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj
31.03.2018. 16:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Imotski
23. kolo
Izvještaj
07.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretvanac
07.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Urania
07.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Zagora
07.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Jadran LP
07.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Hrvace
08.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : GOŠK Dubrovnik
07.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Kamen
08.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Val
24. kolo
Izvještaj
11.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Primorac
11.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Split
11.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Croatia
11.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac (B)
10.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Junak
10.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zmaj
10.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Imotski
10.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zadar
25. kolo
Izvještaj
15.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretvanac
14.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Zagora
14.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Jadran LP
14.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Hrvace
14.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Dubrovnik
14.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen
15.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Val
14.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Primorac
26. kolo
Izvještaj
22.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Split
22.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Croatia
21.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Primorac (B)
21.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak
21.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj
21.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Imotski
21.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zadar
21.04.2018. 16:30
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Urania
27. kolo
Izvještaj
28.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac
29.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Jadran LP
28.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Hrvace
28.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : GOŠK Dubrovnik
28.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Kamen
28.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Val
28.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Primorac
29.04.2018. 17:00
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Split
28. kolo
Izvještaj
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Croatia
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B)
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Junak
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Zmaj
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Imotski
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zadar
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Urania
05.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Zagora
29. kolo
Izvještaj
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Jadranovo, Ploče
Jadran LP : Neretvanac
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Stanovi, Zadar
Zadar : Kamen
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Val
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Zlinje, Blato
Zmaj : Primorac
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Split
12.05.2018. 17:00
3. HNL Jug
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Croatia
30. kolo
Izvještaj
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Podvornica, Opuzen
Neretvanac : Primorac (B)
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Junak
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Park mladeži, Split
Split : Zmaj
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Blato, Stobreč
Primorac : Imotski
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Zadar
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Urania
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora
19.05.2018. 17:30
3. HNL Jug
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Jadran LP
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Primorac (B)8602177+1018
2.Primorac8521104+617
3.Jadran LP95132112+916
4.Urania8431115+615
5.Split8431139+415
6.Croatia8431107+315
7.Kamen834186+213
8.Hrvace8323109+111
9.Zadar831476+110
10.Imotski824267-110
11.Junak822469-38
12.Zagora82151115-47
13.Neretvanac8215615-97
14.Zmaj92161121-107
15.Val8206817-96
16.GOŠK Dubrovnik8044814-64
9 golova
Nikola Marić
6 golova
Marin Bakić, Karlo Torbarina, Zdenko Jurčević, Krešimir Slugan
5 golova
Luka Vodopija, Nicholas Rafael Lanos Lohinski, Abel Kalfić
4 gola
Mihovil Šutalo, Vinko Nobilo, Vinko Petković, Pjero Antunović
3 gola
Frane Barać, Ante Ćapin, Ante Vučković, Mario Zebić, Antonio Repić, Petar Petranić, Zvonimir Perković-Šantar, Zvonimir Ožegović, Ivan Raič
2 gola
Nemanja Šešlija, Josip Galić, Andrija Bubnjar, Petar Čeko, Mateo Baturina, Petar Bašić-Šiško, Daniel Maganić, Tomislav Gudelj, Luka Pleština, Marin Mić, Branimir Kujundžić, Marko Vrkić, Željko Malčić, Krešimir Kelez, Ante Mihaljević
1 gol
Dalibor Mandarić, Mario Pejković, Ante Serdarušić, Dragan Župan, Dino Primorac, Ivo Caput, Toni Legčević, Ivica Zelić, Vedran Ješe, Marin Jonjić, Zoran Plazonić, Duje Banić, Toni Pezo, Dominko Radalj, Joško Topić, Dani Matković, Mirko Tolić, Marko Bitanga, Tomislav Mrkonjić, Tomislav Ivičić, Ivan Milić, Bruno Berković, Mateo Verunica, Duje Kustura, Mile Ćaleta, Josip Galešić, Mario Jurjević, Šime Puljić, Antonio Šerer, Kristijan Jurić, Mislav Pezo, Marin Begić, Krešimir Božinović, Josip Iveljić, Marin Dronjić, Andro Vuleta, Ivan Nediljko Peko, Marin Sršen, Marin Jelavić, Toni Tomas, Petar Botica, Josip Gagula, Karlo Udovičić, Dario Barada, Martin Grubišić, Marin Zvono, Bože Živaljić, Domagoj Omrčen, Toni Nikolić, Marin Božić, Zvonimir Begić, Domagoj Zovko, Ante Grbešić, Vencel Kožul, Ante-Dario Stipić, Joao Rafael Rodrigues dos Santos, Emanuel Faust Rossetto, Antonio Miličević

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

Prvaci skupina Treće HNL igraju kvalifikacije po jednostrukom bod-sustavu na neutralnom terenu. Dva prvoplasirana kluba iz kvalifikacija ulaze u Drugu HNL.

Ljestvica

1.Primorac (B)8+1018
2.Primorac8+617
3.Jadran LP9+916
4.Urania8+615
5.Split8+415
6.Croatia8+315
7.Kamen8+213
8.Hrvace8+111
9.Zadar8+110
10.Imotski8-110
11.Junak8-38
12.Zagora8-47
13.Neretvanac8-97
14.Zmaj9-107
15.Val8-96
16.GOŠK Dubrovnik8-64