Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Jug

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Jug
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.08.2017. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Neretvanac
26.08.2017. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Jadran LP
26.08.2017. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zagora
26.08.2017. 17:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Urania
27.08.2017. 17:30
Blato, Stobreč
Primorac : Zadar
26.08.2017. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Imotski
27.08.2017. 17:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Zmaj
26.08.2017. 17:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Junak
2. kolo
Izvještaj
03.09.2017. 17:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Junak
02.09.2017. 17:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Primorac (B)
02.09.2017. 17:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Croatia
02.09.2017. 17:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Split
03.09.2017. 17:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac
02.09.2017. 17:30
Borovište, Unešić
Zagora : Val
02.09.2017. 17:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Kamen
02.09.2017. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : GOŠK Dubrovnik
3. kolo
Izvještaj
09.09.2017. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Neretvanac
09.09.2017. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Hrvace
09.09.2017. 17:00
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Jadran LP
10.09.2017. 17:00
Blato, Stobreč
Primorac : Zagora
09.09.2017. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Urania
10.09.2017. 17:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Zadar
09.09.2017. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Imotski
09.09.2017. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zmaj
4. kolo
Izvještaj
17.09.2017. 16:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Zmaj
16.09.2017. 16:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Junak
16.09.2017. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Primorac (B)
17.09.2017. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Croatia
16.09.2017. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Split
16.09.2017. 16:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Primorac
16.09.2017. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Val
16.09.2017. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Kamen
5. kolo
Izvještaj
23.09.2017. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Neretvanac
23.09.2017. 16:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : GOŠK Dubrovnik
24.09.2017. 16:30
Blato, Stobreč
Primorac : Hrvace
23.09.2017. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Jadran LP
24.09.2017. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Zagora
23.09.2017. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Urania
23.09.2017. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zadar
23.09.2017. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Imotski
6. kolo
Izvještaj
01.10.2017. 16:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Imotski
30.09.2017. 16:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Zmaj
01.10.2017. 16:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Junak
30.09.2017. 16:00
Borovište, Unešić
Zagora : Primorac (B)
30.09.2017. 16:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Croatia
30.09.2017. 16:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Split
30.09.2017. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac
30.09.2017. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Val
7. kolo
Izvještaj
07.10.2017. 16:00
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Neretvanac
08.10.2017. 16:00
Blato, Stobreč
Primorac : Kamen
07.10.2017. 16:00
Park mladeži, Split
Split : GOŠK Dubrovnik
08.10.2017. 16:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Hrvace
07.10.2017. 16:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Jadran LP
07.10.2017. 16:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Zagora
07.10.2017. 16:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Urania
07.10.2017. 16:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Zadar
8. kolo
Izvještaj
15.10.2017. 15:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Zadar
15.10.2017. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Imotski
14.10.2017. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Zmaj
14.10.2017. 15:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Junak
14.10.2017. 15:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac (B)
14.10.2017. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Croatia
14.10.2017. 15:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Split
14.10.2017. 15:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Primorac
9. kolo
Izvještaj
22.10.2017. 15:00
Blato, Stobreč
Primorac : Neretvanac
21.10.2017. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Val
22.10.2017. 15:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Kamen
21.10.2017. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : GOŠK Dubrovnik
21.10.2017. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Hrvace
21.10.2017. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Jadran LP
21.10.2017. 15:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Zagora
21.10.2017. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Urania
10. kolo
Izvještaj
29.10.2017. 14:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Urania
28.10.2017. 14:30
Borovište, Unešić
Zagora : Zadar
28.10.2017. 14:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Imotski
28.10.2017. 14:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zmaj
28.10.2017. 14:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Junak
28.10.2017. 14:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac (B)
28.10.2017. 14:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Croatia
29.10.2017. 14:30
Blato, Stobreč
Primorac : Split
11. kolo
Izvještaj
04.11.2017. 14:00
Park mladeži, Split
Split : Neretvanac
05.11.2017. 14:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Primorac
04.11.2017. 14:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Val
04.11.2017. 14:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Kamen
04.11.2017. 14:00
Zlinje, Blato
Zmaj : GOŠK Dubrovnik
04.11.2017. 14:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Hrvace
04.11.2017. 14:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Jadran LP
05.11.2017. 14:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zagora
12. kolo
Izvještaj
12.11.2017. 14:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Zagora
11.11.2017. 14:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Urania
11.11.2017. 14:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zadar
11.11.2017. 14:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Imotski
11.11.2017. 14:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zmaj
11.11.2017. 14:00
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Junak
12.11.2017. 14:00
Blato, Stobreč
Primorac : Primorac (B)
11.11.2017. 14:00
Park mladeži, Split
Split : Croatia
13. kolo
Izvještaj
19.11.2017. 13:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Neretvanac
18.11.2017. 13:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Split
18.11.2017. 13:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac
18.11.2017. 13:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Val
18.11.2017. 13:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Kamen
18.11.2017. 13:30
Stanovi, Zadar
Zadar : GOŠK Dubrovnik
19.11.2017. 13:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Hrvace
18.11.2017. 13:30
Borovište, Unešić
Zagora : Jadran LP
14. kolo
Izvještaj
26.11.2017. 13:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Jadran LP
25.11.2017. 13:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Zagora
25.11.2017. 13:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Urania
25.11.2017. 13:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Zadar
25.11.2017. 13:00
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Imotski
26.11.2017. 13:00
Blato, Stobreč
Primorac : Zmaj
25.11.2017. 13:00
Park mladeži, Split
Split : Junak
26.11.2017. 13:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Primorac (B)
15. kolo
Izvještaj
02.12.2017. 13:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Neretvanac
02.12.2017. 13:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Croatia
02.12.2017. 13:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Split
02.12.2017. 13:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Primorac
02.12.2017. 13:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Val
03.12.2017. 13:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Kamen
02.12.2017. 13:00
Borovište, Unešić
Zagora : GOŠK Dubrovnik
02.12.2017. 13:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Hrvace
16. kolo
Izvještaj
25.02.2018. 15:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Hrvace
24.02.2018. 15:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : GOŠK Dubrovnik
24.02.2018. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Kamen
25.02.2018. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Val
24.02.2018. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Primorac
24.02.2018. 15:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Split
24.02.2018. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Croatia
24.02.2018. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Primorac (B)
17. kolo
Izvještaj
03.03.2018. 15:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Neretvanac
03.03.2018. 15:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zmaj
04.03.2018. 15:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Imotski
03.03.2018. 15:00
Park mladeži, Split
Split : Zadar
04.03.2018. 15:00
Blato, Stobreč
Primorac : Urania
03.03.2018. 15:00
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Zagora
03.03.2018. 15:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Jadran LP
03.03.2018. 15:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Hrvace
18. kolo
Izvještaj
11.03.2018. 15:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : GOŠK Dubrovnik
10.03.2018. 15:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Kamen
10.03.2018. 15:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Val
10.03.2018. 15:00
Borovište, Unešić
Zagora : Primorac
11.03.2018. 15:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Split
10.03.2018. 15:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Croatia
10.03.2018. 15:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Primorac (B)
10.03.2018. 15:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Junak
19. kolo
Izvještaj
14.03.2018. 15:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Neretvanac
13.03.2018. 15:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Imotski
13.03.2018. 15:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zadar
14.03.2018. 15:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Urania
14.03.2018. 15:30
Park mladeži, Split
Split : Zagora
13.03.2018. 15:30
Blato, Stobreč
Primorac : Jadran LP
13.03.2018. 15:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Hrvace
14.03.2018. 15:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : GOŠK Dubrovnik
20. kolo
Izvještaj
18.03.2018. 15:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Kamen
17.03.2018. 15:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Val
17.03.2018. 15:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Primorac
17.03.2018. 15:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Split
17.03.2018. 15:30
Borovište, Unešić
Zagora : Croatia
18.03.2018. 15:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Primorac (B)
17.03.2018. 15:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Junak
17.03.2018. 15:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Zmaj
21. kolo
Izvještaj
24.03.2018. 15:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Neretvanac
24.03.2018. 15:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Zadar
24.03.2018. 15:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Urania
24.03.2018. 15:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Zagora
25.03.2018. 15:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Jadran LP
24.03.2018. 15:30
Park mladeži, Split
Split : Hrvace
25.03.2018. 15:30
Blato, Stobreč
Primorac : GOŠK Dubrovnik
24.03.2018. 15:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Kamen
22. kolo
Izvještaj
01.04.2018. 16:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Val
31.03.2018. 16:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Primorac
31.03.2018. 16:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Split
31.03.2018. 16:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Croatia
31.03.2018. 16:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Primorac (B)
31.03.2018. 16:00
Borovište, Unešić
Zagora : Junak
01.04.2018. 16:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zmaj
31.03.2018. 16:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Imotski
23. kolo
Izvještaj
07.04.2018. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Neretvanac
07.04.2018. 16:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Urania
07.04.2018. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Zagora
07.04.2018. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Jadran LP
07.04.2018. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Hrvace
08.04.2018. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : GOŠK Dubrovnik
07.04.2018. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Kamen
08.04.2018. 16:30
Blato, Stobreč
Primorac : Val
24. kolo
Izvještaj
11.04.2018. 16:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Primorac
11.04.2018. 16:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Split
11.04.2018. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Croatia
11.04.2018. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Primorac (B)
10.04.2018. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Junak
10.04.2018. 16:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Zmaj
10.04.2018. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Imotski
10.04.2018. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Zadar
25. kolo
Izvještaj
15.04.2018. 16:30
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Neretvanac
14.04.2018. 16:30
Stanovi, Zadar
Zadar : Zagora
14.04.2018. 16:30
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Jadran LP
14.04.2018. 16:30
Zlinje, Blato
Zmaj : Hrvace
14.04.2018. 16:30
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : GOŠK Dubrovnik
14.04.2018. 16:30
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Kamen
15.04.2018. 16:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Val
14.04.2018. 16:30
Park mladeži, Split
Split : Primorac
26. kolo
Izvještaj
22.04.2018. 16:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Split
22.04.2018. 16:30
Blato, Stobreč
Primorac : Croatia
21.04.2018. 16:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Primorac (B)
21.04.2018. 16:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Junak
21.04.2018. 16:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zmaj
21.04.2018. 16:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Imotski
21.04.2018. 16:30
Jadran, Ploče
Jadran LP : Zadar
21.04.2018. 16:30
Borovište, Unešić
Zagora : Urania
27. kolo
Izvještaj
28.04.2018. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Neretvanac
29.04.2018. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : Jadran LP
28.04.2018. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Hrvace
28.04.2018. 17:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : GOŠK Dubrovnik
28.04.2018. 17:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Kamen
28.04.2018. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Val
28.04.2018. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Primorac
29.04.2018. 17:00
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Split
28. kolo
Izvještaj
05.05.2018. 17:00
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Croatia
05.05.2018. 17:00
Park mladeži, Split
Split : Primorac (B)
05.05.2018. 17:00
Blato, Stobreč
Primorac : Junak
05.05.2018. 17:00
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Zmaj
05.05.2018. 17:00
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Imotski
05.05.2018. 17:00
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zadar
05.05.2018. 17:00
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Urania
05.05.2018. 17:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Zagora
29. kolo
Izvještaj
12.05.2018. 17:00
Jadran, Ploče
Jadran LP : Neretvanac
12.05.2018. 17:00
Borovište, Unešić
Zagora : Hrvace
12.05.2018. 17:00
Baška Voda, Baška Voda
Urania : GOŠK Dubrovnik
12.05.2018. 17:00
Stanovi, Zadar
Zadar : Kamen
12.05.2018. 17:00
Gospin Dolac, Imotski
Imotski : Val
12.05.2018. 17:00
Zlinje, Blato
Zmaj : Primorac
12.05.2018. 17:00
Gradski stadion Sinj, Sinj
Junak : Split
12.05.2018. 17:00
Kažimira i Silvija, Biograd
Primorac (B) : Croatia
30. kolo
Izvještaj
19.05.2018. 17:30
Opuzen, Opuzen
Neretvanac : Primorac (B)
19.05.2018. 17:30
ŠRC Marijan Šuto-Mrma, Zmijavci
Croatia : Junak
19.05.2018. 17:30
Park mladeži, Split
Split : Zmaj
19.05.2018. 17:30
Blato, Stobreč
Primorac : Imotski
19.05.2018. 17:30
Vukovar, Kaštel Stari
Val : Zadar
19.05.2018. 17:30
Ivanbegovina, Ivanbegovina
Kamen : Urania
19.05.2018. 17:30
Lapad, Dubrovnik
GOŠK Dubrovnik : Zagora
19.05.2018. 17:30
Hrvace, Hrvace
Hrvace : Jadran LP
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Croatia00000000
2.GOŠK Dubrovnik00000000
3.Hrvace00000000
4.Imotski00000000
5.Jadran LP00000000
6.Junak00000000
7.Kamen00000000
8.Neretvanac00000000
9.Primorac00000000
10.Primorac (B)00000000
11.Split00000000
12.Urania00000000
13.Val00000000
14.Zadar00000000
15.Zagora00000000
16.Zmaj00000000

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

Prvaci skupina Treće HNL igraju kvalifikacije po jednostrukom bod-sustavu na neutralnom terenu. Dva prvoplasirana kluba iz kvalifikacija ulaze u Drugu HNL.

Ljestvica

1.Croatia000
2.GOŠK Dubrovnik000
3.Hrvace000
4.Imotski000
5.Jadran LP000
6.Junak000
7.Kamen000
8.Neretvanac000
9.Primorac000
10.Primorac (B)000
11.Split000
12.Urania000
13.Val000
14.Zadar000
15.Zagora000
16.Zmaj000