Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Sjever

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Sjever
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
17.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost5 : 0ŽNK Virovitica
17.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina6 : 0Rudar
18.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar3 : 0Mladost Prelog
17.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 1Varaždin
18.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia11 : 0NK Čakovec
17.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica6 : 0Nedelišće
17.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM0 : 0Slatina
17.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac2 : 3Bjelovar
2. kolo
Izvještaj
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica2 : 2Bjelovar
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina4 : 0Podravac
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće0 : 1Polet SMNM
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec1 : 8Koprivnica
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 1Croatia
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog2 : 4Međimurje
25.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar4 : 2Graničar
24.08.2013. 17:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 1Podravina
3. kolo
Izvještaj
01.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina5 : 0ŽNK Virovitica
01.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 3Mladost
31.08.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 4Rudar
01.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia3 : 0Mladost Prelog
31.08.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 1Varaždin
31.08.2013. 16:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM5 : 0NK Čakovec
31.08.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac3 : 1Nedelišće
31.08.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar6 : 0Slatina
4. kolo
Izvještaj
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica3 : 0Slatina
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće1 : 4Bjelovar
08.09.2013. 10:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 6Podravac
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin3 : 0Polet SMNM
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog0 : 6Koprivnica
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar1 : 2Croatia
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 1Međimurje
07.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina2 : 0Graničar
5. kolo
Izvještaj
15.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 0ŽNK Virovitica
14.09.2013. 19:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje2 : 0Podravina
15.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia3 : 2Mladost
13.09.2013. 17:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 0Rudar
14.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM1 : 1Mladost Prelog
14.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac2 : 1Varaždin
14.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar12 : 0NK Čakovec
14.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina0 : 1Nedelišće
6. kolo
Izvještaj
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica2 : 1Nedelišće
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 4Slatina
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 3Bjelovar
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog2 : 3Podravac
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar3 : 1Polet SMNM
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 1Koprivnica
21.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina1 : 2Croatia
22.09.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 1Međimurje
7. kolo
Izvještaj
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 1ŽNK Virovitica
29.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia1 : 0Graničar
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 3Podravina
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM2 : 1Mladost
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 0Rudar
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 0Mladost Prelog
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina3 : 0Varaždin
28.09.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće1 : 1NK Čakovec
8. kolo
Izvještaj
05.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica1 : 1NK Čakovec
05.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće0 : 3Varaždin
05.10.2013. 16:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog1 : 2Slatina
05.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar0 : 0Bjelovar
05.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 0Podravac
05.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina0 : 0Polet SMNM
06.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 3Koprivnica
05.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje7 : 0Croatia
9. kolo
Izvještaj
13.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia1 : 0ŽNK Virovitica
12.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica0 : 1Međimurje
12.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM2 : 2Graničar
12.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 4Podravina
12.10.2013. 15:45    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar0 : 0Mladost
12.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina1 : 2Rudar
12.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće4 : 3Mladost Prelog
12.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec1 : 3Varaždin
10. kolo
Izvještaj
19.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica0 : 0Varaždin
19.10.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Zelenišće, Draškovec
Mladost Prelog2 : 1NK Čakovec
19.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar0 : 0Nedelišće
19.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 0Slatina
19.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina2 : 2Bjelovar
20.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 4Podravac
19.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje5 : 0Polet SMNM
20.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia1 : 1Koprivnica
11. kolo
Izvještaj
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 3ŽNK Virovitica
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM3 : 3Croatia
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 1Međimurje
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 0Graničar
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina0 : 6Podravina
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće0 : 1Mladost
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec1 : 2Rudar
26.10.2013. 15:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin3 : 0Mladost Prelog
12. kolo
Izvještaj
02.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica3 : 1Mladost Prelog
02.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar0 : 0Varaždin
02.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost17 : 0NK Čakovec
02.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina5 : 1Nedelišće
03.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar3 : 1Slatina
02.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 1Bjelovar
03.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia4 : 0Podravac
31.10.2013. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica3 : 0Polet SMNM
13. kolo
Izvještaj
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM1 : 3ŽNK Virovitica
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 2Koprivnica
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 1Croatia
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina1 : 0Međimurje
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće3 : 1Graničar
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 3Podravina
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 0Mladost
09.11.2013. 14:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog2 : 1Rudar
14. kolo
Izvještaj
16.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica1 : 0Rudar
16.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost5 : 0Mladost Prelog
16.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina2 : 0Varaždin
17.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar4 : 2NK Čakovec
16.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 0Nedelišće
17.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia3 : 1Slatina
16.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica2 : 2Bjelovar
16.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM4 : 0Podravac
15. kolo
Izvještaj
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac3 : 1ŽNK Virovitica
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar1 : 1Polet SMNM
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina3 : 4Koprivnica
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće3 : 1Croatia
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec1 : 10Međimurje
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin4 : 1Graničar
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog2 : 1Podravina
23.11.2013. 13:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar1 : 3Mladost
16. kolo
Izvještaj
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica2 : 2Mladost
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar2 : 4Podravina
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog2 : 2Graničar
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 0Međimurje
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 8Croatia
01.03.2014. 14:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće1 : 3Koprivnica
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina1 : 2Polet SMNM
01.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 0Podravac
17. kolo
Izvještaj
08.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1ŽNK Virovitica
08.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 0Slatina
08.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM0 : 1Nedelišće
09.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica13 : 0NK Čakovec
09.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia1 : 2Varaždin
08.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje4 : 1Mladost Prelog
09.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar0 : 1Rudar
08.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina1 : 1Mladost
18. kolo
Izvještaj
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica1 : 1Podravina
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost3 : 0Graničar
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar0 : 3Međimurje
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog0 : 4Croatia
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin0 : 2Koprivnica
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 14Polet SMNM
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće1 : 2Podravac
15.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina1 : 1Bjelovar
19. kolo
Izvještaj
22.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina2 : 1ŽNK Virovitica
22.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar4 : 1Nedelišće
22.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac5 : 0NK Čakovec
22.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM0 : 3Varaždin
21.03.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica3 : 0Mladost Prelog
23.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia4 : 0Rudar
22.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje0 : 0Mladost
23.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 1Podravina
20. kolo
Izvještaj
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica2 : 1Graničar
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina1 : 2Međimurje
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost4 : 0Croatia
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar1 : 3Koprivnica
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog1 : 2Polet SMNM
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin2 : 2Podravac
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec1 : 6Bjelovar
29.03.2014. 15:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće2 : 0Slatina
21. kolo
Izvještaj
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće0 : 0ŽNK Virovitica
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina4 : 1NK Čakovec
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar3 : 1Varaždin
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac6 : 0Mladost Prelog
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM0 : 1Rudar
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 2Mladost
06.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia1 : 2Podravina
05.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje8 : 1Graničar
22. kolo
Izvještaj
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica0 : 1Međimurje
13.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 1Croatia
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina1 : 6Koprivnica
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost5 : 2Polet SMNM
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar2 : 2Podravac
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog2 : 1Bjelovar
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 0Slatina
12.04.2014. 16:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 5Nedelišće
23. kolo
Izvještaj
09.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec1 : 13ŽNK Virovitica
18.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin5 : 0Nedelišće
19.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina1 : 1Mladost Prelog
19.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar8 : 1Rudar
19.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 0Mladost
19.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM3 : 0Podravina
19.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica5 : 0Graničar
19.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia0 : 0Međimurje
24. kolo
Izvještaj
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica3 : 2Croatia
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje1 : 0Koprivnica
27.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar0 : 3Polet SMNM
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina2 : 2Podravac
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost1 : 2Bjelovar
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar1 : 2Slatina
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog3 : 1Nedelišće
26.04.2014. 16:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin10 : 0NK Čakovec
25. kolo
Izvještaj
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin5 : 1ŽNK Virovitica
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 7Mladost Prelog
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće1 : 0Rudar
29.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina0 : 2Mladost
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 0Podravina
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac6 : 1Graničar
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM2 : 2Međimurje
30.04.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica1 : 0Croatia
26. kolo
Izvještaj
03.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica0 : 1Koprivnica
04.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia4 : 0Polet SMNM
03.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje3 : 0Podravac
04.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar1 : 2Bjelovar
03.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina3 : 2Slatina
03.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost4 : 0Nedelišće
03.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar10 : 0NK Čakovec
03.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog0 : 5Varaždin
27. kolo
Izvještaj
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog3 : 1ŽNK Virovitica
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 0Rudar
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
NK Čakovec0 : 11Mladost
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće4 : 3Podravina
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina9 : 3Graničar
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 1Međimurje
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac1 : 4Croatia
10.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM0 : 3Koprivnica
28. kolo
Izvještaj
17.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica0 : 2Polet SMNM
17.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica9 : 0Podravac
18.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia4 : 1Bjelovar
17.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje10 : 2Slatina
18.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar0 : 2Nedelišće
17.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina21 : 0NK Čakovec
17.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost2 : 0Varaždin
17.05.2014. 17:00    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar5 : 3Mladost Prelog
29. kolo
Izvještaj
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Šoderka, Mursko Središće
Rudar3 : 2ŽNK Virovitica
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Prelog, Prelog
Mladost Prelog1 : 3Mladost
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Stadion NK Varaždin, Varaždin
Varaždin1 : 3Podravina
25.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar15 : 2NK Čakovec
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Nedelišće, Nedelišće
Nedelišće0 : 1Međimurje
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Slatina, Tučepi
Slatina0 : 4Croatia
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Bjelovar, Bjelovar
Bjelovar2 : 1Koprivnica
24.05.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Virje
Podravac3 : 1Polet SMNM
30. kolo
Izvještaj
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
SRC VEGEŠKA, Virovitica
ŽNK Virovitica1 : 2Podravac
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
NK POLET (SMnM), Sveti Martin na Muri
Polet SMNM0 : 1Bjelovar
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Koprivnica4 : 0Slatina
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Croatia, Grabrovnica
Croatia7 : 0Nedelišće
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Stadion SRC Mladost, Čakovec
Međimurje7 : 1NK Čakovec
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Sportski park, Kotoriba
Graničar0 : 7Varaždin
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Ludbreg, Ludbreg
Podravina4 : 2Mladost Prelog
01.06.2014. 17:30    3. HNL Sjever
Brdo, Ždralovi
Mladost0 : 1Rudar
38 golova
Mario Pavec
34 gola
Mile Sučić
28 golova
Nikola Valjak
21 gol
Stjepan Kokot
20 golova
Roberto Skoliber
17 golova
Marko Rog, Ivica Pavlović
16 golova
Matija Kosec, Damir Jambrušić, Hrvoje Hrženjak
15 golova
Tomislav Njegač
14 golova
Danijel Ciglar, Vilim Kos
13 golova
Dario Šoltić, Pejo Kuprešak, Goran Međumurac, Dženan Haračić
12 golova
Miljenko Mumlek, Vedran Celiščak, Antonio Grgić
11 golova
Josip Horvatinović, Ilija Jurić, Nikola Cecelja, Matej Herent, Toni Petrović
10 golova
Antonio Dodlek
9 golova
Valentin Cvetković, Karlo Goričanec, Nikola Barat, Boris Vurušić, Bojan Tucaković, Tomislav Pleić
8 golova
Elvis Sabol, Alen Mrzlečki
7 golova
Nino Brcković, Ante Mikulić, Martin Vlah, Tino Hladnik, David Puclin, Ivan Begović, Milan Prlić
6 golova
Krešimir Crvenka, Nikola Suvajac, Matija Bubaš, Renato Pecolaj, Dalibor Gorupić, Marko Roginić, Davor Balent, Josip Piragić, Robert Malnar, Damir Čurin
5 golova
Vanja Dežmarić, Matej Horvat, Matija Miloš, Ivan Režić, Željko Ostrman, Danijel Kuzmić, Karlo Balent, Leonard Vuk, Lovro Cvek, Gordan Golik, Andrej Goričanec, Nikola Jambor, Filip Škaro, Igor Dunković, Ivan Borna Jelić Balta
4 gola
Joakim Kristić, Ante Starčević, Mate Milas, Alen Šimunić, Marin Šestak, Denis Bochl, Denis Nađ, Stjepan Korenika, Filip Holi, Filip Novak, Stjepan Caban, Marko Šoltić, Manuel Marčec, Vedran Grubić, Arben Rušiti, Domagoj Habek, Ivan Starčević, Vinko Pušić, Kevin Skrivanich, Antonio Brzoja
3 gola
Valentino Paradinović, Ivan Devčić, Ivan Egri, Ivan Sabljić, Leon Brdarić, Emanuel Matotek, Borko Beliga, Ante Begović, Nikola Pomper, Nikola Šoltić, Mario Turk, David Mihoci, Manuel Posavec, Admir Vuk, Goran Malec, Karlo Stojkov, Renato Jularić, Ivan Jarić, Mihael Rebernik, Zoran Martinčić, Dario Potroško, Dario Kovačević, Ivan Orač, Vlatko Lach, Hrvoje Mlinarić
2 gola
Momir Ljubić, Matej Bošnjak, Josip Kozić, Ivan Vinković, Tomislav Golubić, Filip Sabol, Alen Grivić, Rade Križanović, Jurica Karan, Ivan Škvorc, Nino Pintarić, Neven Bujanić, Gordan Vuk, Siniša Čeko, Nenad Radiković, Nino Šprajc, Daniel Vuković, Denis Golubić, Danijel Nađ, Filip Petak, Karlo Baksa, Karlo Sambolec, Robert Bukovac, Jurica Vručina, Filip Takač, Matija Vrbanić, Nenad Hanc, Hrvoja Knežević, Vinicius Almeida Moreira, Luka Čalopa, Uroš Stojko, Mauricio Curiel Hernandez
1 gol
Denis Vico, Josip Matijaš, Nikola Kristić, Dejan Šimek, Patrick Jelen, Valentino Belovari, Marko Cerovec, Marko Novak, Karlo Jambrović, Goran Serenčeš, Dario Vlašić, Mihael Komar, Karlo Jadanić, Zoran Ivančić, Matej Kupres, Renato Sakač, Rene Prugovečki, Nino Vizinger, Boris Čižmešija, Mario Paveli, Igor Erdelji, Dražen Hertelendi, Luka Pušić, Bojan Brlek, Mislav Sraka, Ivan Habuš, Nikola Sakač, Filip Hrustek, Luka Rihtarec, Matija Horvat, Tomislav Levačić, Saša Dreven, Dino Jambres, Ivan Kostelac, Neven Vukman, Goran Spasić, Matija Županec, Danijel Jagec, Darko Vabec, Marcel Novko, Dino Novak, Matija Zadravec, Nikola Carek, Tomislav Sabađija, Saša Rukelj, Andrej Hrženjak, Matija Majetić, Josip Juraj Tominac, Matej Katić, Jurica Pavić, Hrvoje Trupac, Nikola Stanković, Marko Cindrić, Matija Matejaš, Marko Lah, Matej Potočki, Pero Dorić, Dino Žmuk, Nino Pajtak

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

Prvaci skupina Treće HNL igraju kvalifikacije po jednostrukom bod-sustavu na neutralnom terenu. Dva prvoplasirana kluba iz kvalifikacija ulaze u Drugu HNL.

Ljestvica

1.Međimurje (-1)30+6565
2.Bjelovar30+4965
3.Koprivnica30+7064
4.Mladost30+6158
5.Croatia30+4557
6.Podravina30+4552
7.Varaždin (-1)30+3449
8.Podravac30+249
9.Polet SMNM30+237
10.ŽNK Virovitica30-336
11.Rudar30-1136
12.Nedelišće30-3233
13.Slatina30-2330
14.Mladost Prelog (-1)30-4123
15.Graničar30-4020
16.NK Čakovec30-2232