Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Zapad

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
26.08.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Opatija
25.08.2018. 17:30
Jarun, Zagreb
Jarun : Dugo Selo
24.08.2018. 18:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Špansko
25.08.2018. 17:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Kurilovec
25.08.2018. 17:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Jadran-Poreč
26.08.2018. 17:30
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Zagorec
25.08.2018. 17:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Ponikve
25.08.2018. 17:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Zagreb
25.08.2018. 17:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Maksimir
2. kolo
Izvještaj
01.09.2018. 17:00
Opatija, Opatija
Opatija : Maksimir
01.09.2018. 17:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Orijent 1919
01.09.2018. 17:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Krk
01.09.2018. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vrbovec
01.09.2018. 17:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Vinogradar
01.09.2018. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : HAŠK
01.09.2018. 17:00
Špansko, Zagreb
Špansko : Novigrad
01.09.2018. 17:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Dubrava Tim kabel
02.09.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Jarun
3. kolo
Izvještaj
05.09.2018. 17:00
Jarun, Zagreb
Jarun : Opatija
05.09.2018. 17:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Trnje
05.09.2018. 17:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Dugo Selo
05.09.2018. 17:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Špansko
05.09.2018. 17:00
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Kurilovec
05.09.2018. 17:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Jadran-Poreč
05.09.2018. 17:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Zagorec
05.09.2018. 17:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Ponikve
05.09.2018. 17:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Zagreb
4. kolo
Izvještaj
08.09.2018. 17:00
Opatija, Opatija
Opatija : Zagreb
08.09.2018. 17:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Maksimir
08.09.2018. 17:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Orijent 1919
08.09.2018. 17:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Krk
08.09.2018. 17:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vrbovec
08.09.2018. 17:00
Špansko, Zagreb
Špansko : Vinogradar
08.09.2018. 17:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : HAŠK
09.09.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Novigrad
08.09.2018. 17:00
Jarun, Zagreb
Jarun : Dubrava Tim kabel
5. kolo
Izvještaj
22.09.2018. 16:30
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Opatija
22.09.2018. 16:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Jarun
22.09.2018. 16:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Trnje
23.09.2018. 16:30
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Dugo Selo
22.09.2018. 16:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Špansko
22.09.2018. 16:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Kurilovec
22.09.2018. 16:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Jadran-Poreč
22.09.2018. 16:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Zagorec
22.09.2018. 16:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Ponikve
6. kolo
Izvještaj
25.09.2018. 16:30
Opatija, Opatija
Opatija : Ponikve
26.09.2018. 16:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Zagreb
26.09.2018. 16:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Maksimir
26.09.2018. 16:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Orijent 1919
26.09.2018. 16:30
Špansko, Zagreb
Špansko : Krk
26.09.2018. 16:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vrbovec
26.09.2018. 16:30
Trnje, Zagreb
Trnje : Vinogradar
26.09.2018. 16:30
Jarun, Zagreb
Jarun : HAŠK
26.09.2018. 16:30
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Novigrad
7. kolo
Izvještaj
29.09.2018. 16:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Opatija
29.09.2018. 16:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Dubrava Tim kabel
30.09.2018. 16:00
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Jarun
29.09.2018. 16:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trnje
29.09.2018. 16:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Dugo Selo
29.09.2018. 16:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Špansko
29.09.2018. 16:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Kurilovec
29.09.2018. 16:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Jadran-Poreč
29.09.2018. 16:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagorec
8. kolo
Izvještaj
06.10.2018. 15:30
Opatija, Opatija
Opatija : Zagorec
06.10.2018. 15:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Ponikve
06.10.2018. 15:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Zagreb
06.10.2018. 15:30
Špansko, Zagreb
Špansko : Maksimir
06.10.2018. 15:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Orijent 1919
07.10.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Krk
06.10.2018. 15:30
Jarun, Zagreb
Jarun : Vrbovec
06.10.2018. 15:30
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Vinogradar
06.10.2018. 15:30
Laco, Novigrad
Novigrad : HAŠK
9. kolo
Izvještaj
10.10.2018. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Opatija
10.10.2018. 15:00
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Novigrad
10.10.2018. 15:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dubrava Tim kabel
10.10.2018. 15:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Jarun
10.10.2018. 15:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Trnje
10.10.2018. 15:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dugo Selo
10.10.2018. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Špansko
10.10.2018. 15:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Kurilovec
10.10.2018. 15:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Jadran-Poreč
10. kolo
Izvještaj
13.10.2018. 15:00
Opatija, Opatija
Opatija : Jadran-Poreč
13.10.2018. 15:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Zagorec
13.10.2018. 15:00
Špansko, Zagreb
Špansko : Ponikve
13.10.2018. 15:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zagreb
14.10.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Maksimir
13.10.2018. 15:00
Jarun, Zagreb
Jarun : Orijent 1919
13.10.2018. 15:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Krk
13.10.2018. 15:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Vrbovec
13.10.2018. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vinogradar
11. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 15:00
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Opatija
20.10.2018. 15:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : HAŠK
20.10.2018. 15:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Novigrad
20.10.2018. 15:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dubrava Tim kabel
20.10.2018. 15:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Jarun
20.10.2018. 15:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Trnje
20.10.2018. 15:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dugo Selo
20.10.2018. 15:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Špansko
20.10.2018. 15:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Kurilovec
12. kolo
Izvještaj
27.10.2018. 15:00
Opatija, Opatija
Opatija : Kurilovec
27.10.2018. 15:00
Špansko, Zagreb
Špansko : Jadran-Poreč
27.10.2018. 15:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Zagorec
28.10.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Ponikve
27.10.2018. 15:00
Jarun, Zagreb
Jarun : Zagreb
27.10.2018. 15:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Maksimir
27.10.2018. 15:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Orijent 1919
27.10.2018. 15:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Krk
28.10.2018. 15:00
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Vrbovec
13. kolo
Izvještaj
03.11.2018. 14:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Opatija
03.11.2018. 14:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Vinogradar
03.11.2018. 14:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : HAŠK
03.11.2018. 14:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Novigrad
03.11.2018. 14:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Dubrava Tim kabel
03.11.2018. 14:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Jarun
03.11.2018. 14:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Trnje
03.11.2018. 14:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Dugo Selo
03.11.2018. 14:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Špansko
14. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 13:30
Opatija, Opatija
Opatija : Špansko
10.11.2018. 13:30
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Kurilovec
11.11.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Jadran-Poreč
10.11.2018. 13:30
Jarun, Zagreb
Jarun : Zagorec
10.11.2018. 13:30
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Ponikve
10.11.2018. 13:30
Laco, Novigrad
Novigrad : Zagreb
10.11.2018. 13:30
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Maksimir
11.11.2018. 13:30
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Orijent 1919
10.11.2018. 13:30
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Krk
15. kolo
Izvještaj
17.11.2018. 13:30
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Opatija
17.11.2018. 13:30
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Vrbovec
17.11.2018. 13:30
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vinogradar
17.11.2018. 13:30
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : HAŠK
17.11.2018. 13:30
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Novigrad
17.11.2018. 13:30
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Dubrava Tim kabel
17.11.2018. 13:30
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Jarun
17.11.2018. 13:30
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Trnje
17.11.2018. 13:30
Špansko, Zagreb
Špansko : Dugo Selo
16. kolo
Izvještaj
24.11.2018. 13:00
Opatija, Opatija
Opatija : Dugo Selo
25.11.2018. 11:00
Trnje, Zagreb
Trnje : Špansko
24.11.2018. 13:00
Jarun, Zagreb
Jarun : Kurilovec
24.11.2018. 13:00
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Jadran-Poreč
24.11.2018. 13:00
Laco, Novigrad
Novigrad : Zagorec
24.11.2018. 13:00
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Ponikve
25.11.2018. 13:00
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Zagreb
24.11.2018. 13:00
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Maksimir
24.11.2018. 13:00
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Orijent 1919
17. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 13:00
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Opatija
01.12.2018. 13:00
Oboj, Zagreb
Maksimir : Krk
01.12.2018. 13:00
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Vrbovec
01.12.2018. 13:00
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vinogradar
01.12.2018. 13:00
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : HAŠK
01.12.2018. 13:00
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Novigrad
01.12.2018. 13:00
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dubrava Tim kabel
01.12.2018. 13:00
Špansko, Zagreb
Špansko : Jarun
01.12.2018. 13:00
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Trnje
18. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Trnje
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Jarun
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Dubrava Tim kabel
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Novigrad
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : HAŠK
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vinogradar
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Vrbovec
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Krk
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Orijent 1919
19. kolo
Izvještaj
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Opatija
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Zagreb
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Ponikve
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Zagorec
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Jadran-Poreč
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Kurilovec
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Špansko
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Dugo Selo
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Trnje
20. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Jarun
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Dubrava Tim kabel
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Novigrad
-
Špansko, Zagreb
Špansko : HAŠK
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Vinogradar
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Vrbovec
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Krk
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Orijent 1919
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Maksimir
21. kolo
Izvještaj
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Opatija
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Ponikve
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Zagorec
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Jadran-Poreč
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Kurilovec
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Špansko
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Dugo Selo
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Trnje
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Jarun
22. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Dubrava Tim kabel
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Novigrad
-
Trnje, Zagreb
Trnje : HAŠK
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vinogradar
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Vrbovec
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Krk
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Orijent 1919
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Maksimir
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Zagreb
23. kolo
Izvještaj
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Opatija
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Zagorec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Jadran-Poreč
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Kurilovec
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Špansko
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Dugo Selo
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Trnje
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Jarun
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Dubrava Tim kabel
24. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Novigrad
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : HAŠK
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Vinogradar
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrbovec
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Krk
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Orijent 1919
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Maksimir
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Zagreb
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Ponikve
25. kolo
Izvještaj
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Opatija
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Jadran-Poreč
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Kurilovec
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Špansko
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Dugo Selo
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Trnje
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Jarun
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Dubrava Tim kabel
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Novigrad
26. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : HAŠK
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Vinogradar
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Vrbovec
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Krk
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Orijent 1919
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Maksimir
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Zagreb
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Ponikve
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Zagorec
27. kolo
Izvještaj
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Opatija
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Kurilovec
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Špansko
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Dugo Selo
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Trnje
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Jarun
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Dubrava Tim kabel
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Novigrad
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : HAŠK
28. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Vinogradar
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vrbovec
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Krk
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Orijent 1919
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Maksimir
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagreb
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Ponikve
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Zagorec
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Jadran-Poreč
29. kolo
Izvještaj
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Opatija
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Špansko
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Dugo Selo
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Trnje
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Jarun
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Dubrava Tim kabel
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Novigrad
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : HAŠK
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Vinogradar
30. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Vrbovec
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Krk
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Orijent 1919
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Maksimir
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Zagreb
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Ponikve
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagorec
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Jadran-Poreč
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Kurilovec
31. kolo
Izvještaj
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Opatija
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Dugo Selo
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Trnje
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Jarun
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : Dubrava Tim kabel
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Novigrad
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Vinogradar
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Vrbovec
32. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Krk
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Orijent 1919
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Maksimir
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Zagreb
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Ponikve
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Zagorec
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Jadran-Poreč
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Kurilovec
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Špansko
33. kolo
Izvještaj
-
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Opatija
-
Špansko, Zagreb
Špansko : Trnje
-
SRC UDARNIK, Velika Gorica
Kurilovec : Jarun
-
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Dubrava Tim kabel
-
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Novigrad
-
Gajnice, Zagreb
Ponikve : HAŠK
-
Nogometni stadion Zagreb, Zagreb
Zagreb : Vinogradar
-
Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec
-
Krimeja, Rijeka
Orijent 1919 : Krk
34. kolo
Izvještaj
-
Opatija, Opatija
Opatija : Orijent 1919
-
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Maksimir
-
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Zagreb
-
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar : Ponikve
-
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Zagorec
-
Laco, Novigrad
Novigrad : Jadran-Poreč
-
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel : Kurilovec
-
Jarun, Zagreb
Jarun : Špansko
-
Trnje, Zagreb
Trnje : Dugo Selo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dugo Selo00000000
2.HAŠK00000000
3.Jadran-Poreč00000000
4.Jarun00000000
5.Krk00000000
6.Kurilovec00000000
7.Maksimir00000000
8.Novigrad00000000
9.Opatija00000000
10.Ponikve00000000
11.Špansko00000000
12.Trnje00000000
13.Vinogradar00000000
14.Vrbovec00000000
15.Zagorec00000000
16.Dubrava Tim kabel00000000
17.Orijent 191900000000
18.Zagreb00000000

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

 

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

 

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

 

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

 

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

 

U Treću HNL, odgovarajuću skupinu, ulazi posljednjeplasirani klub Druge HNL iz natjecateljske godine 2017./2018. i eventualno jedanaesto plasirani klub Druge HNL ako dođe do odigravanja kvalifikacija s klubom iz Treće HNL Jug (ovisno o licenciranju i broju zainteresiranih klubova za nastupanje u Drugoj HNL)

 

Iz nižih stupnjeva natjecanja u Treću HNL ulaze klubovi koji se prijave i ispunjavaju propisane uvjete ;

 

- skupina Istok: prvak Četvrte lige HNS Središta Osijek i pobjednik kvalifikacija (koje se igraju po dvostrukom kup sustavu) prvaka Četvrte lige ŽNS Varaždin i Međimurskog ŽNS i prvaka Četvrte lige NS Virovitičko-podravskog, Bjelovarsko-bilogorskog i Koprivničko-križevačkog,

 

- skupina Jug: dva kluba pobjednika kvalifikacija prvaka prvih županijskih liga koje se igraju po dvostrukom kup sustavu. Kvalifikacije vodi rukovodstvo natjecanja Treće HNL Jug,

 

- skupina Zapad: dva najbolje plasirana kluba Četvrte lige Središta Zagreb i najbolje plasirani klub Četvrte lige Središta Rijeka

 

Ukoliko se klubovi ne prijave u roku za Treću HNL, može ih zamijeniti i niže plasirani klub ukoliko ispunjava uvjete i prijavio se u zadanom roku, ali ne ispod 4. mjesta na tablici određene LIGE.

 

Iz Treće HNL, pojedine skupine, ispada onoliki broj klubova koliko je potrebno da u natjecateljskoj godini 2018/2019. skupine Istok, Zapad i Jug broje do 16 klubova.

 

Posljednjeplasirani klub pojedine skupine Treće HNL obvezno ispada.

 

U Treću HNL, odnosno u kvalifikacije za popunu Treće HNL u natjecateljskoj godini 2018./19. mogu ući samo klubovi koji na dan 1.5. tekuće natjecateljske godine ispunjavaju uvjete navedene u Odluci o uvjetima/kriterijima za natjecanje u Trećoj HNL od 27.7.2017. i koji na kraju prvenstva nisu plasirani ispod 4. mjesta na tablici određene skupine.

Ljestvica

1.Dugo Selo000
2.HAŠK000
3.Jadran-Poreč000
4.Jarun000
5.Krk000
6.Kurilovec000
7.Maksimir000
8.Novigrad000
9.Opatija000
10.Ponikve000
11.Špansko000
12.Trnje000
13.Vinogradar000
14.Vrbovec000
15.Zagorec000
16.Dubrava Tim kabel000
17.Orijent 1919000
18.Zagreb000