Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

3. HNL Zapad

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

3. HNL Zapad
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
27.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče2 : 0Samobor
26.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir0 : 1Dubrava Tim kabel
27.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 1Opatija
27.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 0Stupnik
27.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 3Krk
27.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 1Jadran-Poreč
28.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar0 : 2Trnje
27.08.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK2 : 1Dugo Selo
2. kolo
Izvještaj
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 0Dugo Selo
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje3 : 0HAŠK
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč0 : 5Vinogradar
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk4 : 0Segesta
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik0 : 3Kustošija
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija1 : 0Vrbovec
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel3 : 0Zagorec
03.09.2016. 17:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče0 : 0Maksimir
3. kolo
Izvještaj
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir2 : 1Samobor
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 2Vrapče
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec3 : 1Dubrava Tim kabel
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija4 : 3Opatija
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 2Stupnik
07.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar1 : 1Krk
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK0 : 3Jadran-Poreč
06.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 0Trnje
4. kolo
Izvještaj
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 0Trnje
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 1Dugo Selo
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 0HAŠK
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik1 : 4Vinogradar
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija1 : 1Segesta
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 1Kustošija
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 1Vrbovec
10.09.2016. 17:00
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir5 : 1Zagorec
5. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 0Samobor
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 1Maksimir
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 1Vrapče
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 1Dubrava Tim kabel
18.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar3 : 0Opatija
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 1Stupnik
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 1Krk
17.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 2Jadran-Poreč
6. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 0Jadran-Poreč
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 2Trnje
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik2 : 2Dugo Selo
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija2 : 1HAŠK
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 1Vinogradar
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče1 : 0Segesta
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir0 : 2Kustošija
24.09.2016. 16:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 2Vrbovec
7. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 2Samobor
01.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija4 : 2Zagorec
01.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 0Maksimir
02.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar2 : 1Vrapče
01.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 2Dubrava Tim kabel
01.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 3Opatija
02.10.2016. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 0Stupnik
01.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč2 : 1Krk
8. kolo
Izvještaj
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 1Krk
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik3 : 2Jadran-Poreč
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija2 : 1Trnje
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel3 : 0Dugo Selo
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče0 : 4HAŠK
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir0 : 2Vinogradar
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec3 : 2Segesta
08.10.2016. 16:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec2 : 2Kustošija
9. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 1Samobor
15.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 2Vrbovec
16.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar1 : 0Zagorec
15.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 0Maksimir
15.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 2Vrapče
16.10.2016. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 0Dubrava Tim kabel
15.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 3Opatija
15.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 3Stupnik
10. kolo
Izvještaj
19.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 0Stupnik
22.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija0 : 2Krk
22.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel0 : 0Jadran-Poreč
20.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče0 : 1Trnje
19.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir1 : 1Dugo Selo
22.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec0 : 3HAŠK
22.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 4Vinogradar
20.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija0 : 2Segesta
11. kolo
Izvještaj
30.10.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 0 : 0Samobor
02.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar1 : 4Kustošija
29.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK4 : 0Vrbovec
29.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 0Zagorec
16.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 0Maksimir
02.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč1 : 1Vrapče
02.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 0Dubrava Tim kabel
29.10.2016. 15:30
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik3 : 2Opatija
12. kolo
Izvještaj
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor0 : 2Opatija
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 1Stupnik
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče3 : 0Krk
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir3 : 2Jadran-Poreč
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 1Trnje
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec3 : 2Dugo Selo
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 2HAŠK
05.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 1 : 1Vinogradar
13. kolo
Izvještaj
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar1 : 0Samobor
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK2 : 2Segesta
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 1Kustošija
13.11.2016. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje4 : 0Vrbovec
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 0Zagorec
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 0Maksimir
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik2 : 0Vrapče
13.11.2016. 14:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija2 : 0Dubrava Tim kabel
14. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor3 : 0Dubrava Tim kabel
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče5 : 1Opatija
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Maksimir3 : 1Stupnik
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec1 : 3Krk
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec0 : 2Jadran-Poreč
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija1 : 0Trnje
19.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 3 : 2Dugo Selo
20.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar3 : 1HAŠK
15. kolo
Izvještaj
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 1Samobor
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo0 : 4Vinogradar
27.11.2016. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 1Segesta
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč3 : 2Kustošija
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk1 : 4Vrbovec
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik0 : 1Zagorec
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija0 : 1Maksimir
26.11.2016. 13:30
3. HNL Zapad
SRC Grana Klaka, Zagreb
Dubrava Tim kabel2 : 3Vrapče
16. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor2 : 3Vrapče
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Sesvete, Sesvete
Dubrava Tim kabel1 : 5Maksimir
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija2 : 1Zagorec
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik1 : 5Vrbovec
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk2 : 1Kustošija
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč2 : 2Segesta
05.03.2017. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje0 : 2Vinogradar
04.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo1 : 0HAŠK
17. kolo
Izvještaj
11.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 1Samobor
11.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 0Trnje
12.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar4 : 0Jadran-Poreč
11.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 1Krk
11.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 2Stupnik
11.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 2Opatija
11.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec0 : 1Dubrava Tim kabel
12.03.2017. 11:00
3. HNL Zapad
ŠNC Stjepan Spajić, Siget
Maksimir1 : 0Vrapče
18. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor1 : 1Maksimir
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče0 : 2Zagorec
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel0 : 0Vrbovec
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija2 : 1Kustošija
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik0 : 2Segesta
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk0 : 0Vinogradar
18.03.2017. 15:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč2 : 1HAŠK
19.03.2017. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje1 : 0Dugo Selo
19. kolo
Izvještaj
26.03.2017. 11:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje2 : 0Samobor
25.03.2017. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo2 : 1Jadran-Poreč
25.03.2017. 15:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK1 : 4Krk
26.03.2017. 16:30
3. HNL Zapad
SC Vojarna Jastrebarsko, Jastrebarsko
Vinogradar6 : 2Stupnik
25.03.2017. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta 2 : 2Opatija
25.03.2017. 15:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija2 : 1Dubrava Tim kabel
25.03.2017. 15:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec1 : 1Vrapče
25.03.2017. 15:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec2 : 2Maksimir
20. kolo
Izvještaj
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor : Zagorec
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir : Vrbovec
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Kustošija
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel : Segesta
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija : Vinogradar
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik : HAŠK
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Dugo Selo
01.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Trnje
21. kolo
Izvještaj
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Samobor
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Krk
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Stupnik
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Opatija
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Dubrava Tim kabel
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Vrapče
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Maksimir
08.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Zagorec
22. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vrbovec
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Kustošija
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir : Segesta
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Vinogradar
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel : HAŠK
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija : Dugo Selo
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik : Trnje
15.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Jadran-Poreč
23. kolo
Izvještaj
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Samobor
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Stupnik
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Opatija
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Dubrava Tim kabel
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vrapče
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Maksimir
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Zagorec
22.04.2017. 16:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Vrbovec
24. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor : Kustošija
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Segesta
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Vinogradar
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir : HAŠK
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Dugo Selo
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel : Trnje
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija : Jadran-Poreč
29.04.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik : Krk
25. kolo
Izvještaj
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik : Samobor
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Opatija
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Dubrava Tim kabel
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Vrapče
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Maksimir
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Zagorec
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Vrbovec
06.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Kustošija
26. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor : Segesta
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Vinogradar
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : HAŠK
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Dugo Selo
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir : Trnje
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Jadran-Poreč
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel : Krk
13.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija : Stupnik
27. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija : Samobor
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik : Dubrava Tim kabel
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Vrapče
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Maksimir
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Zagorec
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Vrbovec
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Kustošija
20.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Segesta
28. kolo
Izvještaj
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor : Vinogradar
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta : HAŠK
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Dugo Selo
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Trnje
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Jadran-Poreč
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir : Krk
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Stupnik
23.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel : Opatija
29. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Stadion Sesvetska dolina, Sesvete
Dubrava Tim kabel : Samobor
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Opatija, Opatija
Opatija : Vrapče
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
SC Stupnik, Gornji Stupnik
Stupnik : Maksimir
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Josip Uravić-Pepi, Krk
Krk : Zagorec
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Veli Jože, Poreč
Jadran-Poreč : Vrbovec
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Trnje, Zagreb
Trnje : Kustošija
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Dugo Selo
Dugo Selo : Segesta
27.05.2017. 17:00
3. HNL Zapad
Pešćenica, Zagreb
HAŠK : Vinogradar
30. kolo
Izvještaj
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
SC Samobor, Samobor
Samobor : HAŠK
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
Stadion Mladina, Mladina
Vinogradar : Dugo Selo
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Sisak
Segesta : Trnje
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
Kustošija, Zagreb
Kustošija : Jadran-Poreč
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
Gradski stadion, Vrbovec
Vrbovec : Krk
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
ŠRC Podgora, Krapina
Zagorec : Stupnik
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
Maksimir-Oboj, Zagreb
Maksimir : Opatija
03.06.2017. 17:30
3. HNL Zapad
Vrapče, Zagreb
Vrapče : Dubrava Tim kabel
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Vinogradar1913334516+2942
2.Krk1911353221+1136
3.Trnje1910362513+1233
4.Opatija199463131031
5.Kustošija199373529+630
6.Maksimir198562519+629
7.Dubrava Tim kabel198382227-527
8.Jadran-Poreč197573033-326
9.Segesta 1951042827+125
10.Vrapče196672626024
11.HAŠK197392627-124
12.Vrbovec196582732-523
13.Dugo Selo195592029-920
14.Stupnik1945102441-1717
15.Samobor193791320-716
16.Zagorec1944111937-1816
11 golova
Goran Ljubojević
10 golova
Filip Soldo
9 golova
Karlo Josipović, Ivan Zelenika
8 golova
Ivan Horvat, Igor Prijić, Domagoj Abramović
7 golova
Enis Šoškić, Ivan Miličević, Josip Colarić, Martin Šaban, Stjepan Poljak
6 golova
Matija Dimović, Roko Prša, Luka Nakić, Neven Čuturilo, Kristijan Lovrić, Matej Mršić, Uemerson Ramon De Souza Barbosa
5 golova
Dakota J Collins, Matija Smrekar, Bernard Šuker, Mario Malarić, Tomislav Ivičić, Filip Škvorc, Tomislav Šušković, Ivan Đurđek, Željko Štulec, Josip Mohač, Dragan Juranović
4 gola
Pavle Đurić, Deni Bektaši, Emanuel Benković, Admir Mislimi, Ivan Kovačević, Marko Kepčija, Sebastian Jokić, Vid Krajačić, Vlatko Martinović
3 gola
Mario Fajdiga, Mato Barišić, Toni Belušić, Damir Radomir, Aleksandar Šolić, Antonio Pejanović, Marko Bjelanović, Filip Dianežević, Denis Plojović-Beriša, Marko Lončar, Marin Žugaj, Toni Adžić, Antonio Mamić
2 gola
Kristijan Mandić, Filip Hodak, Miroslav Pejić, Josip Močilac, Serafin Palić, Tomislav Brlečić, Marin Tabaković, Tomislav Horvat, Dino Lihić, Ivan Žugaj, Mihovil Jeronim Klapan, Enes Novinić, Arjan Rexhepi, Mate Jakelić, Igor Horvat, Lukas Tomić, Mario Martić, Mislav Čunčić, Armin Abazi, Veli Zenuni, David Dujanić, Edi Kurolt, Josip Rudan, Goran Tomić, Josip Krajina, Marino Slatina, Filip Lazov, Matej Glasnović, Nino Brcković, Florian Fumić, Fabian Samardžić, Borko Gorgiev, Matej Galonja, Dajan Šimac, Yonghyeok Lee, Josip Slišković
1 gol
Rafael Ponestke Schaab, Nemanja Jevtić, Nikola Totić, Marko Brašnić, Marko Filipović, Matija Sertić, Domagoj Colarić, Borna Vuk, Matej Vragolović, Ivan Vozetić, Antonio Boroša, Luka Vranić, Ivan Al Tharwan, Robert Brdar, Silvio Malkoč, Emanuel Valenta, Filip Fumić, Filip Pazman, Stipe Miloš, Alen Babić, Petar Progovečki, Toni-Orest Drašković, Slavko Vidović, Andrea Banić, Petar Ježić, Denis Tikas, Toni Rudan, Nikola Nemetz, Matko Videkić, Marko Krešić, Alen Matovina, Dino Bajramović, Marin Con, Dario Mance, Dino Eberl, Vladimir Golić, Matija Bača, Domagoj Šipuš, Josip Balen, Ivan Lovrić, Toni Trupec, Karlo Oraić, Darko Kunštek, Marko Strabić, Filip Hanžić, Filip Brdarić, Matija Petak, Ivan Marko Ivoš, Tihomir Bradić, Dino Ivančević, Antonio Skorin, Matija Micić, Antonio Mišura, Matej Ivkovčić, Dario Salopek, Marko Ristovski, Petar Šimunić, Kristian Mihelčić, Dario Terzić, Marko Kolak, Marko Grčić, Domagoj Jurković, Zlatko Pavliš, Domagoj Vlak, Stipe Šporčić, Borna Vinčić, Adel El-Saleh, Filip Šćrbec, Petar Marinčić, Domagoj Krajačić, Matias Zubak, Mario Ćibarić, Matija Cmrečnjak, Ivan Švigir, Igor Ribić, Hrvoje Cindrić, Matej Vrbat, Christian Borac, Karlo Rebernjak, Stjepan Krznar

Treća hrvatska nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Nogometnih središta HNS-a. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se odvija po dvostrukom bod-sustavu i to u dvije nogometne sezone, jesenskoj i proljetnoj.

Raspored utakmica utvrđuje se ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice i to najkasnije 20 dana prije kalendarom predviđenog početka natjecanja. Kalendar natjecanja donosi Izvršni odbor HNS-a, a na prijedlog Stručne komisije i Natjecateljske komisije.

Na prvenstvenim utakmicama Treće Hrvatske nogometne lige, klubovi su obvezni započeti utakmicu s najmanje tri (3) igrača starosti do 21 godine. U natjecanju Treće Hrvatske nogometne lige, dopušten je nastup najviše dva (2) igrača stranih državljana na utakmici.

Prvaci skupina Treće HNL igraju kvalifikacije po jednostrukom bod-sustavu na neutralnom terenu. Dva prvoplasirana kluba iz kvalifikacija ulaze u Drugu HNL.

Ljestvica

1.Vinogradar19+2942
2.Krk19+1136
3.Trnje19+1233
4.Opatija19031
5.Kustošija19+630
6.Maksimir19+629
7.Dubrava Tim kabel19-527
8.Jadran-Poreč19-326
9.Segesta 19+125
10.Vrapče19024
11.HAŠK19-124
12.Vrbovec19-523
13.Dugo Selo19-920
14.Stupnik19-1717
15.Samobor19-716
16.Zagorec19-1816