Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

2. HMNL - Istok

2. HMNL - Istok
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Dokumenti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodrađene suspenzije
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
15.10.2018. 21:00
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice5 : 2Autodijelovi Tokić
15.10.2018. 19:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara5 : 5Slatina
13.10.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia4 : 1Brod
15.10.2018. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije3 : 5Futsal Olimpijac Županja
14.10.2018.
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo0 : 3Vinkovci
2. kolo
Izvještaj
21.10.2018. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić2 : 2Vinkovci
20.10.2018. 16:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja8 : 6Borovo
22.10.2018. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod3 : 3Urije
19.10.2018. 20:30
Slatina, Slatina
Slatina6 : 3Aurelia
22.10.2018. 21:00
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice8 : 4Mala Mljekara
3. kolo
Izvještaj
29.10.2018. 19:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara6 : 7Autodijelovi Tokić
27.10.2018. 20:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia0 : 2Našice
29.10.2018. 20:00
ŠPORTSKI CENTAR, STARO PETROVO SELO
Urije6 : 7Slatina
29.10.2018. 21:00
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo3 : 5Brod
03.11.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci9 : 5Futsal Olimpijac Županja
4. kolo
Izvještaj
04.11.2018. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić6 : 1Futsal Olimpijac Županja
05.11.2018. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod1 : 5Vinkovci
02.11.2018. 20:30
S.C.MLADOST, Čačinci
Slatina7 : 4Borovo
05.11.2018. 21:00
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice3 : 0Urije
05.11.2018. 21:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara1 : 4Aurelia
5. kolo
Izvještaj
10.11.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia6 : 1Autodijelovi Tokić
12.11.2018. 20:00
Urije7 : 4Mala Mljekara
13.11.2018. 21:00
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo3 : 5Našice
10.11.2018. 19:30
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci2 : 4Slatina
10.11.2018. 19:00
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 8Brod
6. kolo
Izvještaj
18.11.2018. 20:00
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić6 : 5Brod
18.11.2018. 16:30
Slatina11 : 2Futsal Olimpijac Županja
19.11.2018. 20:30
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice9 : 1Vinkovci
19.11.2018. 20:30
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara2 : 7Borovo
17.11.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia6 : 3Urije
7. kolo
Izvještaj
26.11.2018. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije12 : 2Autodijelovi Tokić
26.11.2018. 21:00
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo2 : 5Aurelia
25.11.2018. 18:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci4 : 4Mala Mljekara
24.11.2018. 16:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja3 : 12Našice
26.11.2018. 20:45
MARSONIA, Slavonski Brod
Brod2 : 7Slatina
8. kolo
Izvještaj
01.12.2018. 20:15
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić3 : 3Slatina
03.12.2018. 20:30
Gradski Stadion Našice, Našice
Našice7 : 1Brod
03.12.2018. 19:00
Sportski park Valpovo, Valpovo
Mala Mljekara9 : 3Futsal Olimpijac Županja
02.12.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia1 : 2Vinkovci
03.12.2018. 20:00
NK Sloga, Nova Gradiška
Urije11 : 2Borovo
9. kolo
Izvještaj
10.12.2018. 21:00
Sportska dovorana Borovo naselje, Vukovar
Borovo11 : 3Autodijelovi Tokić
08.12.2018. 19:00
Vinkovci, Vinkovci
Vinkovci10 : 6Urije
08.12.2018. 16:30
Županja, Županja
Futsal Olimpijac Županja6 : 9Aurelia
11.12.2018. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod : Mala Mljekara
08.12.2018. 20:00
VIROVITICA, VIROVITICA
Slatina5 : 1Našice
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Našice98015219+3324
2.Slatina97205528+2723
3.Aurelia96033824+1418
4.Vinkovci95223832+617
5.Autodijelovi Tokić83232940-1111
6.Urije93155142+910
7.Brod82152638-127
8.Futsal Olimpijac Županja92073673-376
9.Mala Mljekara81253545-105
10.Borovo81072746-193
17 golova
Stjepan Salapić
15 golova
Ratko Vajić
14 golova
Jurica Šantić
13 golova
Mato Ivić
11 golova
Tomislav Žuljević
10 golova
Luka Rotim
9 golova
Mihael Tomić
8 golova
Ivan Amidžić, Matej Kupres, Josip Haluška, Vedran Pinter
7 golova
Matija Bubaš, Toni Jukić
6 golova
Ante Vicić, Domagoj Ćuk, Željko Plavšić, Marko Blekić
5 golova
Marinko Brkljača, Dario Batalo, Mladen Miljković, Ivan Kapraljević, Milan Kulić, Andrej Nemet, Marko Ljaljić
4 gola
Stjepan Dekanić, Branislav Vajić, Emanuel Mutshaus, Ivan Bukna, Arijan Tomaz, Boris Bihar, Milan Prlić, Mario Tadić, Ivan Purgar, Hrvoje Galinec, Vladimir Torčić, Vinko Mikanović, Josip Gospočić, Tomislav Marjanović
3 gola
Filip Petrušić, Vladimir Blažević, Hrvoje Franić, Marijan Marinović, Ivan Blažević, Alen Jelčić, Filip Cerovski, Kristijan Jakić, Krunoslav Ivanković, Luka Šporčić, Dražen Malecki, Ognjen Knežević, Jovan Todorović, Slaven Kubaša, Ante Knežević, Marko Banožić
2 gola
Josip Ivančević, Niko Jović, Marin Begić, Filip Bungić, Ilija Đilas, Domagoj Sabo, Danijel Jaman, Daniel Bungić, Matej Šimek, Marin Ležaić, Josip Matijević, Josip Antunović, Nisad Hasanbašić, Tomislav Marić, Matej Blažević, Toni Sedlo, Denis Petrinjak, Duje Dragun, Vinko Pintarić
1 gol
Dino Paulić, Dragiša Kos, Hrvoje Vulić, Filip Štefančić, David Vajić, Dominik Janović, Robert Bočkaj, Ivan Pinter, Josip Banožić, Tomislav Banožić, Berislav Brnjić, Tomislav Barišić, Mislav Dokuzović, Dražen Duspara, Emanuel Jaković, Antonio Radonjić, Marijan Sivrić, Matko Šutalo, Stjepan Kujundžić, Domagoj Majetić, Benjamin Banožić, Matej Jović, Blaž Tustonjić, Mislav Brnčić, Patrik Stopić, Petar Pedić, Stipe Ćavić, Josip Hovanjec, Domagoj Ninčević, Stipe Jančić, Zdravko Gospočić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Slatina

Boris Bihar

Akumulirani žuti kartoni: 2

Autodijelovi Tokić

Lovro Banožić

Borovo

Branislav Vajić
Vitomir Vuletić

Brod

Berislav Brnjić
Toni Sedlo
Filip Štefančić

Futsal Olimpijac Županja

Željko Iveljić

Mala Mljekara

Emanuel Mutshaus
Andrej Nemet

Našice

Hrvoje Galinec

Slatina

Emanuel Jaković
Matej Kupres

Urije

Matej Blažević

Vinkovci

Domagoj Ćuk
Dominik Jelinić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Stjepan Dekanić
Stipe Jančić
Marin Ležaić
Božidar Matej Martinović
Petar Pedić
Željko Plavšić

Autodijelovi Tokić

Ivica Andričić
Josip Banožić
Marko Banožić
Mislav Brnčić
Luka Šporčić
Tomislav Žuljević

Borovo

Nikola Ilinčić
Josip Tunjić
David Vajić
Ratko Vajić

Brod

Dominik Brlić
Alen Jelčić
Marijan Marinović
Ivan Martić
Patrik Stopić
Mateo Škorić
Ilija Vrbanić

Futsal Olimpijac Županja

Nisad Hasanbašić
Toni Jukić
Josip Matijević
Šimo Milišić
Vladimir Župarić

Mala Mljekara

Dominik Klanjšček
Stjepan Kujundžić
Arijan Tomaz

Našice

Ivan Amidžić
Marijo Banović
Danijel Ćosić
Ivan Kapraljević
Vedran Pinter
Ivan Purgar
Vladimir Torčić

Slatina

Matija Bubaš
Stipe Ćavić
Ante Knežević
Domagoj Ninčević
Jurica Šantić

Urije

Tomislav Barišić
Dario Batalo
Ivan Blažević
Vladimir Blažević
Josip Gospočić
Milan Kulić
Milan Vlaović

Vinkovci

Josip Ivančević
Dario Merkaš
Luka Mijoković
Mario Tadić

Mala Mljekara

Andrej Nemet

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Slatina

Boris Bihar

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

2. Hrvatska malonogometna liga - futsal (2. HMNL - Futsal) nastala je 1995. godine.

2. HMNL - Futsal druga je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu. Ligom, odnosno skupinama, rukovodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja pojedine skupine donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se u natjecateljskoj godini 2018./2019. igra u tri ravnopravne skupine podijeljene prema regijama:

ZAPAD, od Zagreba – Siska - Otočca do Istre
ISTOK, od Varaždina do Osijeka
JUG, od Dubrovnika do Zadra

Natjecanje 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2018./19. počinje najranije 29. rujna
2018. a završava 28. travnja po skupinama, te 26. svibnja 2019. godine (posljednje
kolo Lige za prvaka).

Natjecanje se odigrava u pravilu u dva dijela:

Prvi dio: dvokružnim bod sustavom u skupinama koje broje osam i više klubova, trokružnim bod sustavom u skupinama koje broje sedam ili manji broj klubova.

Raspored utakmica određuje se ždrijebanjem natjecateljskih brojeva uz primjenu Bergerove tablice.
Nakon završetka dvokružnog (trokružnog) bod sustava prvaci skupina igraju Ligu za prvaka 2. HMNL za ulazak u 1. HMNL. Ždrijebom se određuju natjecateljski brojevi.

Pobjednik dodatnih kvalifikacija iz natjecateljske godine 2018./19. postaje član 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2019./20.

Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje 1. HMNL – Futsal lige.

U natjecateljskoj godini 2018./19., skupine 2.HMNL imat će najviše do 14, a najmanje šest klubova sudionika.

Pojedinu skupinu 2. HMNL napušta izravno posljednje plasirani klub.

Daljnji broj klubova koji ispadaju iz pojedine skupine ovisi o broju klubova koji direktno ispadaju iz 1. HMNL u natjecateljskoj godini 2018./19., u pojedinu skupinu 2. HMNL za natjecateljsku godinu 2019./2020.

Svaka pojedinačna skupina 2. HMNL se popunjava putem kvalifikacija klubova županijskih nogometnih saveza s onoliko klubova da ista u narednoj natjecateljskoj godini može brojati najmanje šest, a najviše 14 klubova.

Kvalifikacije igraju prvaci županijskih liga 2018./19. s područja pojedine skupine dvostrukim bod sustavom, za ulazak u 2. HMNL pojedine skupine.

Tijela natjecanja

Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Ljestvica

1.Našice9+3324
2.Slatina9+2723
3.Aurelia9+1418
4.Vinkovci9+617
5.Autodijelovi Tokić8-1111
6.Urije9+910
7.Brod8-127
8.Futsal Olimpijac Županja9-376
9.Mala Mljekara8-105
10.Borovo8-193