Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja > Mali nogomet - futsal

HMNK

HMNK
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Zapad - Raspored
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodr.suspenzije
  • Jug - Raspored
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodr.suspenzije
  • Istok - Raspored
  • Strijelci
  • Akumulirane opomene
  • Neodr.suspenzije
  • Dokumenti
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
04.12.2018. 19:15
ŠRC Podgora, Krapina
Jesenje7 : 2Zagreb 92
05.12.2018. 21:00
Dvorana Brezovica, Sisak
Siscia0 : 3Rab
05.12.2018. 20:30
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Futsal Pula8 : 3Bjelovar
04.12.2018. 20:15
Šp.dvorana, Novi Marof
Novi Marof6 : 4Otočac
2. kolo
Izvještaj
11.12.2018. 20:15
SPORTSKA DVORANA osnovne škole Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof8 : 7Futsal Pula
12.12.2018. 18:00
Školska sportska dvorana Rab, Rab
Rab2 : 6Jesenje
3. kolo
Izvještaj
27.12.2018. 19:30
SPORTSKA DVORANA osnovne škole Novi Marof, NOVI MAROF
Novi Marof2 : 8Jesenje
7 golova
Ivan Kovačec
5 golova
Filip Hanžić
4 gola
Matija Majcenić
3 gola
Luka Mravunac, Josip Cvilko, Nikola Badrov, Srđan Lolić, Karlo Marić, Antonio Ostović
2 gola
Vili Šafradin, Luka Modrić, Ivan Starčević, Vigan Hoxha, Denis Švaljek
1 gol
Matej Bošnjak, Bojan Barišić, Marko Krznarić, Dalibor Lovrić, Marino Jedvaj, Franko Hučić, Dominik Masten, Josip Sabolić, Ivan Pećarina, Niko Šanić

Akumulirani žuti kartoni: 1

Bjelovar

Ivan Orač

Futsal Pula

Srđan Lolić
Alen Peršić
Goran Urošević

Novi Marof

Matija Lučić

Otočac

Matija Ostović
1. kolo
Izvještaj
20.11.2018. 19:30
Murterski škoj, Murter
Murter8 : 1Primošten
20.11.2018. 20:00
Vodice, Vodice
Heroji 20078 : 9Trogir
20.11.2018. 18:45
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Šibenik 19836 : 5Konoba Tomić
20.11.2018. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera5 : 2Universitas Split
20.11.2018. 20:00
Dvorana Bilankuša, Solin
Torcida5 : 3Solin 1980
20.11.2018. 22:00
Dvorana Gripe, Split
Genius1 : 5Crnica
21.11.2018. 21:00
Dvorana Gripe, Split
Mejaši9 : 3MNK Gladius
21.11.2018. 19:30
Omiš, Omiš
Olmissum9 : 1Hajduk
2. kolo
Izvještaj
27.11.2018. 18:45
Sportska dvorana Baldekin, Šibenik
Crnica5 : 4Trogir
27.11.2018. 19:30
Murterski škoj, Murter
Murter2 : 6Jezera
28.11.2018. 22:00
Dvorana Gripe, Split
Mejaši1 : 12Olmissum
28.11.2018. 18:15
Dvorana Gripe, Split
Torcida7 : 3Šibenik 1983
3. kolo
Izvještaj
05.12.2018. 19:30
Omiš, Omiš
Olmissum5 : 0Torcida
04.12.2018. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera3 : 2Crnica
4. kolo
Izvještaj
11.12.2018. 20:00
Sportska dvorana Tisno, Tisno
Jezera0 : 5Olmissum
6 golova
Milan Družijanić, Deni Kolega
5 golova
Robert-Vinko Pavičić, Mateo Kolobarić
4 gola
Mate Olujić, Stjepan Klarin, Josip Juretić, Šimun Popov
3 gola
Josip Radić, Duje Kustura, Denis Kuzmanić, Ivan Gotovac, Stipe Jakšić, Mijo Mišerda, Domagoj Krajačić, Toni Legčević
2 gola
Saša Subotić, Stjepan Perišić, Josip Vukičević, Marko Prolić, Matija Petar Simunić, Branko Laura, Miro Čirjak, Sveto Smoljko, Josip Kolobarić, Karlo Klarin, Antonio Milanović, Marin Jurjević, Božidar Jelovčić, Ante Ramadža
1 gol
Toni Matijević, Denis Remšak, Ante Mišica, Frane Fatović, Bruno Španja, Ante Prgomet, Jurica Eterović, Josip Zekonjić, Jure Palada, Matko Šimić, Antonijo Gracin, Marin Roguljić, Leo Klarin, Filip Babac, Jure Karaman, Antonio Repić, Frane Batinica, Niko Škugor, Antonio Juretić, Mladen Rožić, Toni Katalinić, Roko Stojanov, Mate Bugarija, Ante Viljac, Nikola Pavić, Stipe Vrdoljak, Nikola Moro, Borna Tikvica, Marinko Šamija

Akumulirani žuti kartoni: 2

Torcida

Ivica Perajica

Akumulirani žuti kartoni: 1

Crnica

Antonio Perić

Heroji 2007

Domagoj Krajačić
Tony Rubelj

Jezera

Tony Junaković
Karlo Klarin
Deni Kolega
Lovre Kresović
Damjan Pirjak

Konoba Tomić

Marko Marinović
Toni Mladineo

Mejaši

Mario Budimir

MNK Gladius

Borna Tikvica
Joško Vuličević

Murter

Toni Katalinić

Olmissum

Josip Bilandžić
Ivan Gotovac

Primošten

Ante Medo

Šibenik 1983

Frane Batinica
Josip Burilović-Srdar
Ante Kosor

Torcida

Milan Družijanić
Denis Kuzmanić
Jurica Vodanović
1. kolo
Izvještaj
28.11.2018. 19:30
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić7 : 6Futsal Olimpijac Županja
30.11.2018. 20:30
Slatina, Mošćenička Draga
Slatina4 : 3Sveti Patrik Županja
28.11.2018. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije7 : 6Jakšić
2. kolo
Izvještaj
09.12.2018. 14:30
Sportska dvorana Tomislav Pirc, Požega
Autodijelovi Tokić4 : 5Aurelia
05.12.2018. 20:45
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod3 : 2Slatina
10.12.2018. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod 0354 : 0Mala Mljekara
06.12.2018. 20:00
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije7 : 6Borovo
3. kolo
Izvještaj
12.12.2018. 20:30
Vinkovci, Vinkovci
Aurelia5 : 6Urije
17.12.2018. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
Brod1 : 4Brod 035
4. kolo
Izvještaj
22.12.2018. 20:30
Dvorana Elektrotehničke Škole, Nova Gradiška
Urije6 : 5Brod 035
6 golova
Tomislav Žuljević
4 gola
Ratko Vajić, Niko Jović
3 gola
Luka Rotim, Almedin Bundavica, Mato Ivić, Tomislav Marjanović, Domagoj Kovačević, Željko Plavšić
2 gola
Milan Kulić, Jurica Culej, Marijan Sivrić, Vladimir Blažević, Dario Batalo, Ivan Ivanagić, Ivan Jakešević, Toni Sedlo, Mirko Soldo, Vinko Mikanović, Ivan Bukna, Matej Blažević
1 gol
Mladen Miljković, Luka Đerek, Petar Pedić, Luka Dubac, Josip Gospočić, Hrvoje Franić, Marinko Brkljača, Goran Šitum, Marko Blekić, Toni Jukić, Tomislav Iličić, Mario Iličić, Filip Cerovski, Dražen Malecki, Bruno Golić, Matej Kupres, Daniel Bungić, Boris Bihar, Milan Prlić, Dražen Čavar, Ivica Andričić, Alen Jelčić, Berislav Brnjić, Kristijan Jakić

Akumulirani žuti kartoni: 3

Urije

Vinko Mikanović

Akumulirani žuti kartoni: 2

Brod

Berislav Brnjić

Urije

Vladimir Blažević

Akumulirani žuti kartoni: 1

Aurelia

Marko Blekić
Ivan Bukna

Autodijelovi Tokić

Lovro Banožić
Ivan Bulaja

Borovo

Ognjen Knežević

Brod

Marin Begić
Krunoslav Ivanković
Tomislav Knežević
Toni Sedlo
Filip Štefančić

Brod 035

Matej Brkić
Luka Đerek
Željko Konrad
Mario Petrović

Slatina

Robert Bočkaj
Matej Kupres
Denis Petrinjak
Antonio Radonjić
Dino Radonjić
Alen Šaponja

Sveti Patrik Županja

Goran Šitum

Urije

Dario Batalo
Kristijan Jakić
Niko Jović

Borovo

Duško Cvetojević

- drugi žuti (automatski crveni) karton
- utakmica za odraditi: 1

Urije

Vinko Mikanović

- akumulirani žuti kartoni
- utakmica za odraditi: 1

 

Hrvatski kup u malom nogometu - futsalu (dalje u tekstu: Kup) pokrenut je 1993. godine.

Organizaciju natjecanja za Kup vodi Hrvatski nogometni savez putem Komisije za mali nogomet i nogomet na pijesku. Odluku o organizaciji vođenja lige donosi Izvršni odbor HNS-a.

Natjecanje se provodi u tri razine i to:

1. Na razini županijskih nogometnih saveza, natjecanje se provodi na području pojedine županije, nastupaju svi registrirani malonogometni klubovi (u daljnjem tekstu: MNK) s područja županije, osim MNK-a koji se natječu u 1. i 2. HMNL.

Organizaciju natjecanja provodi Komisija za mali nogomet ŽNS-a, a pobjednike kup natjecanja s područja svoje županije s prijavom za daljnje natjecanje dostavlja Komisiji za mali nogomet HNS-a najkasnije do 1.11.2018. godine.

2. Na razini regija (po područjima pojedinih skupina 2. HMNL), natjecanje se provodi na području pojedine skupine 2. HMNL - (istok, zapad i jug), nastupaju pobjednici kup natjecanja županijskih nogometnih saveza s područja te skupine 2. HMNL i MNK 1. i 2. HMNL koji nastup u završnom dijelu natjecanja nisu osigurali po koeficijentu uspješnosti u natjecanju za HMNK u posljednjih 5 godina.

Pobjedničke momčadi iz svake regije (područje pojedine skupine 2. HMNL) stječu pravo nastupa na završnom dijelu kup natjecanja.

Kup natjecanje po regijama treba biti završeno do 31.prosinca 2018. godine.

3. Završni dio natjecanja za Kup

U završnom dijelu natjecanja za Kup sudjeluje 16 klubova:

a) 13 najuspješnijih klubova po koeficijentu uspješnosti u natjecanju za Kup u malom nogometu – futsalu u posljednjih 5 godina
b) 3 kluba pobjednika regionalnih natjecanja za Kup u malom nogometu – futsalu (iz svake regije - istok, zapad i jug)

Natjecateljski parovi na utakmicama osmine finala određuju se na osnovu koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju Hrvatskog nogometnog kupa u malom nogometu – futsalu u posljednjih pet godina natjecanja.

Utakmice završnog dijela natjecanja za Hrvatski nogometni kup u malom nogometu - futsal igraju se u osmini finala, četvrtfinalu, polufinalu i finalu po jednostrukom kup-sustavu.

Domaćini završnice pojedinog stupnja natjecanja definiranju se propozicijama.

Nakon odigranih četvrtfinala igra se završni turnir sukladno kalendaru natjecanja.

Tijela natjecanja završnice

Povjerenik za natjecanje završnice: Zdenko Paltrinieri
Povjerenik za određivanje sudaca završnice: Ivan Novak
Disciplinski sudac završnice: Branko Bolanča
Komisija za žalbe završnice: Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Tijela natjecanja po skupinama

Skupina ZAPAD

Povjerenik za natjecanje: Romeo Čižmešija
Povjerenik za određivanje sudaca: Danijel Janošević
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina ZAPAD 2

Povjerenik za natjecanje: Vlado Romić
Povjerenik za određivanje sudaca: Darko Štimac
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član


Skupina ISTOK

Povjerenik za natjecanje: Dario Skender
Povjerenik za određivanje sudaca: Milan Berger
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član

Skupina JUG

Povjerenik za natjecanje: Miro Dugeć
Povjerenik za određivanje sudaca: Edi Šunjić
Disciplinski sudac: Zlatko Nakić
Komisija za žalbe:
Božo Vrkić, predsjednik
Neven Baus, član
Tomislav Krleža, član