Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Mali nogomet

Mali nogomet
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS
  • Vijesti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • Odigran prvi turnir drugog PH-a u futsalu za žene

    11.12.2016.

    Odigran prvi turnir drugog PH-a u futsalu za žene

    U subotu je počelo drugo Prvenstvo Hrvatske u futsalu za žene, a domaćin prvog turnira je ekipa MNK Super Chicks iz Poličnika. U Zadru je tijekom subote i nedjelje održan prvi turnir drugog...

  • Europski prvak zaustavio izvrsni Nacional

    26.11.2016.

    Europski prvak zaustavio izvrsni Nacional

    Zagrebački Nacional pružio je još jednu sjajnu partiju u Elitnom kolu, no branitelj naslova, ruska Jugra, osigurala je pobjedu za plasman na završni turnir. U izravnom okršaju za prvo mjesto u...

  • Uvjerljivi Nacional na korak do završnog turnira Lige prvaka

    24.11.2016.

    Uvjerljivi Nacional na korak do završnog turnira Lige prvaka

    Visokom pobjedom nad njemačkim predstavnikom zagrebački je Nacional osigurao izravan okršaj s Jugrom za plasman na završni turnir Uefinog Futsal Cupa. Nakon uvodnog slavlja protiv azerbajdžanskog...

  • Pobjeda Nacionala na otvaranju Lige prvaka u Zagrebu

    23.11.2016.

    Pobjeda Nacionala na otvaranju Lige prvaka u Zagrebu

    U svom prvom susretu na zagrebačkom turniru Elitnog kola Lige prvaka u futsalu, hrvatski prvak Nacional ubilježio je pobjedu nad predstavnikom Azerbajdžana. Nakon što je prošao prvi kvalifikacijski...

  • Nacional domaćin Jugri, Arazu i Hamburgu

    21.10.2016.

    Nacional domaćin Jugri, Arazu i Hamburgu

    U petak je održan ždrijeb Elitnog kola Futsal Cupa, a zagrebački Nacional bit će domaćin Skupine B. Hrvatski prvak u futsalu, Nacional iz Zagreba, probio se na kragujevačkom turniru do Elitnog kola...

Još vijesti
1. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 19:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača2 : 2Osijek KELME
25.10.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE12 : 1MNK Solin
01.10.2016. 18:30
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac4 : 6Alumnus futsalFER
01.10.2016. 20:15
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo1 : 1MNK Novo Vrijeme
30.09.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split2 : 0Potpićan 98 - Istra
30.09.2016.
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0350 : 9Nacional Zagreb
2. kolo
Izvještaj
07.10.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 4Nacional Zagreb
07.10.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra5 : 6MNK Brod 035
08.10.2016. 19:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme3 : 1MNK Split
07.10.2016. 18:00
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER4 : 8MNK Futsal Dinamo
02.11.2016. 20:15
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin4 : 9MNK Vrgorac
08.10.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 0SQUARE
3. kolo
Izvještaj
14.10.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE4 : 0Osijek KELME
14.10.2016. 18:45
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac3 : 3Uspinjača
16.10.2016. 20:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo5 : 2MNK Solin
14.10.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split10 : 3Alumnus futsalFER
14.10.2016. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0352 : 3MNK Novo Vrijeme
18.10.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
Nacional Zagreb12 : 1Potpićan 98 - Istra
4. kolo
Izvještaj
21.10.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME6 : 3Potpićan 98 - Istra
21.10.2016. 19:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme1 : 2Nacional Zagreb
22.10.2016. 19:00
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER7 : 6MNK Brod 035
21.10.2016. 20:00
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin2 : 6MNK Split
22.10.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 3MNK Futsal Dinamo
21.10.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE7 : 2MNK Vrgorac
5. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 19:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac3 : 1Osijek KELME
28.10.2016. 21:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo7 : 6SQUARE
28.10.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split3 : 2Uspinjača
28.10.2016. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0355 : 3MNK Solin
28.10.2016. 20:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb12 : 3Alumnus futsalFER
28.10.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra4 : 8MNK Novo Vrijeme
6. kolo
Izvještaj
05.11.2016. 20:30
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 2MNK Novo Vrijeme
06.11.2016. 19:30
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER3 : 2Potpićan 98 - Istra
06.11.2016. 20:30
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin1 : 14Nacional Zagreb
05.11.2016. 20:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača4 : 6MNK Brod 035
06.11.2016. 18:00
Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE2 : 3MNK Split
06.11.2016. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac1 : 2MNK Futsal Dinamo
7. kolo
Izvještaj
11.11.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo3 : 2Osijek KELME
11.11.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split3 : 0MNK Vrgorac
11.11.2016. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0355 : 2SQUARE
12.11.2016. 21:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb11 : 0Uspinjača
11.11.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra6 : 2MNK Solin
13.11.2016. 18:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme12 : 1Alumnus futsalFER
8. kolo
Izvještaj
18.11.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME4 : 1Alumnus futsalFER
18.11.2016. 20:00
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin5 : 7MNK Novo Vrijeme
19.11.2016. 21:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 1Potpićan 98 - Istra
15.11.2016. 18:00
Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE2 : 2Nacional Zagreb
19.11.2016. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac5 : 1MNK Brod 035
20.11.2016. 19:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo2 : 3MNK Split
9. kolo
Izvještaj
25.11.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split4 : 0Osijek KELME
25.11.2016.
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0353 : 6MNK Futsal Dinamo
25.11.2016.
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb7 : 1MNK Vrgorac
25.11.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra1 : 4SQUARE
25.11.2016.
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme3 : 2Uspinjača
25.11.2016.
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER3 : 0MNK Solin
10. kolo
Izvještaj
02.12.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME7 : 1MNK Solin
02.12.2016. 21:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača1 : 0Alumnus futsalFER
02.12.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE2 : 2MNK Novo Vrijeme
03.12.2016. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac4 : 2Potpićan 98 - Istra
02.12.2016. 19:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo2 : 4Nacional Zagreb
01.12.2016. 20:30
SC Gripe, Split
MNK Split2 : 5MNK Brod 035
11. kolo
Izvještaj
14.12.2016. 20:30
MNK Brod 0352 : 4Osijek KELME
13.12.2016. 20:00
Zagreb, Zagreb
Nacional Zagreb2 : 2MNK Split
13.12.2016. 21:00
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Potpićan 98 - Istra1 : 4MNK Futsal Dinamo
08.12.2016.
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme1 : 1MNK Vrgorac
13.12.2016. 21:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER5 : 5SQUARE
13.12.2016. 20:15
SC Gripe, Split
MNK Solin7 : 4Uspinjača
12. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : Uspinjača
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : SQUARE
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : MNK Vrgorac
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : MNK Futsal Dinamo
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra : MNK Split
-
Nacional Zagreb : MNK Brod 035
13. kolo
Izvještaj
-
Nacional Zagreb : Osijek KELME
-
MNK Brod 035 : Potpićan 98 - Istra
-
SC Gripe, Split
MNK Split : MNK Novo Vrijeme
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : Alumnus futsalFER
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : MNK Solin
-
SQUARE : Uspinjača
14. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : SQUARE
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : MNK Vrgorac
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : MNK Futsal Dinamo
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : MNK Split
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : MNK Brod 035
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra : Nacional Zagreb
15. kolo
Izvještaj
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra : Osijek KELME
-
Nacional Zagreb : MNK Novo Vrijeme
-
MNK Brod 035 : Alumnus futsalFER
-
SC Gripe, Split
MNK Split : MNK Solin
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : Uspinjača
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : SQUARE
16. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : MNK Vrgorac
-
SQUARE : MNK Futsal Dinamo
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : MNK Split
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : MNK Brod 035
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : Nacional Zagreb
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : Potpićan 98 - Istra
17. kolo
Izvještaj
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : Osijek KELME
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra : Alumnus futsalFER
-
Nacional Zagreb : MNK Solin
-
MNK Brod 035 : Uspinjača
-
SC Gripe, Split
MNK Split : SQUARE
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : MNK Vrgorac
18. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : MNK Futsal Dinamo
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : MNK Split
-
SQUARE : MNK Brod 035
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : Nacional Zagreb
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : Potpićan 98 - Istra
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : MNK Novo Vrijeme
19. kolo
Izvještaj
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : Osijek KELME
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : MNK Solin
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra : Uspinjača
-
Nacional Zagreb : SQUARE
-
MNK Brod 035 : MNK Vrgorac
-
SC Gripe, Split
MNK Split : MNK Futsal Dinamo
20. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : MNK Split
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : MNK Brod 035
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : Nacional Zagreb
-
SQUARE : Potpićan 98 - Istra
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : MNK Novo Vrijeme
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : Alumnus futsalFER
21. kolo
Izvještaj
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : Osijek KELME
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : Uspinjača
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : SQUARE
-
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Potpićan 98 - Istra : MNK Vrgorac
-
Nacional Zagreb : MNK Futsal Dinamo
-
MNK Brod 035 : MNK Split
22. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : MNK Brod 035
-
SC Gripe, Split
MNK Split : Nacional Zagreb
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : Potpićan 98 - Istra
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : MNK Novo Vrijeme
-
SQUARE : Alumnus futsalFER
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : MNK Solin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Nacional Zagreb119207914+6529
2.MNK Split118123921+1825
3.MNK Futsal Dinamo118124329+1425
4.MNK Novo Vrijeme117314322+2124
5.SQUARE114344630+1615
6.MNK Brod 035115064150-915
7.MNK Vrgorac114253337-414
8.Osijek KELME114162829-113
9.Alumnus futsalFER114163664-2813
10.Uspinjača113262439-1511
11.Potpićan 98 - Istra1110102653-273
12.MNK Solin1110102878-503
14 golova
Kristijan Postružin, Adrijan Micevski
12 golova
Saša Subotić
11 golova
Kristijan Grbeša
10 golova
Luka Perić, Franco Jelovčić, Pjero Andrijašević, Almedin Bundavica, Kristjan Čujec
9 golova
Igor Osredkar, Jesus Rodriguez Cruz
8 golova
Vedran Kazazić, Dražen Čavar, Saša Babić, Hrvoje Penava
7 golova
Alen Lalić, Tihomir Novak, Stjepan Rezo, Duško Martinac, Maro Đuraš
6 golova
Ivan Matan, Tvrtko Ivan Pajalić, Marko Starčević, Robert Grbić, Silvio Toth, Robert Ruhek
5 golova
Domagoj Ćuk, Robert Nospak, Sadat Ziberi, Duje Bajrušović, Marin Musinov, Zrinko Markotić, Rafael Durval Da Costa Lira, Ante Matan
4 gola
Nejc Hozjan, Rok Mordej, Ivan Ivanković, Vedran Matošević, Sven Horvath, Vlado Andrijašević, Filip Ukalović, Josip Jurić, Jakov Grcić, Armando Kajfeš, Zvonimir Horvat, Sanel Bojkić, Renato Koturović, Hrvoje Cvjetković, Patrik Drndić, Andrej Pandurević
3 gola
Ante Ćurković, Denis Hasanović, Srđan Lolić, Valerije Jurić, Goran Dakić, Gordan Duvančić, Željko Petrović, Matej Horvat, Stjepan Perišić, Vedran Duvnjak, Marin Vučemilović-Grgić, Nikola Pavić, Josip Suton, Tomislav Bevanda, Kristian Čekol, Josip Jakovljević, Ivan Majić
2 gola
Douglas Reed, Frane Polić, Mate Vuković, Damir Znaor, Mario Pintar, Luka Davidović, Davor Kanjuh, Nikola Eror, Nikola Stojanović, Tino Čirjak, Vojko Pervan, Matej Gačić, Sanel Imširević, Dragan Stanković, Keven Drndić, Anto Gudelj, Borna Tikvica
1 gol
Bruno Šagud, Mario Petrović, Tomislav Kovačević, Daniel Matković, Vigan Hoxha, Goran Urošević, David Mataja, Stipe Tomičić, Ante Kraljević, Valter Cetina, Matias Mijić, Matija Capar, Ivan Pavlić, Ivica Majić, Teo Kardum, Luka Hezler, Nikola Grgić, Franko Bilić, Antonio Milunović, Matija Đulvat, Saša Ledinščak, Filip Biuk, Hrvoje Juras, Josip Šalaj, Josip Paštar, Antonio Konsuo, Ante Ćorluka, Ivan Herceg, Antun Janeš, Ante Crnjac, Filip Opuhač, Matija Uremović, Ivan Šulentić, Marko Šulentić, Mario Taći, Alen Vuković, Ivan Zloić, Darko Milanović, Dario Markić
GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb

Sljedeća utakmica

Hrvatska - Ukrajina

24.03.2017.

Prethodna utakmica

Kina - Hrvatska 5:4

14.01.2017.