Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

Mali nogomet

Mali nogomet
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS
  • Vijesti
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • Zagrebački Nacional osvojio naslov pobjednika Kupa

    13.03.2017.

    Zagrebački Nacional osvojio naslov pobjednika Kupa

    U Makarskoj je od petka do nedjelje održan završni turnir Hrvatskog malonogometnog kupa, na kojemu je slavila momčad Nacionala iz Zagreba. U četvrtfinalnim dvobojima Hrvatskog kupa najuvjerljiviji je...

  • Makarska domaćin završnog turnira Hrvatskog kupa u malom nogometu

    07.03.2017.

    Makarska domaćin završnog turnira Hrvatskog kupa u malom nogometu

    Od 11. do 13. ožujka u Sportskom centru Makarska bit će održana završnica Hrvatskog kupa u malom nogometu. Od petka do nedjelje na rasporedu će biti utakmice četvrtfinala, polufinala i finala, a u...

  • Video: Napeta završnica 1. HMNLŽ, titula prvaka MC Plusu

    20.02.2017.

    Video: Napeta završnica 1. HMNLŽ, titula prvaka MC Plusu

    Turnirom u Lučkom zaključeno je Prvenstvo Hrvatske u futsalu za žene, a novim su prvakinjima postale igračice MC Plusa. Završni turnir 1. HMNL za žene odigran je u subotu i nedjelju, 18. i 19...

  • Turnir PH u futsalu za žene u Lučkom

    16.02.2017.

    Turnir PH u futsalu za žene u Lučkom

    U subotu i nedjelju na rasporedu je novi turnir Prvenstva Hrvatske 1. HMNL za žene, kojemu će domaćin biti sportski centar u Lučkom. Uz domaćinstvo i suorganizaciju MC Plus Stupnika, utakmice u...

  • Video: Split ugostio drugi turnir 1. HMNLŽ

    30.01.2017.

    Video: Split ugostio drugi turnir 1. HMNLŽ

    U Splitu je 28. i 29. siječnja održan drugi turnir drugog Prvenstva Hrvatske u futsalu za žene. Drugi turnir drugog Prvenstva Hrvatske 1. HMNL za žene otvorio je član Izvršnog odbora...

Još vijesti
1. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 19:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača2 : 2Osijek KELME
25.10.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE12 : 1MNK Solin
01.10.2016. 18:30
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac4 : 6Alumnus futsalFER
01.10.2016. 20:15
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo1 : 1MNK Novo Vrijeme
30.09.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split2 : 0Albona-Potpićan 98
30.09.2016.
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0350 : 9Nacional Zagreb
2. kolo
Izvještaj
07.10.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 4Nacional Zagreb
07.10.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Albona-Potpićan 985 : 6MNK Brod 035
08.10.2016. 19:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme3 : 1MNK Split
07.10.2016. 18:00
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER4 : 8MNK Futsal Dinamo
02.11.2016. 20:15
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin4 : 9MNK Vrgorac
08.10.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 0SQUARE
3. kolo
Izvještaj
14.10.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE4 : 0Osijek KELME
14.10.2016. 18:45
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac3 : 3Uspinjača
16.10.2016. 20:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo5 : 2MNK Solin
14.10.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split10 : 3Alumnus futsalFER
14.10.2016. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0352 : 3MNK Novo Vrijeme
18.10.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
Nacional Zagreb12 : 1Albona-Potpićan 98
4. kolo
Izvještaj
21.10.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME6 : 3Albona-Potpićan 98
21.10.2016. 19:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme1 : 2Nacional Zagreb
22.10.2016. 19:00
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER7 : 6MNK Brod 035
21.10.2016. 20:00
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin2 : 6MNK Split
22.10.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 3MNK Futsal Dinamo
21.10.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE7 : 2MNK Vrgorac
5. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 19:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac3 : 1Osijek KELME
28.10.2016. 21:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo7 : 6SQUARE
28.10.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split3 : 2Uspinjača
28.10.2016. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0355 : 3MNK Solin
28.10.2016. 20:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb12 : 3Alumnus futsalFER
28.10.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Albona-Potpićan 984 : 8MNK Novo Vrijeme
6. kolo
Izvještaj
05.11.2016. 20:30
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME1 : 2MNK Novo Vrijeme
06.11.2016. 19:30
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER3 : 2Albona-Potpićan 98
06.11.2016. 20:30
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin1 : 14Nacional Zagreb
05.11.2016. 20:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača4 : 6MNK Brod 035
06.11.2016. 18:00
Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE2 : 3MNK Split
06.11.2016. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac1 : 2MNK Futsal Dinamo
7. kolo
Izvještaj
11.11.2016. 20:30
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo3 : 2Osijek KELME
11.11.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split3 : 0MNK Vrgorac
11.11.2016. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0355 : 2SQUARE
12.11.2016. 21:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb11 : 0Uspinjača
11.11.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Albona-Potpićan 986 : 2MNK Solin
13.11.2016. 18:30
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme12 : 1Alumnus futsalFER
8. kolo
Izvještaj
18.11.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME4 : 1Alumnus futsalFER
18.11.2016. 20:00
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin5 : 7MNK Novo Vrijeme
19.11.2016. 21:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 1Albona-Potpićan 98
15.11.2016. 18:00
Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE2 : 2Nacional Zagreb
19.11.2016. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac5 : 1MNK Brod 035
20.11.2016. 19:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo2 : 3MNK Split
9. kolo
Izvještaj
25.11.2016. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split4 : 0Osijek KELME
25.11.2016.
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0353 : 6MNK Futsal Dinamo
25.11.2016.
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb7 : 1MNK Vrgorac
25.11.2016. 21:00
Dom sportova ' Mate Parlov ', Pula
Albona-Potpićan 981 : 4SQUARE
25.11.2016.
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme3 : 2Uspinjača
25.11.2016.
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER3 : 0MNK Solin
10. kolo
Izvještaj
02.12.2016. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME7 : 1MNK Solin
02.12.2016. 21:45
Sutinska Vrela, Zagreb
Uspinjača1 : 0Alumnus futsalFER
02.12.2016. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE2 : 2MNK Novo Vrijeme
03.12.2016. 18:00
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac4 : 2Albona-Potpićan 98
02.12.2016. 19:00
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo2 : 4Nacional Zagreb
01.12.2016. 20:30
SC Gripe, Split
MNK Split2 : 5MNK Brod 035
11. kolo
Izvještaj
14.12.2016. 20:30
MNK Brod 0352 : 4Osijek KELME
13.12.2016. 20:00
Zagreb, Zagreb
Nacional Zagreb2 : 2MNK Split
13.12.2016. 21:00
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 981 : 4MNK Futsal Dinamo
08.12.2016.
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme1 : 1MNK Vrgorac
13.12.2016. 21:00
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER5 : 5SQUARE
13.12.2016. 20:15
SC Gripe, Split
MNK Solin7 : 4Uspinjača
12. kolo
Izvještaj
03.02.2017. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME2 : 0Uspinjača
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : SQUARE
04.02.2017. 19:30
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER6 : 4MNK Vrgorac
03.02.2017. 19:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme7 : 5MNK Futsal Dinamo
03.02.2017. 21:00
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 984 : 5MNK Split
03.02.2017. 20:30
Zagreb, Zagreb
Nacional Zagreb11 : 3MNK Brod 035
13. kolo
Izvještaj
11.02.2017. 18:30
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb5 : 2Osijek KELME
10.02.2017. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0355 : 2Albona-Potpićan 98
10.02.2017. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split1 : 0MNK Novo Vrijeme
10.02.2017. 19:10
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo5 : 0Alumnus futsalFER
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : MNK Solin
10.02.2017. 19:00
Sportska dvorana Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE1 : 2Uspinjača
14. kolo
Izvještaj
14.02.2017. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME3 : 2SQUARE
15.02.2017. 18:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača2 : 3MNK Vrgorac
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : MNK Futsal Dinamo
14.02.2017. 21:15
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER3 : 4MNK Split
14.02.2017. 18:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme2 : 0MNK Brod 035
15.02.2017. 19:30
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 14Nacional Zagreb
15. kolo
Izvještaj
17.02.2017. 21:00
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 980 : 2Osijek KELME
18.02.2017. 20:30
Zagreb, Zagreb
Nacional Zagreb6 : 1MNK Novo Vrijeme
17.02.2017. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0359 : 3Alumnus futsalFER
-
SC Gripe, Split
MNK Split : MNK Solin
17.02.2017. 19:40
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo8 : 3Uspinjača
18.02.2017. 18:30
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac1 : 2SQUARE
16. kolo
Izvještaj
24.02.2017. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME5 : 3MNK Vrgorac
24.02.2017. 19:00
Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE4 : 5MNK Futsal Dinamo
25.02.2017. 20:30
Zagreb, Zagreb
Uspinjača0 : 2MNK Split
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : MNK Brod 035
24.02.2017. 19:30
Lučko, Lučko
Alumnus futsalFER0 : 9Nacional Zagreb
25.02.2017. 19:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme8 : 2Albona-Potpićan 98
17. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 19:00
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme4 : 1Osijek KELME
03.03.2017. 21:00
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 984 : 2Alumnus futsalFER
-
Nacional Zagreb : MNK Solin
03.03.2017. 20:00
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0354 : 2Uspinjača
03.03.2017. 19:30
SC Gripe, Split
MNK Split7 : 3SQUARE
05.03.2017. 18:45
Zagreb, Zagreb
MNK Futsal Dinamo6 : 0MNK Vrgorac
18. kolo
Izvještaj
17.03.2017. 20:00
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME2 : 4MNK Futsal Dinamo
17.03.2017. 19:30
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac5 : 8MNK Split
17.03.2017. 19:00
Gospino polje, Dubrovnik
SQUARE3 : 0MNK Brod 035
17.03.2017. 16:20
Zagreb, Zagreb
Uspinjača3 : 7Nacional Zagreb
-
Pokraj Jadra, Solin
MNK Solin : Albona-Potpićan 98
18.03.2017. 20:30
Zagreb, Zagreb
Alumnus futsalFER3 : 10MNK Novo Vrijeme
19. kolo
Izvještaj
21.03.2017. 21:15
Lučko, Lučko
Alumnus futsalFER5 : 5Osijek KELME
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : MNK Solin
20.03.2017. 20:00
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 987 : 7Uspinjača
21.03.2017.
Sutinska Vrela, Zagreb
Nacional Zagreb11 : 1SQUARE
21.03.2017. 20:30
Dvorana Slavonski Brod, Slavonski Brod
MNK Brod 0353 : 0MNK Vrgorac
21.03.2017. 19:00
SC Gripe, Split
MNK Split3 : 4MNK Futsal Dinamo
20. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : MNK Split
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : MNK Brod 035
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : Nacional Zagreb
-
SQUARE : Albona-Potpićan 98
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : MNK Novo Vrijeme
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : Alumnus futsalFER
21. kolo
Izvještaj
-
SC Gripe, Split
MNK Solin : Osijek KELME
-
Sutinska Vrela, Zagreb
Alumnus futsalFER : Uspinjača
-
SC MAKARSKA, MAKARSKA
MNK Novo Vrijeme : SQUARE
-
SŠC 'MATE BLAŽINA', Labin
Albona-Potpićan 98 : MNK Vrgorac
-
Nacional Zagreb : MNK Futsal Dinamo
-
MNK Brod 035 : MNK Split
22. kolo
Izvještaj
-
ŠD ZRINJEVAC, OSIJEK
Osijek KELME : MNK Brod 035
-
SC Gripe, Split
MNK Split : Nacional Zagreb
-
Sutinska Vrela, Zagreb
MNK Futsal Dinamo : Albona-Potpićan 98
-
Dom Športova Vrgorac, Vrgorac
MNK Vrgorac : MNK Novo Vrijeme
-
SQUARE : Alumnus futsalFER
-
Zagreb, Zagreb
Uspinjača : MNK Solin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Nacional Zagreb18162014224+11850
2.MNK Futsal Dinamo1814138048+3243
3.MNK Split1814136940+2943
4.MNK Novo Vrijeme1812337540+3539
5.MNK Brod 035189096573-827
6.Osijek KELME198295052-226
7.SQUARE186396259+321
8.MNK Vrgorac1852114969-2017
9.Alumnus futsalFER19521258114-5617
10.Uspinjača1943124373-3015
11.Albona-Potpićan 981821154596-517
12.MNK Solin1110102878-503
13.Potpićan 98 - Istra00000000
24 gola
Kristijan Postružin
20 golova
Saša Subotić
19 golova
Franco Jelovčić
18 golova
Tihomir Novak
17 golova
Kristijan Grbeša, Adrijan Micevski
16 golova
Igor Osredkar, Kristjan Čujec, Hrvoje Penava
15 golova
Tvrtko Ivan Pajalić
14 golova
Alen Lalić, Maro Đuraš
13 golova
Almedin Bundavica, Dražen Čavar
12 golova
Goran Dakić, Rok Mordej, Jesus Rodriguez Cruz
11 golova
Saša Babić, Vedran Kazazić
10 golova
Pjero Andrijašević, Duško Martinac, Silvio Toth, Vedran Matošević, Marin Musinov, Luka Perić
9 golova
Sadat Ziberi, Matej Horvat
8 golova
Armando Kajfeš, Duje Bajrušović, Robert Nospak, Ante Matan, Josip Suton, Raphael Bilhalva Mathias, Eduardo Farias de Souza
7 golova
Slobodan Rajčević, Vlado Andrijašević, Ivan Matan, Tino Čirjak, Renato Koturović, Stjepan Rezo, Davor Kanjuh
6 golova
Marko Starčević, Robert Grbić, Jakov Grcić, Mario Pintar, Patrik Drndić, Domagoj Ćuk, Robert Ruhek, Ante Ćurković, Sanel Bojkić, Marin Šinjori
5 golova
Sven Horvath, Igor Mirković, Nejc Hozjan, Ante Ćorluka, Zrinko Markotić, Matija Uremović, Zvonimir Horvat, Rafael Durval Da Costa Lira
4 gola
Josip Jurić, Filip Ukalović, Andrej Pandurević, Hrvoje Cvjetković, Dario Markić, Ivan Ivanković, Kristian Čekol
3 gola
Tomislav Bevanda, Matej Gačić, Antonio Jamičić, Srđan Lolić, Valerije Jurić, Dragan Stanković, Josip Jakovljević, Ivan Majić, Elvir Husarić, Mario Petrović, Borna Tikvica, Denis Hasanović, Mate Vuković, Nikola Pavić, Marin Vučemilović-Grgić, Stjepan Perišić, Vedran Duvnjak, Gordan Duvančić, Željko Petrović
2 gola
Luka Davidović, Mate Bugarija, Nikola Eror, Matias Mijić, Matija Capar, Nikola Grgić, Nikola Stojanović, Dino Bartoluci, Mato Šimunović, Damir Znaor, Anto Gudelj, Keven Drndić, Josip Šalaj, Alen Marić, Alen Vuković, Douglas Reed, Ante Kraljević, Vojko Pervan, David Mataja, Sanel Imširević, Vigan Hoxha, Ivan Obšivač, Frane Polić
1 gol
Ante Barišić, Matija Đulvat, Saša Ledinščak, Marko Kuraja, Ivan Herceg, Ivan Šalinović, Filip Biuk, Hrvoje Juras, Mario Herceg, Goran Urošević, Stipe Tomičić, Mladen Župan, Valter Cetina, Ante Crnjac, Marijan Tunjić, Antun Janeš, Darko Milanović, Ivan Zloić, Mario Taći, Filip Opuhač, Ivan Šulentić, Marko Šulentić, Josip Paštar, Antonio Konsuo, Antun Bačić, Tomislav Kovačević, Bruno Šagud, Goran Jurić, Daniel Matković, Matej Peharda, Antonio Milunović, Ivan Piplica, Ivan Pavlić, Mislav Banek, Ivica Majić, Luka Hezler, Franko Bilić, Dario Šestić, Teo Kardum, Miguel Gomez Menendez
GodinaPobjednik
1992.MNK Uspinjača Svjetlovod
1993.MNK Uspinjača Svjetlovod
1994.MNK Sokoli
1995.MNK Uspinjača Ferax
1996.MNK Uspinjača Ferax
1997.MNK Split 1700
1998.MNK Promet Orkan
1999.MNK Glama Pepsi
2000.MNK Glama Brijeg
2001.MNK Split 1700
2002.MNK Split Gašperov
2003.MNK Split Gašperov
2004.MNK Split Gašperov
2005.MNK Promet Orkan
2006.MNK Brodosplit Inžinjering
2007.MNK Gospić
2008.MNK Gospić
2009.MNK Potpićan 98
2010.MNK Nacional Zagreb
2011.MNK Brodosplit Inžinjering
2012.MNK Brodosplit Inžinjering
2013.MNK Nacional Zagreb
2014.MNK Alumnus
2015.MNK Nacional Zagreb
2016.MNK Nacional Zagreb

Sljedeća utakmica

Estonija - Hrvatska

28.03.2017.

A Le Coq Arena, Tallinn

Prethodna utakmica

Hrvatska - Ukrajina

24.03.2017.