Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

Natjecanja

MAXtv Prva liga

Službena web stranica
MAXtv Prve lige:
PrvaHNL.hr

MAXtv Prva liga
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • Newsletter
  • RSS
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • Pobjednici
  • O natjecanju
1. kolo
Izvještaj
15.07.2016. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
17.07.2016. 21:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Hajduk
17.07.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Lokomotiva
16.07.2016. 21:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 3Rijeka
16.07.2016. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 1Osijek
2. kolo
Izvještaj
23.07.2016. 21:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 2Osijek
22.07.2016. 20:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 1Istra 1961
24.07.2016. 21:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Split
10.08.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 4Dinamo
23.07.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo3 : 2Cibalia
3. kolo
Izvještaj
30.07.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 3Inter-Zaprešić
29.07.2016. 20:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Slaven Belupo
31.07.2016. 21:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Hajduk
31.07.2016. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Lokomotiva
31.07.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 1Rijeka
4. kolo
Izvještaj
07.08.2016. 19:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Rijeka
08.08.2016. 20:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 3Osijek
07.08.2016. 21:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 1961
05.08.2016. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Split
06.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Dinamo
5. kolo
Izvještaj
13.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Inter-Zaprešić
12.08.2016. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split2 : 2Cibalia
14.08.2016. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Slaven Belupo
14.08.2016. 21:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Hajduk
13.08.2016. 21:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
21.08.2016. 19:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 1Lokomotiva
21.08.2016. 21:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 4Rijeka
20.08.2016. 21:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Osijek
20.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Istra 1961
19.08.2016. 20:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Split
7. kolo
Izvještaj
26.08.2016. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 0Inter-Zaprešić
28.08.2016. 21:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Dinamo
27.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Cibalia
27.08.2016. 21:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Slaven Belupo
28.08.2016. 19:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Hajduk
8. kolo
Izvještaj
09.09.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Hajduk
11.09.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 3Lokomotiva
11.09.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Rijeka
10.09.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 1Osijek
10.09.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 3Istra 1961
9. kolo
Izvještaj
17.09.2016. 17:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19614 : 1Inter-Zaprešić
18.09.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Split
18.09.2016. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka5 : 2Dinamo
16.09.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 0Cibalia
17.09.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Slaven Belupo
10. kolo
Izvještaj
24.09.2016. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
24.09.2016. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk6 : 1Cibalia
23.09.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Dinamo
25.09.2016. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Split
25.09.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Istra 1961
11. kolo
Izvještaj
01.10.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 1Inter-Zaprešić
30.09.2016. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Rijeka
01.10.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 2Lokomotiva
02.10.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 0Hajduk
02.10.2016. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 0Slaven Belupo
12. kolo
Izvještaj
15.10.2016. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Cibalia
14.10.2016. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Dinamo
16.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 1Split
15.10.2016. 15:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Istra 1961
16.10.2016. 15:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 0Osijek
13. kolo
Izvještaj
23.10.2016. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Inter-Zaprešić
23.10.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva
22.10.2016. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Hajduk
21.10.2016. 18:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split3 : 0Slaven Belupo
22.10.2016. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 0Cibalia
14. kolo
Izvještaj
29.10.2016. 15:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 1Dinamo
31.10.2016. 18:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Split
29.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Istra 1961
30.10.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Osijek
30.10.2016. 15:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Rijeka
15. kolo
Izvještaj
04.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Inter-Zaprešić
05.11.2016. 15:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Hajduk
05.11.2016. 17:15
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Slaven Belupo
06.11.2016. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19613 : 2Cibalia
06.11.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Dinamo
16. kolo
Izvještaj
19.11.2016. 15:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 0Split
18.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Istra 1961
20.11.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Osijek
20.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 0Rijeka
19.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 0Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
27.11.2016. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Inter-Zaprešić
25.11.2016. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 2Slaven Belupo
26.11.2016. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Cibalia
27.11.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 2Dinamo
26.11.2016. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Split
18. kolo
Izvještaj
05.12.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Istra 1961
04.12.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split1 : 1Osijek
03.12.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 1Rijeka
03.12.2016. 17:15
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 4Lokomotiva
04.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Hajduk
19. kolo
Izvještaj
09.12.2016. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Inter-Zaprešić
10.12.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Hajduk
11.12.2016. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Lokomotiva
11.12.2016. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 2Rijeka
10.12.2016. 17:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 3Osijek
20. kolo
Izvještaj
16.12.2016. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić2 : 2Osijek
17.12.2016. 17:15
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 0Istra 1961
18.12.2016. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva3 : 0Split
17.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk0 : 1Dinamo
18.12.2016. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo4 : 0Cibalia
21. kolo
Izvještaj
18.02.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Inter-Zaprešić
18.02.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo1 : 0Slaven Belupo
19.02.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split1 : 1Hajduk
17.02.2017. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Lokomotiva
19.02.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 3Rijeka
22. kolo
Izvještaj
26.02.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 2Rijeka
25.02.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Osijek
24.02.2017. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk4 : 0Istra 1961
25.02.2017. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 1Split
26.02.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 2Dinamo
23. kolo
Izvještaj
04.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 0Inter-Zaprešić
05.03.2017. 17:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split1 : 0Cibalia
03.03.2017. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 0Slaven Belupo
05.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Hajduk
04.03.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 1Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
10.03.2017. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 0Lokomotiva
11.03.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Rijeka
12.03.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo1 : 2Osijek
12.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 2Istra 1961
11.03.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo4 : 0Split
25. kolo
Izvještaj
18.03.2017. 15:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 0Inter-Zaprešić
19.03.2017. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 3Dinamo
18.03.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Cibalia
19.03.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka3 : 2Slaven Belupo
17.03.2017. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva0 : 0Hajduk
26. kolo
Izvještaj
31.03.2017. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 3Hajduk
01.04.2017. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo1 : 1Lokomotiva
02.04.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia0 : 3Rijeka
01.04.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Osijek
02.04.2017. 15:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Istra 1961
27. kolo
Izvještaj
09.04.2017. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Inter-Zaprešić
09.04.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek4 : 0Split
08.04.2017. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka1 : 1Dinamo
07.04.2017. 18:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva4 : 1Cibalia
08.04.2017. 15:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Slaven Belupo
28. kolo
Izvještaj
15.04.2017. 17:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Slaven Belupo
14.04.2017. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk3 : 0Cibalia
14.04.2017. 20:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 2Dinamo
15.04.2017. 15:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Split
15.04.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 0Istra 1961
29. kolo
Izvještaj
21.04.2017. 18:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek2 : 1Inter-Zaprešić
22.04.2017. 19:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 1Rijeka
23.04.2017. 15:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 0Lokomotiva
22.04.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo0 : 2Hajduk
21.04.2017. 20:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia3 : 1Slaven Belupo
30. kolo
Izvještaj
26.04.2017. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 1Cibalia
25.04.2017. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Dinamo
26.04.2017. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 2Split
26.04.2017. 16:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Istra 1961
25.04.2017. 20:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Osijek
31. kolo
Izvještaj
29.04.2017. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Inter-Zaprešić
01.05.2017. 18:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva
30.04.2017. 15:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19610 : 2Hajduk
30.04.2017. 19:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 0Slaven Belupo
29.04.2017. 15:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo6 : 0Cibalia
32. kolo
Izvještaj
04.05.2017. 18:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić0 : 3Dinamo
07.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 0Split
07.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo2 : 0Istra 1961
06.05.2017. 17:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk5 : 1Osijek
06.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva1 : 0Rijeka
33. kolo
Izvještaj
13.05.2017. 15:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 0Inter-Zaprešić
13.05.2017. 17:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka2 : 0Hajduk
13.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek3 : 0Slaven Belupo
12.05.2017. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 2Cibalia
12.05.2017. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split0 : 1Dinamo
34. kolo
Izvještaj
17.05.2017. 16:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić1 : 0Split
17.05.2017. 18:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo2 : 1Istra 1961
16.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia1 : 1Osijek
17.05.2017. 20:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo0 : 2Rijeka
16.05.2017. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk1 : 1Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
20.05.2017. 19:00
Prva liga
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk6 : 0Inter-Zaprešić
20.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion NK Zagreb, Zagreb
Lokomotiva2 : 1Slaven Belupo
21.05.2017. 19:00
Prva liga
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka4 : 0Cibalia
21.05.2017. 17:00
Prva liga
Stadion Gradski vrt, Osijek
Osijek0 : 1Dinamo
22.05.2017. 18:00
Prva liga
'ALDO DROSINA', Pula
Istra 19611 : 0Split
36. kolo
Izvještaj
27.05.2017. 16:00
Prva liga
ŠRC Zaprešić, Zaprešić
Inter-Zaprešić : Istra 1961
26.05.2017. 20:00
Prva liga
Park mladeži, Split
Split : Osijek
27.05.2017. 19:00
Prva liga
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Rijeka
26.05.2017. 20:00
Prva liga
Stadion Cibalia, Vinkovci
Cibalia : Lokomotiva
26.05.2017. 18:00
Prva liga
Gradski stadion Koprivnica, Koprivnica
Slaven Belupo : Hajduk
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rijeka3527716918+5188
2.Dinamo3526546322+4183
3.Hajduk3519976830+3866
4.Osijek35196105137+1463
5.Lokomotiva35127164037+343
6.Slaven Belupo35911153543-838
7.Istra 19613599173049-1936
8.Inter-Zaprešić35513172654-2828
9.Cibalia3548232578-5320
10.Split3539231251-3918
16 golova
Márkó Futács
15 golova
Armin Hodžić, Franko Andrijašević
14 golova
El Arabi Hilal Soudani, Muzafer Ejupi
12 golova
Alexander Gorgon
11 golova
Roman Bezjak, Mario Gavranovic, Ante Erceg, Jakov Puljić
10 golova
Heber Araujo Dos Santos, Mirko Ivanovski
8 golova
Dmytro Lopa, Franck Ohandza Zoa
7 golova
Ahmed Said Said, Antonio Perošević, Frane Vitaić
6 golova
Josip Ćorić, Goran Roce, Theophilus Solomon
5 golova
Antenor Junior Fernandes Da Silva Vitoria, Marko Vešović, Eros Grezda, Toma Bašić, Marko Kolar, Šime Gržan
4 gola
Domagoj Antolić, Jan Doležal, Gabrijel Boban, Edi Baša, Ante Ćorić, Zvonimir Kožulj, Amer Gojak, Nikola Vlašić
3 gola
Mirko Marić, Lovro Majer, Ivan Blažević, Endri Cekici, Hamza Barry, Sandro Ugrina, Valentino Stepčić, Aljoša Vojnović, Dejan Glavica, Fran Karačić, Ivan Antunović, Fran Tudor, Jakov Filipović, Josip Knežević
2 gola
Domagoj Pavičić, Josip Jurendić, Filip Bradarić, Zoran Nižić, Mario Burić, Ivan Fiolić, Marko Rog, Zoran Lesjak, Ivan Pešić, David Arap, Josip Mišić, Petar Bočkaj, Ivan Tomičić, Gordan Barić, Josip Elez, Filip Benković, Andrej Lukić, Florentin Matei, Tiago Rodrigues Faria, Leonardo German Sigali, Marko Pervan, Stefan Savić
1 gol
Amir Rrahmani, Jefferson De Jesus Santos, Aleksandar Jovičić, Petar Stojanović, Ardian Ismajli, Elis Bakaj, Risto Mitrevski, Angelo Jose Henriquez Iturra, Nikola Katić, Bruno Bogojević, Jorge Sammir Cruz Campos, Ivor Ljubanović, Ivan Mamut, Luka Ivanušec, Marko Dabro, Karlo Lulić, Mario Lucio Da Silva Junior, Ali Karimi, Marko Pavlovski, Matic Črnic, Selim Bouadla, Nikola Moro, Dejan Radonjić, Ivan Šunjić, Nikola Prelčec, Mateo Barać, Goran Paracki, Mateo Bertoša, Ivan Zgrablić, Josip Tomašević, Dario Župarić, Matija Mišić, Alen Grgić, Antonio Pavić, Tomislav Šarić, Mate Maleš, Mario Brlečić, David Puclin, Dario Melnjak, Matej Mitrović, Nikola Matas, Josip Tadić, Domagoj Boljat, Dino Štiglec, Marin Tomasov, Mario Šitum, Siniša Rožman, Borna Barišić, Benedik Mioč, Marko Lešković, Marko Brekalo, Luka Capan, Ivica Džolan, Josip Pivarić
GodinaPobjednikViceprvak
1992.HajdukZagreb
1993.CroatiaHajduk
1994.HajdukZagreb
1995.HajdukCroatia
1996.CroatiaHajduk
1997.CroatiaHajduk
1998.CroatiaHajduk
1999.CroatiaRijeka
2000.DinamoHajduk
2001.HajdukDinamo
2002.ZagrebHajduk
2003.DinamoHajduk
2004.HajdukDinamo
2005.HajdukInter Zaprešić
2006.DinamoRijeka
2007.DinamoHajduk
2008.DinamoSlaven Belupo
2009.DinamoHajduk
2010.DinamoHajduk
2011.DinamoHajduk
2012.DinamoHajduk
2013.DinamoLokomotiva
2014.DinamoRijeka
2015.DinamoRijeka
2016.DinamoRijeka

1. HNL nastala je 1992. godine, nakon raspada Jugoslavije. Natjecanjem rukovodi Hrvatski nogometni savez.

Prva hrvatska nogometna liga od sezone 2013./14. uključuje 10 klubova iz Hrvatske. Natjecanje se odvija po četverokružnom bod sustavu (9+9+9+9=36 kola). U natjecateljskoj godini 2016./17. Prva HNL imat će također 10 klubova sudionika.

Raspored se utvrđuje ždrijebom natjecateljskih brojeva klubova uz primjenu Bergerove tablice time da prvoplasirani klub iz natjecateljske godine 2015./2016. ima pravo izbora natjecateljskog broja. 

Utakmice MAXtv Prve lige igraju se prema usvojenom Kalendaru natjecanja.

Prvoplasirani klub prvenstva Prve HNL sudjeluje u natjecanju Uefine Lige prvaka, a klubovi koji zauzmu drugo i treće mjesto u prvenstvu, sudjeluju u natjecanju Uefine Europske lige.

Na kraju natjecateljske godine 2016./2017. ligu napušta klub plasiran na posljednjem (10.) mjestu na tablici, a pretposljednji (9.) klub igra kvalifikacije za ostanak s drugoplasiranim iz Druge HNL po dvostrukom kup-sustavu. Kvalifikacijama rukovodi Povjerenik za natjecanje Prve lige, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ljestvica

1.Rijeka35+5188
2.Dinamo35+4183
3.Hajduk35+3866
4.Osijek35+1463
5.Lokomotiva35+343
6.Slaven Belupo35-838
7.Istra 196135-1936
8.Inter-Zaprešić35-2828
9.Cibalia35-5320
10.Split35-3918