Lakić ubilježio asistenciju

Olić povukao HSV, golovi Perišića, Vlašića, Sharbinija i Tomasova

23.05.2015.

Ivica Olić postigao je jedan od ključnih ovosezonskih pogodaka, precizan je bio i Ivan Perišić, a pridružili su im se i mladi Nikola Vlašić te Anas Sharbini i Marin Tomasov.

U posljednjem kolu njemačkog prvenstva, HSV je uspio izboriti razigravanje za ostanak u prvoligaškom društvu, a prvi je pogodak za pobjedu nad Schalkeom postigao hrvatski reprezentativni napadač Ivica Olić.

Za konačnih 2:0 precizan je bio Rajković. Olić je igrao do 88. minute, a cijeli je susret u dresu Hamburžana odigrao i Ivo Iličević.

Wolfsburg je Bundesligu završio na drugom mjestu nakon neriješenih 2:2 kod Kölna. Drugi pogodak za Wolfsburg, već u 15. minuti utakmice, postigao je Ivan Perišić, koji je igrao do 74. minute.

Srđan Lakić ugradio je jednu asistenciju u porazu svog Paderborna, koji se oprašta od Bundeslige. Stuttgart je slavio rezultatom 2:1.

U 35. kolu MAXtv Prve lige, Hajduk je pobijedio Zagreb 1:0, a jedini je strijelac bio mladi reprezentativac Nikola Vlašić u 19. minuti.

Na Kantridi je Rijeka pobijedila Osijek 3:0, a u listu strijelaca upisali su se i Anas Sharbini i Marin Tomasov.