Zatresli mreže QPR-a, Fiorentine i Lokomotive

Kramarić zaključio sezonu Leicestera, strijelci i Jajalo i Rog

24.05.2015.

Andrej Kramarić zaključio je ovosezonski nastup Leicester Cityja u Premiershipu, a Mato Jajalo i Marko Rog tresli su mreže Fiorentine i Lokomotive.

U posljednjem kolu engleskog nogometnog prvenstva, Leicester City uvjerljivo je svladao QPR 5:1. Leicester je već ranije osigurao ostanak u prvoligaškom društvu, a QPR se od njega oprostio.

Od 65. minute igrao je i hrvatski napadač Andrej Kramarić, koji je u 86. minuti postigao završni pogodak svoje momčadi. Niko Kranjčar nije konkurirao za nastup u momčadi gostiju.

Talijansko je prvenstvo stiglo do 37. kola, a u domaćem porazu svog Palerma od Fiorentine (2:3) Mato Jajalo bio je precizan u 26. minuti za privremeno izjednačenje na 1:1.

Jajalo je odradio svih 90 minuta, a s druge je strane Milan Badelj ovoga puta ostao na klupi Viola.

Kolo prije kraja MAXtv Prve lige, Lokomotiva je u Zagrebu ugostila momčad Splita. Finalist Kupa pobijedio je 3:0, a nakon dva gola Ercega "točku na i" stavio je Marko Rog, zatresavši mrežu domaćina pet minuta prije kraja.