Olić nastupio, Iličević zabio

Ivo Iličević spasio HSV poraza u razigravanju

28.05.2015.

HSV se protiv Karlsruhea bori za ostanak u Bundesligi, a Ivo Iličević postigao je izrazito vrijedan pogodak.

Hrvatski dvojac iz Hamburga, Ivica Olić i Ivo Iličević, našao se u udarnoj postavi svoje momčadi u prvoj od dvije presudne utakmice za mjesto u Bundesligi iduće sezone.

HSV je na svom terenu odigrao 1:1 protiv Karlsruhea u prvom dvoboju razigravanja, a gosti su poveli već u četvrtoj minuti preko Henningsa.

To je vodstvo stajalo na semaforu sve do 73. minute, kada je Iličević udarcem s desne strane kaznenog prostora pronašao put do mreže i donio izjednačenje, koje pak ostavlja više neizvjesnosti uoči uzvrata, koji je na rasporedu u ponedjeljak.

Ivo Iličević odradio je cijelu utakmicu za HSV, dok je Ivica Olić zamijenjen u 89. minuti. Umjesto njega ušao je Beister.

Iličeviću je ovaj pogodak bio prvi u sezoni.