Iličević precizan za HSV

Drugi gol Čopa u drugom nastupu za Malagu

28.07.2015.

Duje Čop vrlo je učinkovito započeo svoje pripreme s Malagom, a strijelac je bio i Ivo Iličević u prijateljskom dvoboju HSV-a.

Nakon što je svom novom klubu, španjolskom prvoligašu Malagi, donio pobjedu u susretu s njemačkim drugoligašem Freiburgom (1:0), Duje Čop u strijelce se upisao i u dvoboju protiv kolumbijskog Deportiva iz Calija.

Malaga je tom prigodom poražena 3:2, a hrvatski je napadač u 60. minuti glavom bio precizan za privremeno izjednačenje na 2:2.

Njemački prvoligaš HSV snage je u sklopu priprema odmjerio s danskim Aalborgom te je pobijedio rezultatom 4:1.

Drugi pogodak za Hamburžane bio je djelo Ive Iličevića, koji je zaigrao u udarnoj postavi te je izašao sredinom drugog poluvremena. Ivica Olić ovoga puta nije nastupio.