Premijerni pogodak u Švicarskoj

Pašalić u debiju potvrdio pobjedu Monaca u Ligi prvaka

28.07.2015.

Mladi hrvatski reprezentativac Mario Pašalić pogotkom je obilježio svoj prvi nastup u dresu Monaca u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

Francuski prvoligaš Monaco gostovao je kod švicarskih Young Boysa u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka, a od prve su minute nastupili reprezentativni vratar Danijel Subašić te mladi Mario Pašalić, koji je u Kneževinu došao na posudbu iz engleskog Chelseaja.

Monaco je poveo golovima Kurzawe i Carilla u 64. i 72. minuti, da bi u 74. minuti smanjio Nuzzolo.

Međutim, već u 75. minuti upravo je Pašalić primio loptu na rubu kaznenog prostora i snažnim udarcem postavio konačnih 3:1 za Monaco, koji je tako obavio veliki dio posla u pokušaju proboja u četvrto pretkolo Lige prvaka.

Pašalić je, kao i Subašić, odigrao cijelu utakmicu, a u sudačkoj je nadoknadi dobio i žuti karton.