Drugo kolo Suwon kupa

Remi Bašićevih "Čileanaca" s Južnom Korejom

04.09.2015.

U drugom kolu Suwon kupa u Južnoj Koreji reprezentacija Hrvatske odigrala je neriješenih 2:2 protiv domaćina.

Nakon poraza od Brazila u prvom kolu (2:1), mladi su Vatreni osvojili prvi bod na Suwon kupu, remiziravši s Južnom Korejom.

Domaćina je u vodstvo 2:0 doveo Seung Woo Lee, pogocima u 48. i 53. minuti.

Igrala se 60. minuta kada je Musa postigao prvi hrvatski pogodak i smanjio rezultat, a konačnih 2:2 postavio je Soldo u 88. minuti dvoboja.

Hrvatska je zaigrala u sastavu Nevistić, Kalaica, Soldo, Brekalo, Đurasek (od 60' Babić), Majić (od 46' Hudećek), Moro, Lovren (od 60' Pasariček), Karamarko (od 46' Budalić), Šverko (od 46' Đira) i Vizinger (od 46' Musa).

U trećem, posljednjem kolu Hrvatska igra protiv Nigerije 6. rujna. Nastup na Suwon kupu izabranicima Darija Bašića izvrsna je priprema za skorašnje Svjetsko prvenstvo U-17 u Čileu.