Pogodak za četvrtfinale Kupa

Iličević ušao s klupe i osigurao prolaz HSV-u

03.12.2013.

Ivo Iličević, nogometaš njemačkog HSV-a, postigao je odlučujući pogodak u utakmici osmine finala Njemačkog kupa.

HSV i Köln odigrali su u utorak dvoboj osmine finale Njemačkog kupa, a domaće je navijače u Hamburgu obradovao hrvatski reprezentativac Ivo Iličević.

Iličević je pet minuta prije kraja zabio za pobjedu svog kluba 2:1, pospremivši sa šest metara odbijenu loptu u mrežu. U igru je ušao u 75. minuti.

Beister je bio doveo HSV u vodstvo krajem prvog dijela, a početkom drugog poravnao je Matuszczyk. Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu.

Danijel Subašić odigrao je svih 90 minuta u prvenstvenoj pobjedi Monaca kod Nice (3:0), kao i Darijo Srna u slavlju svog Šahtara na gostovanju kod Černomoreca u Odesi (1:0). Eduardo Alves da Silva u tom je susretu priliku dobio od 65. minute.