Mladi Hrvat donio tri boda Monacu

Pašalić za pobjedu, dvije asistencije Srne

22.11.2015.

Mario Pašalić još je jednom postigao pogodak za Monaco, vrijedan tri boda, a Darijo Srna s dvije je asistencije pomogao doći do tri boda Šahtaru.

Kapetan Šahtara i hrvatske reprezentacije, Darijo Srna, ugradio je dvije asistencije u pobjedi 4:0 protiv Volina.

Srna je u 19. minuti asistirao Bonfilmu za vodstvo, a potom je Ismaily udvostručio prednost.

Igrala se 38. minuta kada je Srna ponovno asistirao Bonfilmu, za 3:0, a konačni je rezultat postavio Gladkij sredinom drugog poluvremena.

Srna je odigrao cijelu utakmicu za Šahtar, a Eduardo Alves da Silva ušao je s klupe za pričuve u 70. minuti.

Na tablici ukrajinskog prvenstva, nakon 14 odigranih utakmica, Šahtar i Vidin Dynamo Kijev poravnati su na vrhu s 37 bodova.

Kapetan Hrvatske U-21 i član Monaca, Mario Pašalić, bio je čovjek odluke u dvoboju 14. kola Ligue 1.

Monaco je na svom terenu svladao Nantes 1:0, a Pašalić je jedini pogodak postigao u 43. minuti na Toureovo dodavanje.

Mario Pašalić i reprezentativni vratar Danijel Subašić odigrali su cijelu utakmicu za svoj klub, a Monaco na tablici francuskog prvenstva drži šestu poziciju.