Kreković i Palaversa strijelci

Remi Hrvatske u prvom susretu u Crnoj Gori

01.12.2015.

Hrvatska reprezentacija do 16 godina starosti odigrala je prvu od dvije ovotjedne prijateljske utakmice u Crnoj Gori.

CRNA GORA - HRVATSKA 2:2
Prijateljska utakmica, Petrovac.

Strijelci: 0:1 - Kreković (38'), 1:1 - Krstović (42'), 2:1 - Krstović (60'), 2:2 - Palaversa (69')

Hrvatska: Kotarski, Šantalab, Radić, Vuk (od 50' Viduka), Hanuljak (od 60' Marušić), Šipoš (od 50' Baturina), Franjić, Bitunjac (od 60' Palaversa), Tomašković, Međimorec, Kreković (od 50' Pršir). Izbornik: M. Bračun.

Pod vodstvom izbornika Bračuna, hrvatska generacija U-16 otputovala je u Crnu Goru na dva okršaja s domaćim vršnjacima, a prvi je susret završio bez pobjednika.

Hrvatska je povela pogotkom Krekovića iz 38. minute, ali Crnogorci su potom s dva pogotka Krstovića preokrenuli rezultat.

Konačnih 2:2 postavio je Palaversa u 69. minuti, nakon što je ranije ušao s klupe za pričuve.

Druga je utakmica istih protivnika na rasporedu u četvrtak, 3. prosinca, u Podgorici, a početak je zakazan za 11 sati.