Remi s Rayo Vallecanom

Alen Halilović strijelac za Sporting

13.02.2016.

Alen Halilović upisao se u listu strijelaca u domaćem remiju svog Sportinga iz Gijona protiv Rayo Vallecana.

Sporting Gijon i Rayo Vallecano otvorili su 24. kolo španjolskog nogometnog prvenstva odigravši neriješenih 2:2, čim je Rayo Vallecano ostao na bod više i utakmicu više od momčadi Alena Halilovića.

Halilović je u igru ušao već u devetoj minuti, kao zamjena za ozlijeđenog Ndija, nedugo nakon što je Sporting poveo preko Guerrera.

Rayo je izjednačio u 39. minuti, kada je strijelac bio Miku. U sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena upravo je Halilović spretnom reakcijom pred protivničkim golom vratio prednost Sportingu, zabivši za 2:1.

Bod je gostima naposljetku osigurao Jozabed u 58. minuti dvoboja, a Halilović je ostao na terenu do kraja.