Remi i isključenje

Prvijenac Andreja Kramarića za Hoffenheim

13.02.2016.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je u subotu svoj prvijenac u dresu novog kluba.

Po dolasku na posudbu iz engleskog Leicester Cityja, Andrej Kramarić počeo je proljetni dio sezone u njemačkoj Bundesligi, u redovima momčadi Hoffenheima, te se po prvi puta upisao u listu strijelaca.

Njegov Hoffenheim gostovao je u sklopu 21. kola kod Werdera u Bremenu, a hrvatski je reprezentativac postigao vodeći pogodak, već u desetoj minuti dvoboja.

Pogodio je glavom na ubačaj Strobla s desne strane.

Međutim, prednost Hoffenheima nije dugo trajala, s obzirom da je samo tri minute poslije Djilobodji postavio konačnih 1:1.

Kramarić nije dočekao kraj utakmice na travnjaku jer je u 77. minuti zaradio drugi žuti karton.

Hoffenheim je pretposljednji na prvenstvenoj tablici, s bodom više od Hannovera i pet manje upravo od Werdera.