Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Brozović, Ćorluka ili Vargić?

18.04.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - odigrao svih 90 minuta u remiju bez pogodaka u Koprivnici kod Slaven Belupa (0:0).
Danijel Subašić (Monaco) - odigrao svih 90 minuta u pobjedi nad Marseilleom (2:1) pred svojim navijačima.
Ivan Vargić (Rijeka) - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Lokomotive, a pritom je u 48. minuti, pri rezultatu 0:0, obranio kazneni udarac Mariću.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - postigao jedini gol svoje momčadi u remiju s gradskim rivalom CSKA (1:1). Zabio je glavom u 22. minuti, a igrao je od početka do kraja susreta.
Marin Leovac (PAOK) - propustio gostujući remi svoje momčadi kod Plataniasa (0:0).
Dejan Lovren (Liverpool) - propustio pobjedu Redsa kod Bournemoutha (2:1).
Hrvoje Milić (Hajduk) - odigrao svih 90 minuta u remiju bez pogodaka u Koprivnici kod Slaven Belupa (0:0).
Josip Pivarić (Dinamo) - zbog ozljede propustio minimalnu maksimirsku pobjedu protiv Zagreba (1:0).
Danijel Pranjić (Panathinaikos) - propustio visoku domaću pobjedu nad Panthrakikosom (6:1).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - igrao svih 90 minuta u maksimirskoj pobjedi protiv Zagreba (1:0).
Darijo Srna (Šahtar) - propustio pobjedu protiv gradskog rivala Olimpika (3:0).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - igrao cijeli dvoboj i proslavio gostujuću pobjedu kod Hoverle u Užhorodu (2:0).
Šime Vrsaljko (Sassuolo) - igrao do 73. minute na gostovanju u Firenci, gdje je Sassuolo poražen 3:1.

Domagoj Antolić (Dinamo) - utakmicu sa Zagrebom na domaćem terenu pratio s klupe za pričuve.
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Sassuolom (3:1) te u desetoj minuti ubačajem asistirao Rodriguezu za vodeći gol.
Marcelo Brozović (Internazionale) - drugom pogotkom potvrdio domaću pobjedu Intera nad Napolijem (2:0). Precizan je bio u 44. minuti, a odigrao je cijelu utakmicu.
Alen Halilović (Sporting Gijon) - igrao drugo poluvrijeme na gostovanju kod Las Palmasa, zamijenivši na odmoru Pereza, i pomogao Sportingu osvojiti bod (1:1).
Mateo Kovačić (Real Madrid) - ostao na klupi za pričuve u gostujućem slavlju Kraljevskog kluba kod Getafea (5:1).
Luka Modrić (Real Madrid) - ostao na klupi za pričuve u gostujućem slavlju Kraljevskog kluba kod Getafea (5:1).
Ivan Rakitić (Barcelona) - odradio cijelu utakmicu na Camp Nou protiv Valencije, u kojoj su gosti slavili 2:1. U 26. minuti skrenuo loptu prema vlastitoj mreži za prvi pogodak i vodstvo Valencije.

Duje Čop (Malaga) - počeo domaći dvoboj protiv Athletic Bilbaa (0:1) u udarnoj postavi, a u 79. minuti zamijenio ga je Santa Cruz.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - igrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad Sassuolom (3:1)
Andrej Kramarić (Hoffenheim) -  Hoffenheim je pobijedio Herthu pred svojim navijačima 2:1, a Kramarić je igrao od prve do zadnje minute.
Mario Mandžukić (Juventus) - Juventus je kod kuće pobijedio Palermo 4:0, a Mandžukić je igrao od prve do zadnje minute.
Ivan Perišić (Internazionale) - igrao cijelu utakmicu protiv Napolija na San Siru, u kojoj je Inter pobijedio 2:0.
Marko Pjaca (Dinamo) - zbog ozljede propustio minimalnu maksimirsku pobjedu protiv Zagreba (1:0).
Ante Rebić (Verona) - domaći poraz od Frosinonea (1:2) pratio s klupe za pričuve.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s nastupima za Hrvatsku u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Francuskoj te s pozivima za prijateljske utakmice u 2016. godini)