Vatreni željeli još pogodaka

Ćorić: "Uvijek može i bolje i više"

28.05.2016.

Mladi Ante Ćorić nakon utakmice protiv Moldove istaknuo je kako vjeruje da Hrvatska može i bolje i više.

Unatoč prilikama, posebno onima u nastavku utakmice, Hrvatska je u Koprivnici Moldovu svladala rezultatom 1:0, a prigodu za nove pogotke imat će već 4. lipnja u Rijeci protiv San Marina.

"Imali smo dosta šansi, pogotovo u drugom poluvremenu, ali nije nas išlo. Bit će bolje sljedeći put", najavio je Ante Ćorić, koji je šansu od izbornika Ante Čačića dobio upravo poslije odmora.

Kakav je onda ostao dojam iz koprivničkog dvoboja, pripremnog uoči početka Europskog prvenstva u Francuskoj?

"Bilo je dobro, ali mislim da smo trebali postići još koji pogodak. Naravno da se uvijek može i bolje i više", jasan je bio Ćorić.