Slijedi borba za treće mjesto

Hrvatska U-21 slavila u Japanu protiv SWH-a

04.06.2016.

U svom drugom nastupu na turniru u Japanu, Hrvatska U-21 ubilježila je prvu pobjedu, protiv momčadi SWH Futsal Club.

Hrvatska reprezentacija u futsalu, za igrače do 21 godine starosti, pobijedila je u Japanu SWH Futsal Club rezultatom 5:2. U uvodnom je dvoboju bila remizirala s Espolada Hokkaidom 2:2.

Vodeći je pogodak za Hrvatsku protiv SWH-a postigao Đuraš u 11. minuti te se s tih 1:0 otišlo na poluvrijeme. Na 2:0 povisio je kapetan Horvat u 26. minuti, a nakon što je Takeishi smanjio rezultat, Čekol i Šamija vode Hrvatsku do visokih 4:1.

Za 4:2 pogodio je Sagawa u 38. minuti, a u posljednjim sekundama Postružin postavlja konačni rezultat.

Izabranici Marinka Mavrovića u nedjelju će igrati susret za treće mjesto na turniru.