Zatresao mrežu za vodstvo

Kramarić strijelac u novom remiju Hoffenheima

20.09.2016.

U četvrtom kolu Bundeslige Hoffenheim je ubilježio i četvrti remi, a jedini strijelac u gostima kod Darmstadta bio je Andrej Kramarić.

Hrvatski napadač Andrej Kramarić postigao je prvi ovosezonski bundesligaški pogodak, a njegov Hoffenheim još je jednom odigrao neriješeno.

Kod Darmstadta je Hoffenheim poveo Kramarićevim golom iz 46. minute, nakon preciznog prizemnog udarca s ruba kaznenog prostora, a u sudačkoj nadoknadi susreta domaćin je izjednačio na 1:1 preko Olijnyka.

Kramarić je igrao u početnoj postavi svoje momčadi, a u 54. minuti zamijenio ga je Vargas.

Na tablici njemačkog nogometnog prvenstva Hoffenheim se trenutačno nalazi na 11. mjestu s četiri osvojena boda, koliko ima i Darmstadt.