Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Kramarić, Perišić, Subašić ili Vida?

26.09.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - kapetan Hajduka odradio je cijelu domaću utakmicu protiv Cibalije i sa svojim suigračima proslavio visoku pobjedu 6:1.
Danijel Subašić (Monaco) - nakon obranjenog kaznenog udarca Nici pod tjednom, branio cijelu domaću utakmicu protiv Angersa (2:1) i dobrim obranama u samoj završnici pomogao svojoj momčadi sačuvati sva tri boda.
Ivan Vargić (Lazio) - ostao na klupi u Lazijevoj domaćoj pobjedi protiv Empolija 2:0.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Lokomotiv je poražen na gostujućem terenu u Rostovu 1:0, a Ćorluka je zbog ozljede na poluvremenu zamijenjen Mihalikom.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - nije kandidirao za gostovanje Apotekara kod Mainza, s kojeg su odnijeli sva tri boda (3:2).
Dejan Lovren (Liverpool) - nije bio u kadru za visoku pobjedu Liverpoola (5:1) nad Hull Cityjem na Anfieldu.
Josip Pivarić (Dinamo) - kao kapetan Dinama odigrao svih 90 minuta na gostovanju kod Lokomotive, u pobjedi 1:0.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - gostujuću pobjedu Modrih nad Lokomotivom (1:0) pratio s klupe za pričuve.
Ivan Strinić (Napoli) - ostao na Napolijevoj klupi za pričuve u domaćoj pobjedi nad Chievom (2:0).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - odigrao svih 90 minuta na pobjedničkom gostovanju Kijevljana (4:0) kod Olimpika iz Donecka, a pritom je poveo svoju momčad na teren kao kapetan.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - minimalno slavlje Atletica pred svojim navijačima protiv Deportiva (1:0) Vrsaljko je proveo među pričuvama.

Milan Badelj (Fiorentina) - u domaćem remiju bez pogodaka s Milanom (0:0) igrao do 73. minute, kada ga je zamijenio Tello.
Marcelo Brozović (Internazionale) - nije konkurirao za dvoboj Intera i Bologne, koji je završio bez pobjednika (1:1).
Ante Ćorić (Dinamo) - zaigrao u početnoj postavi Dinama kod Lokomotive (1:0), a na odmoru je umjesto njega ušao Henriquez.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - ostao je među pričuvama Real Madrida na gostovanju kod Las Palmasa (2:2).
Luka Modrić (Real Madrid) - igrao od prve do zadnje minute na gostovanju Real Madrida kod Las Palmasa (2:2).
Ivan Perišić (Internazionale) - odradio svih 90 minuta u susretu Intera i Bologne (1:1) te u 37. minuti odličnim volejem pogodio za izjednačenje. Pritom je i pripremao izvrsne prilike suigračima te dobio pohvale za svoju sjajnu partiju.
Ivan Rakitić (Barcelona) - Katalonci su slavili na gostovanju kod Sportinga u Gijonu 5:0, a Ivan Rakitić nije ulazio u igru.
Marko Rog (Napoli) - ostao na Napolijevoj klupi za pričuve u domaćoj pobjedi nad Chievom (2:0).

Duje Čop (Sporting Gijon) - u visokom domaćem porazu od Barcelone (5:0) igrao do 68. minute, kada ga je zamijenio Castro.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - odigrao cijeli susret u domaćem remiju bez pogodaka s Milanom (0:0).
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - igrao od početka do kraja u pobjedi Hoffenheima nad Schalkeom 2:1 te poveo preokret domaćih nogometaša nakon vodstva gostiju. U 17. minuti glavom je pogodio za poravnanje na 1:1.
Mario Mandžukić (Juventus) - igrao cijelu utakmicu u minimalnoj gostujućoj pobjedi Stare dame kod Palerma (1:0).
Marko Pjaca (Juventus) - nije ulazio u igru u Juventusovoj gostujućoj pobjedi kod Palerma (1:0).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)