Susret s Ekonomcem

Nacional započeo nastup u Futsal Cupu

12.10.2016.

Hrvatski prvak Nacional započeo je u srijedu u Kragujevcu svoj ovosezonski nastup u UEFA Futsal Cupu.

U susretu prvog kola turnira u Srbiji, zagrebački Nacional snage je odmjerio s domaćinom, momčadi Ekonomca, koja je naposljetku upisala prve bodove pobjedom 5:1.

Ekonomac je poveo u petoj minuti preko Borisova, a poravnao je Novak nedugo nakon početka drugog poluvremena. Slavlje domaćina osigurali su Valenko u 34. minuti te zatim Matijević, Rnić i Borisov golovima u posljednje tri minute dvoboja.

U drugoj utakmici prvog kola, Lidselmash je svladao Athinu '90 rezultatom 3:1. U drugom se kolu sastaju Nacional i Lidselmash (četvrtak, 18:00) te Ekonomac i Athina '90. Treće je kolo na rasporedu u subotu, 15. listopada.

Plasman u Elitno kolo osigurat će dvije najbolje momčadi iz skupine.