Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Kramarić, Mitrović ili Perišić?

17.10.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - kao kapetan Hajduka branio svih 90 minuta u gradskom derbiju protiv Splita koji je pripao Hajduku rezultatom 2:1.
Danijel Subašić (Monaco) - branio cijeli susret u gostujućem porazu Monaca kod Toulousea (3:1).
Ivan Vargić (Lazio) - Lazio je kod kuće remizirao s Bolognom 1:1, a Vargić je ostao na klupi za pričuve.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - zbog ozljede nije konkurirao za gostovanje svog Lokomotiva kod Amkara (0:0).
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - nije bio među kandidatima za okršaj Werdera i Bayera u Bremenu i poraz sastava iz Leverkusena 2:1.
Dejan Lovren (Liverpool) - igrao od prve do zadnje minute u engleskom derbiju Liverpoola i Manchester Uniteda na Anfieldu (0:0).
Matej Mitrović (Rijeka) - odigrao cijeli susret u pobjedi Rijeke na Kantridi protiv Osijeka (3:0) i pomogao svom klubu sačuvati mrežu u derbiju.
Josip Pivarić (Dinamo) - odradio svih 90 minuta kod Slaven Belupa te s Dinamom osvojio sva tri boda (1:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - igrao od početka do kraja na gostovanju kod Slaven Belupa, gdje je Dinamo slavio 1:0.
Ivan Strinić (Napoli) - ostao među Napolijevim pričuvama u domaćem porazu od Rome (3:1).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - igrao od početka do kraja u gostujućem remiju Kijevljana kod Černomoreca (1:1).
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - Atletico je uvjerljivo porazio Granadu 7:1, a Vrsaljko je ostao među pričuvama svoje momčadi.

Domagoj Antolić (Dinamo) - kao kapetan Modrih odradio cijelu utakmicu na pobjedničkom gostovanju kod Slaven Belupa (1:0).
Milan Badelj (Fiorentina)
- Fiorentina je na svom terenu odigrala 0:0 s Atalantom, a Badelj je igrao od početka do kraja utakmice te zaradio žuti karton.
Marcelo Brozović (Internazionale) - ostao na Interovoj klupi za pričuve u domaćem porazu od Cagliarija (2:1).
Ante Ćorić (Dinamo) - igrao u udarnoj jedanaestorici Dinama kod Slaven Belupa (1:0) te izašao u 66. minuti, a zamijenio ga je Fernandes.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u visokoj pobjedi Real Madrida kod Betisa (6:1) igrao u početnoj postavi, a u 65. minuti svoje je mjesto prepustio Lucasu.
Luka Modrić (Real Madrid) - zbog ozljede propustio uvjerljivu pobjedu Real Madrida kod Betisa (6:1).
Ivan Perišić (Internazionale) - Inter je na svom terenu poražen od Cagliarija 2:1, a Perišić je prizemno centrirao u akciji koja je dovela do pogotka J. Marija u 56. minuti. Odigrao cijelu utakmicu.
Ivan Rakitić (Barcelona) - igrao svih 90 minuta u Barceloninoj pobjedi na Camp Nou protiv Deportiva (4:0).
Marko Rog (Napoli) - ostao među Napolijevim pričuvama u domaćem porazu od Rome (3:1).

Duje Čop (Sporting Gijon) - u domaćem porazu od Valencije (2:1) igrao do 64. minute, kada ga je zamijenio Viguera. Zaradio žuti karton.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - Fiorentina je na svom terenu odigrala 0:0 s Atalantom, a Kalinić je igrao od početka do kraja utakmice.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je kod kuće pobijedio Freiburg 2:1, a Kramarić je u 81. minuti postigao pobjedonosni pogodak s 11 metara. Odigrao je cijelu utakmicu.
Mario Mandžukić (Juventus) - u pobjedi nad Udineseom pred svojim navijačima (2:1) igrao do 66. minute, kada ga je zamijenio Higuain.
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede propustio domaći ogled s Udineseom i pobjedu 2:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)