Učinkoviti na gostovanjima

Rakitić i Kramarić asistenti u pobjedama

22.10.2016.

Ivan Rakitić i Andrej Kramarić ugradili su po jednu asistenciju u subotnje pobjede svojih klubova, Barcelone i Hoffenheima.

Barcelona je gostovala kod Valencije i pobijedila 3:2 pogotkom Messija s bijele točke u sudačkoj nadoknadi vremena, a za vodstvo momčadi Luisa Enriquea također je pogodio Messi, u 22. minuti susreta.

Tada mu je dodavanjem u kaznenom prostoru asistirao hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, koji je u igru ušao u 14. minuti umjesto ozlijeđenog Inieste.

Hoffenheim je također slavio na gostovanju, 3:0 kod Bayera iz Leverkusena, golovima Demirbaya, Wagnera i Zubera.

Pri Wagnerovom pogotku za 2:0, u 49. minuti utakmice, asistent je bio učinkoviti Andrej Kramarić, dodavanjem strijelcu s lijeve strane terena. Kramarić je igrao do 65. minute, kada ga je zamijenio Szalai. U redovima Bayera Tin Jedvaj ostao je na klupi za pričuve.