Svladana Sampdoria

Mandžukić postigao vodeći gol u pobjedi Juventusa

26.10.2016.

Hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić prvi se upisao u listu strijelaca u ligaškom dvoboju Juventusa i Sampdorije.

Stara dama iz Torina u sklopu desetog je kola talijanskog prvenstva na svom terenu dočekala Sampdoriju, a na prvi se pogodak čekalo samo četiri minute.

Tada je napadač Vatrenih Mario Mandžukić na ubačaj Cuadrada glavom zatresao mrežu i donio Juventusu vodstvo.

Na 2:0 ubrzo je povisio Chiellini, da bi u 57. minuti Schick smanjio prednost domaćina. Međutim, pobjedu Juventusa 4:1 osigurali su Pjanić i još jednom Chiellini.

Mario Mandžukić odigrao je cijelu utakmicu za Juventus, dok Marko Pjaca nije kandidirao za sastav zbog ozljede. U početnoj jedanaestorici Sampdorije zaigrao je Ante Budimir, a u 61. minuti zamijenio ga je Quagliarella.