Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Jedvaj, Lovren ili Vida?

31.10.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - kapetan Hajduka branio je cijelu utakmicu na Poljudu protiv Osijeka (1:0).
Danijel Subašić (Monaco) - Monaco je remizirao 1:1 na gostovanju kod St. Etiennea, a Subašić je igrao od početka do kraja susreta.
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u domaćoj pobjedi nad Sassuolom 2:1.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - nije nastupio u gostujućem porazu Lokomotiva kod Rubina iz Kazana (2:0).
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - odigrao svih 90 minuta u pobjedi kod Wolfsburga 2:1 te u 83. minuti postigao pobjednosni pogodak za Bayer.
Dejan Lovren (Liverpool) - na gostovanju kod Crystal Palacea (4:2) odradio cijeli susret te u 21. minuti zatresao mrežu za vodstvo Liverpoola 2:1.
Matej Mitrović (Rijeka) - odigrao cijeli dvoboj u pobjedničkom gostovanju Rijeke kod Lokomotive (2:0).
Josip Pivarić (Dinamo) - kao kapetan igrao cijelu utakmicu na gostovanju u Zaprešiću kod Intera, gdje je Dinamo slavio 1:0.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - u 82. minuti susreta kod Intera (1:0) ušao u igru umjesto Soudanija.
Ivan Strinić (Napoli) - na gostovanju kod Juventusa nije ulazio u igru, a domaćin je pobijedio 2:1.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - odigrao svih 90 minuta na domaćem terenu protiv Karpatyja te u 28. minuti postigao drugi pogodak svoje momčadi u pobjedi 4:1.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - Atletico je kod kuće svladao Malagu 4:2, a Vrsaljko je ostao među pričuvama.

Domagoj Antolić (Dinamo) - zbog ozljede propustio gostujuću pobjedu Dinama nad Interom (1:0).
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao od prve do zadnje minute u gostujućoj pobjedi Fiorentine kod Bologne (1:0).
Marcelo Brozović (Internazionale) - odigrao cijelu utakmicu u porazu Intera kod Sampdorije (1:0).
Ante Ćorić (Dinamo) - postigao jedini, pobjedonosni pogodak za Dinamo na gostovanju kod Intera u Zaprešiću (1:0), u devetoj minuti, a u 54. minuti zamijenio ga je Knežević.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - igrao cijelu utakmicu na gostovanju kod Alavesa, gdje je Real Madrid upisao sva tri boda (4:1).
Luka Modrić (Real Madrid) - zbog ozljede propustio gostujući ogled Real Madrida s Alavesom (4:1).
Ivan Perišić (Internazionale) - u porazu Intera kod Sampdorije (1:0) ušao u igru u 76. minuti umjesto Candreve.
Ivan Rakitić (Barcelona) - Barcelona je na Camp Nou nadjačala Granadu 1:0, a Rakitić je odigrao svih 90 minuta.
Marko Rog (Napoli) - na gostovanju kod Juventusa nije ulazio u igru, a domaćin je pobijedio 2:1.

Duje Čop (Sporting Gijon) - Sporting je u Gijonu dočekao Sevillu (1:1), a Čop je igrao do 70. minute, kada ga je zamijenio Ndi, te pritom zaradio žuti karton.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u gostujućoj pobjedi Fiorentine kod Bologne (1:0) postigao jedini, odlučujući pogodak na utakmici. U 31. minuti precizan je bio iz ponovljenog pokušaja s bijele točke, nakon što je sam izborio kazneni udarac te isključenje Gastaldella.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je kod kuće svladao Herthu 1:0, a Kramarić je odradio svih 90 minuta.
Mario Mandžukić (Juventus) - igrao cijelu utakmicu kod kuće protiv Napolija (2:1) i zaradio žuti karton.
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede propustio domaću pobjedu Juventusa nad Napolijem 2:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)