Druga pobjeda u Zalaegerszegu

Hrvatska ponovno bolja od Mađarske

02.11.2016.

Hrvatska reprezentacija u futsalu dva je puta u dva dana nadjačala svoje domaćine, izabranu vrstu Mađarske.

MAĐARSKA - HRVATSKA 2:4 (1:1)
Prijateljska utakmica, Zalaegerszeg.

Strijelci: 0:1 - Grcić (1'), 1:1 - Klacsak (1'), 1:2 - Postružin (31'), 1:3 - Jelovčić (34'), 1:4 - Postružin (38'), 2:4 - Komaromi (40')

Hrvatska: Bilić, Grcić, Jelovčić, Marinović, Novak, Kanjuh, Grbeša, Kazazić, Babić, Perić, Grbić, Luketin, Postružin, Jelavić, Jukić. Izbornik: M. Stanković

Nakon 4:0 u prvom prijateljskom dvoboju odigranom u utorak, Stankovićevi su izabranici svladali Mađare i u srijedu, rezultatom 4:2.

Već u prvoj minuti pala su dva gola: Grcić je opet doveo Hrvatsku u vodstvo, no odmah je poravnao Klacsak.

U drugom poluvremenu Postružin s dva pogotka te Jelovčić donose Hrvatskoj prednost 4:1, da bi u samoj završnici Komaromi ublažio mađarski poraz.