Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Čop, Mandžukić ili Perišić?

07.11.2016.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Hajduk) - kapetan Hajduka odigrao je cijelu utakmicu u porazu Hajduka u Jadranskom derbiju kod Rijeke 2:1.
Danijel Subašić (Monaco) - Monaco je uvjerljivo svladao Nancy na svom terenu, a Subašić je igrao cijeli susret i nije morao vaditi loptu iz mreže (6:0).
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u remiju kod Napolija 1:1.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Moskovljani su kod kuće nadjačali Anži 4:0, a Ćorluka je igrao do 74. minute, kada ga je zamijenio N'dinga.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - u pobjedi Apotekara nad Darmstadtom u Leverkusenu (3:2) nije ulazio u igru.
Marin Leovac (PAOK) - u minimalnom gostujućem porazu kod Panioniosa (1:0) u igru ušao u 69. minuti umjesto Malezasa.
Dejan Lovren (Liverpool) - nije konkurirao za dvoboj Liverpoola i Watforda na Anfieldu (6:1).
Matej Mitrović (Rijeka) - igrao svih 90 minuta u pobjedi Rijeke u Jadranskom derbiju protiv Hajduka (2:1).
Josip Pivarić (Dinamo) - ostao na klupi Dinama u minimalnoj pobjedi kod Splita (1:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - nije kandidirao za Dinamovu pobjedu na gostovanju kod Splita (1:0).
Ivan Strinić (Napoli) - u domaćem remiju s Lazijem (1:1) ostao na klupi za pričuve.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - kao kapetan Kijevljana odradio svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi kod Dnipra (2:1).
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - Atletico je poražen na gostovanju kod Real Sociedada (2:0), a Vrsaljko je ostao među pričuvama.

Domagoj Antolić (Dinamo) - zbog ozljede nije konkurirao za Dinamovo pobjedničko gostovanje kod Splita (1:0).
Milan Badelj (Fiorentina)
- u domaćem remiju protiv Sampdorije (1:1) zaradio žuti karton, a u 71. minuti zamijenio ga je Sanchez.
Filip Bradarić (Rijeka) - igrao svih 90 minuta u pobjedi Rijeke u Jadranskom derbiju protiv Hajduka (2:1)
Marcelo Brozović (Internazionale) - Brozović je igrao od početka do kraja utakmice u domaćoj pobjedi Intera protiv Crotonea 3:0.
Ante Ćorić (Dinamo) - U Dinamovoj pobjedi kod Splita 1:0 igrao do 77. minute, kada ga je zamijenio Machado.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - igrao u početnoj postavi Real Madrida u domaćoj pobjedi nad Leganesom (3:0) te u 62. minuti prepustio mjesto Modriću.
Luka Modrić (Real Madrid) - po oporavku od ozljede koljena vratio se na teren u 62. minuti ogleda s Leganesom (3:0), ušavši u igru umjesto Kovačića.
Ivan Perišić (Internazionale) - u pobjedi Intera nad Crotoneom na San Siru 3:0 postigao vodeći pogodak svoje momčadi, u 84. minuti, a odradio je cijelu utakmicu.
Ivan Rakitić (Barcelona) - u preokretu Barcelone za pobjedu kod Seville 2:1 igrao do 71. minute, kada ga je zamijenio Gomes.
Marko Rog (Napoli) - u domaćem remiju s Lazijem (1:1) ostao na klupi za pričuve.

Duje Čop (Sporting Gijon) - na gostovanju kod bivšeg kluba, Malage, asistirao za prvi pogodak Sportinga i postigao drugi, iz slobodnog udarca u 49. minuti, no Malaga je naposljetku slavila 3:2.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - Fiorentina je kod kuće remizirala sa Sampdorijom 1:1, pri čemu je Kalinić igrao od početka do kraja susreta.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je kod Bayerna osvojio bod (1:1), a Kramarić je na Allianz Areni igrao do 71. minute, kada ga je zamijenio Vargas.
Mario Mandžukić (Juventus) - postigao vodeći pogodak Stare dame na gostovanju kod Chieva, a u pobjedi 2:1 precizan je bio na proigravanje Cuadrada u 53. minuti. Odigrao je cijelu utakmicu.
Marko Pjaca (Juventus) - zbog ozljede propustio gostujuću pobjedu Juventusa kod Chieva 2:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)