Četvrti u zadnjih šest susreta

Mandžukić novim golom potvrdio novu pobjedu Juventusa

03.12.2016.

U susretu Juventusa i Atalante hrvatski napadač Mario Mandžukić još se jednom upisao u ljestvicu strijelaca.

Nogometaši talijanskog prvaka Juventusa pobjedničkim su se navikama u talijanskom prvenstvu vratili na domaćem terenu protiv Atalante, koju su svladali rezultatom 3:1.

Već u 15. minuti Sandro je doveo Torineze u vodstvo, a samo četiri minute poslije Rugani je povisio na 2:0. Igrala se 64. minuta kada je Pjanić ubacio iz kuta, a reprezentativni napadač Mario Mandžukić glavom zatresao mrežu za treći pogodak svoje momčadi.

Atalanta je ublažila poraz preko Freulera desetak minuta prije kraja, a Mandžukić je izašao u 75. minute te prepustio mjesto Cuadradu. Marko Pjaca nije kandidirao za susret zbog ozljede.

Mandžukiću je to bio četvrti gol u zadnjih šest nastupa, a uoči utakmice uručena mu je nagrada za najboljeg Juventusovog nogometaša u studenom, po izboru navijača Stare dame.