Prvi pogodak Pavlovića u Francuskoj

Mandžukić asistirao za vodstvo Juventusa

22.01.2017.

Reprezentativni napadač Mario Mandžukić pomogao je Juventusu pobijediti Lazio, a Mateo Pavlović postigao je prvijenac za Angers.

Nedjeljni program talijanskog nogometnog prvenstva otvorili su Juventus i Lazio, a Stara dama do vodstva je došla nakon samo pet minuta igre, kada je Mario Mandžukić glavom spustio loptu za Dybalu, koji pogađa za 1:0.

Već u 17. minuti Higuain je postavio konačnih 2:0, a Mandžukić je odigrao cijelu utakmicu. Marko Pjaca ušao je s klupe u 87. minuti umjesto Higuaina. U redovima Lazija Ivan Vargić ostao je među pričuvama.

U 21. kolu francuske lige Saint Etienne je ugostio Angers, a u 17. minuti dvoboja vodeći je pogodak za Angers postigao bivši mladi reprezentativac Hrvatske, Mateo Pavlović. Branič je mrežu zatresao glavom, a bio mu je to prvi pogodak za novi klub.

Saint Etienne je u drugom poluvremenu preokrenuo na 2:1 i naposljetku slavio, a Pavlović je igrao od početka do kraja utakmice.