Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Badelj, Jedvaj ili Rakitić?

13.02.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - Gent je kod kuće poražen od Eupena (1:0), a Kalinić je igrao od početka do kraja.
Danijel Subašić (Monaco) - U uvjerljivoj domaćoj pobjedi Monaca Subašić nije primio pogodak, a stradao je Metz 5:0.
Ivan Vargić (Lazio) - Lazio u ponedjeljak navečer dočekuje Milan.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - Apotekari su kod kuće nadjačali Eintracht 3:0, pri čemu je Jedvaj odigrao cijelu utakmicu i zaslužio pohvale za jednog od najkorisnijih igrača.
Marin Leovac (PAOK) - na gostovanju kod Xanthija (0:0) u 57. minuti zamijenio Deligiannidisa.
Dejan Lovren (Liverpool) - zbog ozljede propustio slavlje Liverpoola na Anfieldu protiv Tottenhama (2:0).
Matej Mitrović (Bešiktaš) - u gostujućem porazu vodećeg Bešiktaša kod Kardemir Karabukspora (2:1) odradio svih 90 minuta.
Josip Pivarić (Dinamo) -  MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Ivan Strinić (Napoli) - ostao među pričuvama u domaćoj pobjedi Napolija protiv Genoe 2:0.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - ukrajinsko se prvenstvo nastavlja krajem veljače.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - u preokretu Atletica protiv Celte (3:2) Vrsaljko je igrao u drugom poluvremenu, zamijenivši na odmoru Juanfrana.

Domagoj Antolić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Milan Badelj (Fiorentina)
- Fiorentina je svladala Udinese 3:0 uz kvalitetan doprinos Milana Badelja tijekom cijelog susreta, zbog čega je bio među bolje ocijenjenim igračima.
Filip Bradarić (Rijeka) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Marcelo Brozović (Internazionale) - zbog ozljede nije kandidirao za domaći dvoboj s Empolijem i pobjedu Intera 2:0.
Ante Ćorić (Dinamo) - MAXtv Prva liga nastavlja se u veljači.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - Kraljevski je klub slavio kod Osasune 3:1, a Kovačić je u 88. minuti zamijenio Isca.
Luka Modrić (Real Madrid) - potvrdio oporavak od ozljede odigravši svih 90 minuta u pobjedi kod Osasune (3:1) te zaradio žuti karton.
Ivan Perišić (Internazionale) - zbog crvenog kartona u prošlom kolu propustio domaću pobjedu Intera nad Empolijem (2:0).
Ivan Rakitić (Barcelona) - Barcelona je uvjerljivo pobijedila na gostovanju kod Alavesa, a Rakitić je u 65. minuti postigao lijep pogodak u suprotni gornji kut, peti od ukupno šest svoje momčadi (6:0).
Marko Rog (Napoli) - Napoli je kod kuće nadjačao Genou 2:0, a Rog je u igru ušao u 73. minuti umjesto Giaccherinija.

Duje Čop (Sporting Gijon) - ostao na među pričuvama u gostujućoj pobjedi Sportinga kod Leganesa (2:0) te na klupi zaradio žuti karton.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - u 67. minuti domaćeg ogleda s Udineseom (3:0) zamijenio Babacara.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je poražen 2:1 kod Wolfsburga, a Kramarić je igrao do 58. minute, kada je ušao Szalai.
Mario Mandžukić (Juventus) - odradio svih 90 minuta u Juventusovoj pobjedi kod Cagliarija 2:0 te zaradio žuti karton.
Marko Pjaca (Juventus) - nije ulazio u igru u Juventusovom gostujućem slavlju kod Cagliarija (2:0).

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)