Hoffenheim bolji od Darmstadta

Kramarić ušao s klupe, s dva gola donio pobjedu

18.02.2017.

Reprezentativni napadač Andrej Kramarić bio je čovjek odluke u bundesligaškom dvoboju Hoffenheima i Darmstadta

Hoffenheim je goste iz Darmstadta dočekao u sklopu 21. kola njemačkog prvenstva, a rezultat je na poluvremenu ostao početnih 0:0.

U 50. minuti u igru je umjesto Demirbaya ušao napadač Vatrenih Andrej Kramarić, te je već u 64. minuti s desne strane peterca precizno pogodio suparničku mrežu za vodstvo.

U sudačkoj nadoknadi utakmice Kramarić je s bijele točke postavio konačnih 2:0 te tako osigurao sva tri boda svojoj momčadi.

Za sastav Darmstadta od 57. minuti zaigrao je i Mirko Antonio Čolak. Hoffenheim je ovom pobjedom preskočio Kovačev i Rebićev Eintracht te je bodovno poravnat s trećeplasiranom Borussijom iz Dortmunda.