Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Bradarić, Kalinić ili Kramarić?

20.02.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - branio od početka do kraja susreta u kojemu je Gent kod Standarda iz Liegea odigrao 1:1.
Danijel Subašić (Monaco) - u remiju Monaca kod Bastije (1:1) odigrao cijelu utakmicu.
Ivan Vargić (Lazio) - Lazio je pobijedio kod Empolija 2:1, a Vargić je ostao među pričuvama.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - odigrao cijelu utakmicu kod Augsburga, koju su Apotekari dobili rezultatom 3:1.
Marin Leovac (PAOK) - nije kandidirao za domaći dvoboj s Verijom u Solunu (4:0).
Dejan Lovren (Liverpool) - Liverpool ovaj vikend nije nastupao u FA Kupu.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - nije bio u Bešiktaševom kadru za domaću pobjedu nad Akhisarom (3:1).
Josip Pivarić (Dinamo) - u pobjedi nad Slaven Belupom na Maksimiru (1:0) odradio svih 90 minuta.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) -  nije nastupio u domaćem susretu Dinama protiv Slaven Belupa (1:0).
Ivan Strinić (Napoli) - Napoli je u gostima pobijedio Chievo 3:1, a Strinić je ostao na klupi za pričuve.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - ukrajinsko se prvenstvo nastavlja krajem veljače.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - igrao od početka do kraja utakmice u gostujućoj pobjedi Atletica kod Sportinga iz Gijona (4:1).

Domagoj Antolić (Dinamo) - igrao cijeli domaći dvoboj Dinama i Slaven Belupa, u kojemu su Modri slavili 1:0.
Milan Badelj (Fiorentina)
- u porazu svoje momčadi kod Milana (2:1) igrao od 71. minute, zamijenivši Chiesu.
Filip Bradarić (Rijeka) - u sadržajnom okršaju kod Osijeka i pobjedi Rijeke 3:2 sudjelovao do 88. minute, kada je mjesto prepustio Malešu, a u 18. minuti asistirao je Gavranoviću za vodeći pogodak.
Marcelo Brozović (Internazionale) - zbog ozljede nije konkurirao za utakmicu kod Bologne i pobjedu 1:0.
Ante Ćorić (Dinamo) - igrao do 62. minute ogleda Dinama i Slaven Belupa (1:0), kada ga je zamijenio Šitum.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - zaigrao u početnoj postavi Real Madrida na stadionu Santiago Bernabeu protiv Espanyola (2:0), zaradio žuti karton, a u 61. minuti zamijenio ga je Casemiro.
Luka Modrić (Real Madrid) - nije bio u kadru za domaću pobjedu Kraljeva nad Espanyolom 2:0.
Ivan Perišić (Internazionale) - odigrao svih 90 minuta u Interovoj minimalnoj pobjedi na gostovanju kod Bologne (1:0).
Ivan Rakitić (Barcelona) - igrao cijeli domaći dvoboj s Leganesom u kojemu je Barcelona slavila rezultatom 2:1.
Marko Rog (Napoli) - s klupe za pričuve pratio gostujuću pobjedu Napolija kod Chieva (3:1).

Duje Čop (Sporting Gijon) - u porazu Sportinga u Gijonu od Atletico Madrida (4:1) igrao od 84. minute, kada je zamijenio Gomeza.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - jedini strijelac Viola u porazu na gostovanju kod Milana (2:1). Precizan je bio u 21. minuti na ubačaj Chiese te je odigrao cijelu utakmicu.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - u 50. minuti dvoboja Hoffenheima i Darmstadta (2:0) ušao u igru umjesto Demirbaya te s dva pogotka osigurao sva tri boda domaćoj momčadi. Drugi je pogodak postigao iz kaznenog udarca.
Mario Mandžukić (Juventus) - Stara dama pobijedila je pred svojim navijačima Palermo 4:1, a Mandžukić nije imao pravo nastupa zbog žutih kartona.
Marko Pjaca (Juventus) - odradio svih 90 minuta u domaćoj pobjedi Juventusa nad Palermom 4:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)