Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: N. Kalinić, Mandžukić ili Perišić?

28.02.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - branio cijelu domaću utakmicu protiv Mouscrona i slavio pobjedu svoje momčadi 3:1.
Danijel Subašić (Monaco) - Monaco je u gostima svladao Guingamp 2:1 uz Subašićev doprinos tijekom svih 90 minuta.
Ivan Vargić (Lazio) - u Lazijevoj pobjedi protiv Udinesea kod kuće 1:0 Vargić je bio na klupi svoje momčadi.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - rusko se prvenstvo nastavlja početkom ožujka.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - Apotekari su pred svojim navijačima poraženi 2:0 od Mainza, pri čemu je Jedvaj odradio cijelu utakmicu.
Marin Leovac (PAOK) - odigrao svih 90 minuta u gostujućem remiju kod Iraklisa (1:1).
Dejan Lovren (Liverpool) - zbog ozljede nije konkurirao za Liverpoolov okršaj kod Leicester Cityja i poraz 3:1.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - derbi turskog prvenstva kod Galatasaraya Bešiktaš je dobio 1:0, a Mitrović je ostao među pričuvama.
Josip Pivarić (Dinamo) - odradio cijelu utakmicu kod Cibalije uz pobjedu Modrih 2:1.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - igrao od početka do kraja susreta u Vinkovcima, gdje je Dinamo kod Cibalije slavio 2:1.
Ivan Strinić (Napoli) - nije ulazio u igru u domaćem porazu od Atalante (2:0).
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Kijevljani su slavili na gostovanju kod Zorje 2:1, a Vida je odradio cijeli susret i zaradio žuti karton.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - odigrao cijeli dvoboj s Barcelonom, koja je na Vicente Calderonu svladala Vrsaljkov Atletico 2:1.

Domagoj Antolić (Dinamo) - igrao svih 90 minuta kod Cibalije, u Dinamovoj pobjedi 2:1.
Milan Badelj (Fiorentina)
- igrao od početka do kraja u domaćem remiju s Torinom (2:2).
Filip Bradarić (Rijeka) - nije nastupio u pobjedi Rijeke u Zaprešiću kod Intera (2:1).
Marcelo Brozović (Internazionale) - Inter je kod kuće poražen od Rome 3:1, a Brozović je igrao do 55. minute, kada ga je zamijenio Eder.
Ante Ćorić (Dinamo) - odigrao prvo poluvrijeme u Vinkovcima kod Cibalije (2:1), da bi na odmoru prepustio mjesto Sammiru.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - ostao među Realovim pričuvama na pobjedničkom gostovanju kod Villarreala (3:2).
Luka Modrić (Real Madrid) - u Realovom preokretu protiv Villarreala (3:2) sudjelovao od početka do kraja utakmice.
Ivan Perišić (Internazionale) - asistent za jedini pogodak Intera u domaćem porazu od Rome (3:1), Icardiju u 81. minuti susreta. Perišić je odigrao cijelu utakmicu i zaradio žuti karton.
Ivan Rakitić (Barcelona) - Katalonci su gostovali kod Atletico Madrida, pobijedili 2:1, a Rakitić je u 71. minuti zamijenio Iniestu.
Marko Rog (Napoli) - nije ulazio u igru u domaćem porazu od Atalante (2:0).

Duje Čop (Sporting Gijon) - u domaćem remiju sa Celtom iz Viga (1:1) igrao od 86. minute, kada je zamijenio Traorea.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - postigao drugi pogodak svoje momčadi u domaćem remiju s Torinom (2:2). Precizan je bio glavom u 38. minuti te je odigrao cijeli susret.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - na gostovanju kod Schalkea (1:1) u igru ušao u 70. minuti umjesto Terrazzina.
Mario Mandžukić (Juventus) - Juventus je nadjačao Empoli na svom terenu 2:0, a Mandžukić je u 52. minuti pucao glavom da bi lopta naposljetku završila u mreži, dok je pogodak ubilježen kao autogol gostujućeg vratara. Odigrao je cijeli dvoboj.
Marko Pjaca (Juventus) - u domaćoj pobjedi Stare dame nad Empolijem (2:0) igrao od 85. minute umjesto Cuadrada.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)