Novi pripremni remi

Hrvatska U-17 reprizirala rezultat protiv Ukrajine

09.03.2017.

Reprezentacije do 17 godine Hrvatske i Ukrajine ponovno su se susrele, ovoga puta u Zagrebu, a rezultat je opet bio neriješenih 1:1.

U-17: HRVATSKA - UKRAJINA 1:1 (1:0)
Prijateljska utakmica, Zagreb.

Strijelci: 1:0 - Baturina (34'), 1:1 - Prihodko (72')

Hrvatska: Klemenčić (od 41' Butigan), Perić (od 60' Čovo), Mikulić (od 41' Ernst), Vušković, Leš, Ljubić (od 41' Pavlak), Blagaić (od 53' Pudić), Marin Martinović, Baturina, Marko Martinović, Kapitanović. Izbornik: D. Bašić.

U drugoj ovotjednoj utakmici nacionalnih selekcija Hrvatske i Ukrajine do 17 godina starosti, odigranoj na terenu GNK Dinama broj 3, rezultat je ostao identičan - 1:1.

Za razliku od susreta u utorak, povela je Hrvatska, pogotkom Roka Baturine u 34. minuti. Izjednačio je Klin Prihodko desetak minuta prije kraja utakmice.

Hrvatska kao domaćin ima osigurano mjesto na Europskom prvenstvu od 3. do 19. svibnja, a Ukrajince čeka posljednje kvalifikacijsko kolo krajem ožujka, u skupini sa Švedskom, Francuskom i Austrijom.