Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Čop, N. Kalinić ili Kramarić?

13.03.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - Gent je kod kuće svladao Mechelen, a L. Kalinić nije primio pogodak (3:0).
Danijel Subašić (Monaco) - Monaco je na svom terenu nadjačao Bordeaux 2:1, a Subašić je branio od početka do kraja utakmice.
Ivan Vargić (Lazio) - Lazio u ponedjeljak dočekuje Torino.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Lokomotiv u ponedjeljak igra pred svojim navijačima protiv Krasnodara.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - u domaćem remiju s Werderom (1:1) ostao među pričuvama svoje momčadi.
Marin Leovac (PAOK) - Solunjani su morali priznati poraz kod AEK-a (3:0), a Leovac je na teren ušao u 55. minuti umjesto Warde, nakon što je njegova momčad ostala bez isključenog Malezasa.
Dejan Lovren (Liverpool) - zbog ozljede nije kandidirao za Liverpoolovu pobjedu nad Burnleyjem (2:1).
Matej Mitrović (Bešiktaš) - u 54. minuti domaćeg remija s Kayserisporom (2:2), pri rezultatu 0:0, zamijenio Marcela.
Josip Pivarić (Dinamo) - u 76. minuti domaće pobjede nad Splitom (4:0) zamijenio Sosu te zaradio žuti karton.
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - nije konkurirao za ogled sa Splitom na Maksimiru i Dinamovu pobjedu 4:0.
Ivan Strinić (Napoli) - odigrao cijeli domaći dvoboj protiv Crotonea i proslavio pobjedu Napolija 3:0.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Vida, koji je odigrao svih 90 minuta, i njegovi suigrači poraženi su kod Zirke 2:0.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - u gostujućoj pobjedi Atletica kod Granade (1:0) ušao u 86. minuti umjesto Carrasca.

Domagoj Antolić (Dinamo) - odigrao svih 90 minuta u maksimirskoj pobjedi nad Splitom (4:0).
Milan Badelj (Fiorentina)
- u pobjedi Fiorentine nad Cagliarijem (1:0) na svom terenu nastupio od 79. minute, umjesto Bernardeschija.
Filip Bradarić (Rijeka) - odradio cijeli Jadranski derbi na Poljudu kod Hajduka, u kojemu je Rijeka osvojila bod (1:1).
Marcelo Brozović (Internazionale) - visoku pobjedu svog Intera nad Atalantom (7:1) pratio s klupe za pričuve.
Ante Ćorić (Dinamo) - u 70. minuti susreta sa Splitom zaključio pobjedu Modrih, plasiranim udarcem za konačnih 4:0. Odigrao je cijelu utakmicu.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - ostao među Realovim pričuvama u domaćem ogledu protiv Betisa (2:1).
Luka Modrić (Real Madrid) - odigrao cijeli domaći dvoboj Real Madrida protiv Betisa (2:1).
Ivan Perišić (Internazionale) - Inter je bio uvjerljiv kod kuće protiv Atalante (7:1), a Perišića je u 82. minuti zamijenio Eder.
Ivan Rakitić (Barcelona) - u porazu u La Coruni kod Deportiva (2:1) igrao od 58. minute, kada je ušao umjesto Gomesa.
Marko Rog (Napoli) - kao član početne jedanaestorice Napolija protiv Crotonea (3:0) igrao do 55. minute, kada ga je zamijenio Zielinski, te zaradio i žuti karton.

Duje Čop (Sporting Gijon) - postigao jedini pogodak svoje momčadi na gostovanju kod Valencije, za vodstvo u remiju 1:1. Precizan je bio u 60. minuti iz blizine, na odbijenu loptu, a igrao je do 77. minute, kada ga je zamijenio Castro.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - donio pobjedu Fiorentini pogotkom glavom u sudačkoj nadoknadi domaće utakmice protiv Cagliarija (1:0). Odigrao cijeli dvoboj.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - osigurao bod svojoj momčadi na gostovanju kod Freiburga, postigavši fantastičan pogodak iz daljine za izjednačenje na 1:1 u 60. minuti. Igrao je do 76. minute, kada je svoje mjesto prepustio Szalaiju.
Mario Mandžukić (Juventus) - Juventus je kod kuće svladao Milan 2:1, a Mandžukić nije kandidirao za susret.
Marko Pjaca (Juventus) - nastupio u udarnoj postavi Stare dame u pobjedi nad Milanom (2:1) te igrao sve do 89. minute i zamjene za Keana.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)