Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Ćorić, N. Kalinić ili Vida?

20.03.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - ovog se vikenda zbog finala domaćeg kupa nisu igrale ligaške utakmice.
Dominik Livaković (Dinamo) - u dvoboju Istre 1961 i Dinama ostao na klupi za pričuve, a Modri su u Puli slavili 3:0.
Danijel Subašić (Monaco)
 - odigrao svih 90 minuta u gostujućoj pobjedi Monaca kod Caena 3:0.
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u remiju bez pogodaka (0:0) kod Cagliarija.

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - Lokomotiv je kod kuće remizirao s vodećim Spartakom 1:1, a Ćorluka je zbog ozljede stražnje lože na poluvremenu morao ostati u svlačionici. Zamijenio ga je Pejčinović, dok će Ćorluka morati propustiti reprezentativne oglede s Ukrajinom i Estonijom.
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - na gostovanju kod Hoffenheima, gdje su Apotekari poraženi 1:0, Jedvaj je ostao među pričuvama.
Marin Leovac (PAOK) - PAOK je svladao Panionios 1:0, uz doprinos Leovca od prve do zadnje do minute.
Marko Lešković (Dinamo) - igrao cijeli susret u Puli te slavio Dinamovu pobjedu 3:0 nad Istrom 1961.
Dejan Lovren (Liverpool) - susret Manchester Cityja i Liverpoola završen je bez pobjednika (1:1), a Lovren je zbivanja pratio s klupe.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - u remiju Bešiktaša kod Antalyaspora (0:0) zaigrao od 71. minute, zamijenivši Adriana.
Josip Pivarić (Dinamo) - nije kandidirao za pobjedničko gostovanje Dinama kod Istre 1961 (3:0).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - nije kandidirao za pobjedničko gostovanje Dinama kod Istre 1961 (3:0).
Ivan Strinić (Napoli) - ostao među pričuvama Napolija u gostujućoj pobjedi kod Empolija 3:2.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - u sedmoj minuti ogleda s Černomorecom asistirao Jarmolenku za vodeći gol Kijevljana, a Dynamo je naposljetku slavio 2:1. Vida je odigrao cijelu utakmicu.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - zbog ozljede koljena već u prvoj minuti domaćeg dvoboja protiv Seville morao napustiti teren te prepustiti mjesto Juanfranu. Atletico je pobijedio 3:1, a Vrsaljko neće kandidirati za dvoboj s Ukrajincima u Zagrebu.

Domagoj Antolić (Dinamo) - odigrao svih 90 minuta u Puli, u Dinamovoj pobjedi protiv Istre 1961 3:0.
Milan Badelj (Fiorentina)
- u gostujućoj pobjedi kod Crotonea (1:0) igrao do 71. minute, kada je mjesto prepustio Oliveri.
Filip Bradarić (Rijeka) - igrao od početka do kraja u domaćoj pobjedi nogometaša Rijeke nad Slaven Belupom 3:2
Marcelo Brozović (Internazionale) - Inter je remizirao kod Torina 2:2, a Brozović je u igru ušao u 76. minuti umjesto Kondogbije.
Ante Ćorić (Dinamo) - igrao do 61. minute Dinamovog gostovanja kod Istre 1961 (3:0), kada ga je zamijenio Šitum, a u 18. minuti dvoboja asistirao je Soudaniju za prvi pogodak svoje momčadi.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - nije ulazio u igru na gostovanju kod Athletic Bilbaa, gdje je Real Madrid pobijedio 2:1.
Luka Modrić (Real Madrid) - u pobjedi Real Madrida kod Athletic Bilbaa 2:1 igrao do 61. minute, kada ga je zamijenio Lucas.
Ivan Perišić (Internazionale) - odradio cijeli susret u gostujućem remiju Intera kod Torina 2:2.
Ivan Rakitić (Barcelona) - odigrao prvih 65 minuta dvoboja Barcelone i Valencije na Camp Nou, pri čemu je Barcelona slavila 4:2. Zamijenio ga je Sergi Roberto.
Marko Rog (Napoli) - ostao među pričuvama Napolija u gostujućoj pobjedi kod Empolija 3:2.

Duje Čop (Sporting Gijon) - zbog žutih kartona propustio domaći okršaj Sportinga s Granadom i pobjedu svoje momčadi 3:1.
Nikola Kalinić (Fiorentina) - odigrao cijelu utakmicu protiv Crotonea, a Fiorentina je na tom gostovanju pobijedila 1:0 upravo pogotkom hrvatskog napadača u 90. minuti, kada je prebacio domaćeg vratara.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je kod kuće pobijedio Bayer iz Leverkusena 1:0 uz Kramarićev doprinos tijekom svih 90 minuta.
Mario Mandžukić (Juventus) - Stara dama minimalno je slavila kod Sampdorije (1:0), a Mandžukić je igrao od početka do kraja dvoboja.
Marko Pjaca (Juventus) - u 27. minuti ogleda Sampdorije i Juventusa zamijenio Dybalu, a Juventus je pobijedio 1:0.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)