Izabranici Nenada Gračana ubilježili su prijateljsko slavlje protiv svojih vršnjaka iz Slovenije, zahvaljujući pogocima Ante Ćorića, Tome Bašića i Roberta Murića.

U-21: HRVATSKA - SLOVENIJA 3:0 (2:0)
Prijateljska utakmica, Nedelišće.

Strijelci: 1:0 - Ćorić (33'), 2:0 - Bašić (35'), 3:0 - Murić (77')

Hrvatska: Posavec (od 46' Grbić), Bosec (od 46' Cerovec), Bočkaj, Prce (od 61' Katić), Ćaleta-Car, Šunjić (od 46' Balić), Bašić (od 46' Knežević, od 65' Bosančić), Vlašić, Brodić (od 46' Murić), Ćorić (od 61' Vojković), Fiolić (od 61' Mamić). Izbornik: N. Gračan.

U prijateljskom ogledu u četvrtak u Nedelišću, mlada hrvatska nogometna reprezentacija odmjerila je snage s odgovarajućom selekcijom Slovenije te pobijedila rezultatom 3:0.

Dva su pogotka prednosti mladi Vatreni osigurali u kratkom razdoblju unutar prvog poluvremena, između 33. i 35. minute. Tada su za vodstvo 2:0 pogodili Ante Ćorić i Toma Bašić.

"Točku na i" postavio je Robert Murić u drugom poluvremenu, nakon što je u igru ušao na odmoru umjesto Frana Brodića. Za konačnih 3:0 zabio je u 77. minuti dvoboja.

Gračanova je momčad prije utakmice odradila kratke, trodnevne pripreme u Sv. Martinu na Muri.