Izaberite najboljeg

Vatreni vikend: Bradarić, Kramarić ili Lešković?

03.04.2017.

Hrvatski nogometni savez donosi pregled klupskog učinka aktualnih reprezentativaca.

Lovre Kalinić (Gent) - slavio pobjedu svoje momčadi protiv Club Bruggea na domaćem terenu (2:1) uz angažman tijekom cijele utakmice
Dominik Livaković (Dinamo) - branio cijelu utakmicu u derbiju MAXtv Prve lige protiv Osijeka, koji je Dinamo dobio 2:1.
Danijel Subašić (Monaco)
 - u finalu francuskog liga-kupa poražen od Paris Saint Germaina 4:1, uz odigranih svih 90 minuta.
Ivan Vargić (Lazio) - ostao među pričuvama Lazija u gostujućoj pobjedi kod Sassuola (2:1).

Vedran Ćorluka (Lokomotiv) - zbog ozljede stražnje lože nije konkurirao za gostovanje kod Ufe i minimalnu pobjedu svog Lokomotiva (1:0)
Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen) - Apotekari su remizirali s Wolfsburgom 3:3, a Jedvaj je ostao na klupi.
Marin Leovac (PAOK) - igrao svih 90 minuta u domaćoj pobjedi nad AEL Larissom 2:0 te zaradio žuti karton.
Marko Lešković (Dinamo) - strijelac odlučujućeg pogotka za pobjedu Dinama nad Osijekom, 2:1 nakon preokreta. Lešković je odigrao cijeli susret, a u 84. minuti glavom je zatresao mrežu za tri boda.
Dejan Lovren (Liverpool) - u gradskom derbiju Liverpoola i Evertona slavio pobjedu svojih Redsa 3:1, uz nastup od prve do zadnje minute.
Matej Mitrović (Bešiktaš) - pobjedu Bešiktaša protiv Gencelbirligija na domaćem terenu (3:0) pratio s klupe za pričuve.
Josip Pivarić (Dinamo) - odradio cijeli dvoboj s Osječanima na Maksimiru (2:1).
Gordon Schildenfeld (Dinamo) - u domaćoj pobjedi Dinama nad Osijekom 2:1 ostao na klupi za pričuve.
Ivan Strinić (Napoli) - u ogledu Napolija i Juventusa (1:1) igrao od prve minute, a u 79. minuti zamijenio ga je Ghoulam.
Domagoj Vida (Dynamo Kijev) - Kijevljani su u gostima nadjačali Oleksandriju 4:1, a Vida je igrao od početka do kraja.
Šime Vrsaljko (Atletico Madrid) - zbog ozljede koljena propustio pobjedničko gostovanje svoje momčadi kod Malage (2:0).

Domagoj Antolić (Dinamo) - u utakmici s Osijekom (2:1) igrao do 71. minute, kada ga je zamijenio Moro.
Milan Badelj (Fiorentina)
- odradio cijeli domaći dvoboj Fiorentine s Bolognom (1:0) te zaradio žuti karton.
Filip Bradarić (Rijeka) - odigrao svih 90 minuta u pobjedi kod Cibalije 3:0 te postigao vodeći pogodak svoje momčadi, u 34. minuti dvoboja.
Marcelo Brozović (Internazionale) - Inter u ponedjeljak igra protiv Sampdorije.
Ante Ćorić (Dinamo) - zbog ozljede na zagrijavanju nije nastupio u Dinamovom domaćem derbiju s Osijekom i pobjedi Modrih 2:1.
Mateo Kovačić (Real Madrid) - u 68. minuti susreta Real Madrida i Alavesa (3:0) na stadionu Santiago Bernabeu zamijenio Modrića.
Luka Modrić (Real Madrid) - u pobjedi Real Madrida nad Alavesom 3:0 sudjelovao do 68. minute, kada ga je zamijenio Kovačić.
Ivan Perišić (Internazionale) - Inter u ponedjeljak igra protiv Sampdorije.
Ivan Rakitić (Barcelona) - Barcelona je kod Granade pobijedila 4:1, Rakitić je zaradio žuti karton te igrao do 87. minute i zamjene za Alenu, a u 83. minuti njegov je udarac Saunier skrenuo u vlastitu mrežu.
Marko Rog (Napoli) - nastupio u Napolijevom ogledu s Juventusom (1:1) od 76. minute, kada je ušao umjesto Hamšika.

Duje Čop (Sporting Gijon) - nije kandidirao za Sportingovo gostovanje kod Seville, koje je završeno bez pogodaka (0:0).
Nikola Kalinić (Fiorentina) - odigrao prvo poluvrijeme pobjedničkog okršaja s Bolognom (1:0). Na odmoru ga je zbog ozljede zamijenio Babacar.
Andrej Kramarić (Hoffenheim) - Hoffenheim je u gostima pobijedio Herthu 3:1, pri čemu je Kramarić postigao pogodak za izjednačenje u 39. minuti, s bijele točke, da bi preokret svoje momčadi dovršio postavivši konačni rezultat u 86. minuti. Time je svoj bundesligaški konto ove sezone zaokružio na deset golova, a u 88. minuti prepustio je mjesto Szalaiju.
Mario Mandžukić (Juventus) - odigrao cijeli derbi s Napolijem koji je završio podjelom bodova (1:1).
Marko Pjaca (Juventus) - zbog operacije koljena morao propustiti derbi u Napulju, u kojemu je Juventus remizirao 1:1.

(Popis obuhvaća aktualne reprezentativce s Europskog prvenstva u Francuskoj te s pozivima za kvalifikacijske utakmice za SP 2018. godine)