Eintracht prekinuo niz

Rebić zapečatio pobjedu, Čop asistirao za bod

22.04.2017.

Ante Rebić u subotu je zatresao mrežu Augsburga, a Duje Čop pomogao je Sportingu izbjeći poraz kod Osasune.

Eintracht iz Frankfurta prekinuo je niz bez pobjede domaćim uspjehom protiv Augsburga, premda su gosti vodili od osme minute i pogotka Gouweleeuwa.

Preokret je režirao Fabian golovima u 78. i 87. minuti, a "točku na i" stavio je Ante Rebić u prvoj minuti sudačke nadoknade, pogodivši za 3:1. Rebić je igrao od početka do kraja te u drugom poluvremenu zaradio i žuti karton.

Sporting iz Gijona gostovao je kod Osasune u sklopu 33. kola Primere, a domaćini su poveli 2:0 autogol Merea te preko Kodre.

U 79. minuti smanjio je Canella, a samo dvije minute poslije hrvatski napadač Duje Čop asistirao je Castru za poravnanje na konačnih 2:2. Čop je odigrao cijelu utakmicu.