Caktaš donio pobjedu Rubinu

Pašalić zabio Romi, Perica Atalanti

07.05.2017.

U 35. kolu Serie A u strijelce su se upisala dvojica hrvatskih nogometaša, Mario Pašalić i Stipe Perica.

Milan je u večernjem terminu dočekao drugoplasiranu Romu, koja je povela 2:0 pogocima Džeke u prvom poluvremenu. Igrala se 76. minuta kada je Mario Pašalić, glavom u padu nakon kornera, smanjio taj zaostatak.

Roma je potom potvrdila pobjedu (4:1) preko El Shaarawyja i De Rossija, a Pašalić je igrao od početka do kraja utakmice.

Momčad Udinesea ugostila je Atalantu i primila je pogodak u 41. minuti, kada je precizan bio Cristante. Za izjednačenje i bod domaćina pogodio je Stipe Perica u 53. minuti, iz drugog pokušaja, na odbijenu loptu.

Perica je igrao do 76. minute, kada ga je zamijenio Ewandro, a do 61. minute igrao je i Andrija Balić.

Bivši mladi reprezentativac Mijo Caktaš s dva je pogotka osigurao pobjedu Rubinu iz Kazana, na domaćem terenu protiv Ufe (2:1).