Hrvatska U-18 uspješna i u drugoj utakmici

U svom drugom nastupu u bugarskoj Albeni hrvatska ženska reprezentacija do 18 godina ubilježila je novi uspjeh.

U-18: HRVATSKA - MOLDOVA 2:0 (1:0)
Uefin razvojni turnir, Albena, Bugarska

Strijelci: 1:0 - Čavić (28'), 2:0 - Čanjevac (85')

Hrvatska: Tolić, Kopić, Jakovac, Resanović, Spajić, Bartolović, Taritaš, Leaković, Sušac, Čavić, Bučić. (Još su igrale Hanaček, Posavac, Čanjevac, Kompes, Jedvaj, Kvesić, Hrnjkaš i Terzić). Izbornik: H. Matijević.

Nakon slavlja protiv Crnogorki i pobjede na jedanaesterce, mlade su Hrvatske na Uefinom razvojnom turniru u Bugarskoj nadjačale i vršnjakinje iz Moldove.

Pobjedu su osigurale Monika Čavić u 28. minuti susreta te Janja Čanjevac pet minuta prije kraja utakmice, za konačnih 2:0.

Ekipi pod vodstvom izbornika Hrvoja Matijevića preostaju još ogledi s domaćinom Bugarskom te Rumunjskom.