Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija možete pronaći OVDJE.Slažem se

HNS > Županijski savezi

Tradicionalna manifestacija

Dan nogometa
Nogometnog saveza
Karlovačke županije

11.06.2017.
Dan nogometa Nogometnog saveza Karlovačke županije
foto: Arhiva HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS

Tradicionalno, na kraju je sezone Nogometni savez Karlovačke županije održao manifestaciju Dan nogometa.

Podijeljeni su pehari za prvake županijskih liga u svim kategorijama, kao i priznanja najboljim strijelcima liga, djelatnicima županijskog Saveza i klubovima za obljetnice, a nagradu za životno djelo pod nazivom Život nogometu dobio je Stjepan Benić iz NK Karlovac 1919.

Događaj su uveličali tajnik Hrvatskog nogometnog saveza Vladimir Iveta i gradonačelnik grada Karlovca Damir Mandić.

PRVACI ŽUPANIJSKIH LIGA
ŽNL karlići: Karlovac 1919
1. ŽNL limači: Ilovac Karlovac
2. ŽNL limači: Karlovac 1919 II
Kvalitetna ŽNL mlađi pioniri: Ilovac Karlovac
1. ŽNL mlađi pioniri: Croatia ’78 Žakanje
Kvalitetna ŽNL pioniri: Ilovac Karlovac
1. ŽNL pioniri: Eugen Kvaternik Rakovica
2. ŽNL pioniri: Petrova Gora Vojnić
1. ŽNL juniori: Ilovac Karlovac
2. ŽNL juniori: Ilovac II Karlovac
1. ŽNL seniori: Slunj
2. ŽNL seniori Sjever: Vatrogasac Gornje Mekušje
2. ŽNL seniori Jug: Josipdol
Liga veterana: Zrinski Ozalj

NAJBOLJI STRIJELCI ŽUPANIJSKIH LIGA
ŽNL karlići: Patrik Gagula (Karlovac 1919)
1. ŽNL limači: Josip Sabo (Ogulin)
2. ŽNL limači: Ivan Blažina (Vrlovka)
Kvalitetna ŽNL mlađi pioniri: Duje Korač (Karlovac 1919)
1. ŽNL mlađi pioniri: Luka Bićanić (Eugen Kvaternik)
Kvalitetna ŽNL pioniri: Igor Tutić (Vojnić ’95)
1. ŽNL pioniri: Valentino Vidoš (Eugen Kvaternik) i Matej Uđbinac (Mladost Rečica)
2. ŽNL pioniri: Igor Tutić (Vojnić ’95)
1. ŽNL juniori: Toni Kurečki (Ilovac)
2. ŽNL juniori: Milan Dragić (Petrova Gora)
1. ŽNL seniori: Igor Kovačić (Ilovac)
2. ŽNL seniori Sjever: Perica Brbot (Dobra Novigrad)
2. ŽNL seniori Jug: Marko Poljak (Josipdol)
Liga veterana: Josip Ribar (Karlovac 1919)

OBLJETNICE KLUBOVA U 2017. GODINI
NK Slunj – 80 godina
NK Vatrogasac Gornje Mekušje – 65 godina
NK Zrinski Ozalj – 40 godina
NK Šišljavić – 40 godina
NK Vrlovka Kamanje – 35 godina
NK Vojnić ’95 – 20 godina

SREBRNA PLAKETA NSKŽ-a
Zvonko Luketić (Oštarije)
Antun Aršulić (Duga Resa 1929)
Stjepan Štefanac (nogometni suci)
Zlatko Radočaj (nogometni delegati)
Nikica Rudar (Karlovac 1919)

POSEBNO PRIZNANJE NSKŽ-a
Marija Goršić (ŽNK 4 rijeke)
Željko Družak (Korana)
Ivan Požega (Slunj)
Alen Vrbanić (Ilovac)
Davorka Luketić (Dobra Sveti Petar)
Branko Obradović (sportski novinar)
Nikola Turkalj (Eugen Kvaternik)

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO
Stjepan Benić (Karlovac 1919)

Još vijesti