Svladani Makedonci

Hrvatska U-14 pobjedom otvorila turnir u Crnoj Gori

13.06.2017.

U prvom kolu turnira FAM Trophy Hrvatska U-14 pobijedila je nacionalnu selekciju Makedonije rezultatom 1:0.

U-14: HRVATSKA - MAKEDONIJA 1:0 (0:0)
FAM Trophy, Podgorica.

Strijelci: 1:0 - Jakir (62')

Hrvatska: Kovač, Vukman, Jakopović, Čubelić (od 45' Milošević), Pelivan, Mižić, Škugor (od 59' Čengić), Lazar, Tornato (od 45' Matanović), Ivanović (od 36' Krolo), Petrović (od 59' Jakir). Izbornik: M. Ivančić.

Hrvatska U-14 otvorila je svoj nastup na prijateljskom turniru FAM Trophy susretom s Makedoncima te je ubilježila minimalnu pobjedu.

Jedini, pobjedonosni pogodak postigao je Čengić u 62. minuti, samo tri minute po svom ulasku na teren.

U drugoj utakmici prvog kola sastale su reprezentacije domaćina Crne Gore te Srbije. Nakon neriješenih 1:1, Srbija je pobijedila boljim izvođenjem jedanaesteraca.