Odluka pada na Rujevici

Rijeka odigrala 1:1 u Salzburgu

26.07.2017.

U prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka, Rijeka je kod Salzburga odigrala neriješeno, uz vrijedan pogodak u gostima.

Nakon uspješnog prolaska drugog pretkola Lige prvaka i dvije pobjede protiv velških The New Saintsa, hrvatski je prvak otputovao na prvi susret trećeg pretkola, protiv najbolje momčadi Austrije, Salzburga.

Rijeka je u Salzburgu povela u 30. minuti, kada je Gavranović glavom u padu pronašao put do domaće mreže, a rezultat je na konačnih 1:1 poravnao Hwang u prvim minutama drugog poluvremena, nakon što je izašao sam pred Slugu.

Uzvratna je utakmica na rasporedu iduće srijede, 2. kolovoza, na riječkoj Rujevici s početkom u 20:45 sati. Ukupni pobjednik dvoboja Rijeke i Salzburga ide u četvrto pretkolo Lige prvaka, a poraženi će u četvrto pretkolo Europske lige.